Chcete obchodovat s binárními opcemi a přitom mluvit česky? Platforma Top Option je pro vás nejlepší volbou. Ověřený broker je navíc licenčně zaručen pro případ krachu.

Věci, která Čechy nejčastěji odrazuje od obchodování binárních opcí je jejich komunikační vlastnost. Většina brokerů je totiž v angličtině, navíc při byznys slangu popisků nesrozumitelná. Další velkou obavou je nedůvěryhodnost, jelikož subjekt, kterému své peníze obchodník svěřuje, prakticky nezná.

Čím víc populární se ovšem poslední dobou stává platforma Top Option, která odstraňuje všechny hlavní problémy. Jako jedna z mála je dostupná i v české verzi. A co se týče důvěryhodnosti je licencována (a regulována) Evropskou Unií. Což v praxi pro obchodníka znamená to, že je jeho klad pojištěn až do výše 20 tisíc euro. Záruku umí vymoct v případě, že by Top Option o jeho peníze bez obchodování přišel. Brokerská platforma je rovněž certifikována Českou národní bankou.

Kromě výhodné dostupnosti a nadstandardním zárukám obchodování binárních opcí na platformě Top Option nabízí český broker také dostupní možnosti pro začínající obchodníky. Zejména možnost nejmenšího vkladu od sta dolarů amerických a nejnižší obchod od pěti dolarů vyhovují lidem, kteří chtějí obchodování binárních opcí teprve zkusit.

Začátečníky v obchodování binárních opcí zajisté potěší také čtyři výukové knihy o obchodování binárních opcí, které při vkladu do Top Option získávají automaticky zdarma. To, co ke brokeři přitáhne i zavedené obchodníky, je zas poměrně vysoká výnosová báze. Výnosy z obchodu v Top Option začínají až na hranici 80 procent, přičemž průměrným výnosem při měnových párech je až 85 procent.

Když máme kvůli zachování objektivity vzpomenout i negativa Top Option, měli bychom se zastavit u poměrně zastaralého designu internetové stránky platformy. Na druhé straně je opravdu snadno srozumitelná, díky čemu na ní umí obchodovat takřka kdokoliv. Další částeční nevýhodou je poměrně úzká nabídka forem obchodování binárních opcí, které Top Option má. Většina klientů ovšem zůstává při základním High/Low obchodování, při kterém se obchodník pokouší odhadnout, zda cena poroste, nebo klesne většinou do několika minut. „Vychytávkou“  brokera je zas možnost obchodovat v minutových formách binárních opcí.

TOP OPTION KAŽDÉMU NOVÉMU INVESTOROVI VYPLATÍ 50% BONUS NA UVÍTANOU!

ZAREGISTROVAT SE NA TOP OPTION!

KAM DÁLE: BINÁRNÍ OPCE JSOU PŘÍLEŽITOSTÍ PRO KAŽDÉHO. JE VŠAK POTŘEBNÉ VYHNOUT SE PODVODNÍKŮM

POZOR NA INVESTIČNÍ RIZIKA: Při obchodování s binárními opcemi můžete přijít o 100% investované částky!

 

1 Komentář

  1. Binárnik
    6.3.2015 – 15 Adar 5775 v 16:59 — Odpovědět

    Zdravím nedočetl jsem se, jestli Top option nabízí i demo účet. Hezky článek, jinak design, který tedka TopOption má se mi zdá pomerně moderní :)

    4
    1

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Čím se islamofobie (ne)podobá antisemitismu

Další článek

Církev je taková, jací jsou v ní lidé…