Top nejčtenější

Parkanová, Rath, Kalousek – kde je pravda?

25.6.2012zobrazeno: 159x
Autor:

Zdroj: novinky.cz

Nevím. A pokud byl obviněn Rath, tak Kalousek stejně jako v mnoha jiných případech mluvil o korektním postupu policie a o všem měl rozhodnout nezávislý soud. V pořádku.Teď, po obvinění Vlasty Parkanové, otočil a máme zde spiknutí policejních plukovníků. Proč by najednou neměl rozhodovat soud? Účelovost prohlášení ministra financí z toho kouká jak sláma z bot. Nejde asi totiž jen o jeho stranu, ale možná i o něj samotného.

Ale dobře, pojďme dál. Připusťme i možnost, že to policie přehání a snaží se o politické manipulace. I tak by konečné rozhodnutí mělo být na soudu. Ale v případě, že by soud dal za pravdu Kalouskovi a ukázala by se šikanozní práce policie, pak by mělo být řečeno i ono „B“ a začít padat policejní hlavy. Možná i včetně ministra vnitra.

Ale v této fázi křičet o útoku na demokracii je ubohé. Ba je to až hloupé. Do teď jsem se nedomníval, že by v této kauze mohl mít ministr Kalousek nějaký osobní prospěch. Teď už jsem skoro přesvědčen o opaku. Čím je hlasitější, tím víc to pro mě smrdí.

Autor: Tomáš Flaška


 


Diskuze k článku “Parkanová, Rath, Kalousek – kde je pravda?”

 1. Erich napsal:

  Tomáši jestli máte zájem se tím trochu více zaobírat, tak zde je odkaz na jeden zajímavý článek.

  http://vlkovobloguje.wordpress.com/2012/06/16/lex-mi-predvedl-ze-byt-investigativcem-skutecne-neni-zas-az-tak-tezke/

  Thumb up0Thumb down0

 2. Antonín Blažek napsal:

  Různé finanční machinace naznačoval již za svého poslancování František Ringo Čech. Je to už hezkých pár let co v tomto popřevratovém režimu prochází beztrestně mnohé zlodějny.
  PF 2012 přejí Mayové

  Thumb up0Thumb down0

 3. Karel79 napsal:

  Přikláním se k názoru, že Parkanová v roli bílého koně byla řízená kočím. A tento kočí se teď třese strachy, jak to s ním dopadne, až bílý koník promluví.

  Thumb up0Thumb down0

 4. plan-9 napsal:

  oba maji byt vydani, aby soud rekl vinni nebo nevinni.
  imunita poslance jej ma chranit, aby se mohl pred parlamentem
  projevovat jakkoliv, treba i rasisticky, kdyz prednasi svuj part.

  Thumb up0Thumb down0

Zanechte komentář


6 − = jedna

click