David Fábry nemá vysokou školu, ale taky z toho nemá komplex. Studoval sice VŠFS, protože si myslel, že bude slavným a významným investičním bankéřem, nicméně když se finanční trhy dostávaly ve své krizi na samotné dno, uprchl z pozice investičního poradce z ČSOB a následně i z České spořitelny. Jeho diverzifikovaně zainvestovaní klienti podle modelového portfolia začali totiž vesměs všichni hromadně chudnout, což každý člověk nese velmi těžce. Emoce klientů eskalovaly a zapříčinily, že David místo do práce raději jezdil Citronkem na Konopiště, pozoroval obřího medvěda a doufal, že odtud by mohl vládnout celé Evropě, i když samozřejmě by se smířil i s Českou republikou. Pokud bych ho mohl k někomu přirovnat, přirovnal bych ho k tomu tlustému bankéři v reklamě AirBank.

První otázka: Davide, proč jsi takový agresor? Cítím z Tebe, že jsi vnitřně nespokojený. Pletu se?

Ano, Davide, máš pravdu, jsem nespokojený. Ale už jsem si na tento stav mysli zvykl, takže bych vlastně řekl, že jsem spokojený a zvyklý na svoji nespokojenost. A pokud tou otázkou myslíš, proč se chovám na sociálních sítích jako prase, tak v podstatě proto, že pro mě slova nehrají žádnou roli, vždycky dávám přednost intuici, vlastnímu pocitu, který se třeba nemusí jevit jako opodstatněný a přesto jsem si na něj zvykl a věřím mu. Už jsem ho mnohokrát neuposlechl a vždycky jsem litoval.

Davide, kde vznikl tento pocit?

Myslím, že podle psychologie vše vzniká v dětství, takže i v mém.

Jak to mám pochopit?

Otec měl – řekněme, psychicky složitou výchovu, kterou později aplikoval na mě. Chtěl jsem, aby mě měl rád a proto jakýkoliv výrok, který jsem si třeba nepřál od něj slyšet (a nebylo jich málo), jsem si v hlavě upravil tak, abych jako vítěz vyšel alespoň sám pro sebe.

Kdo může za tvou méněcennost?

Cikáni, muslimové a židi.

Protože si jako cikán, muslim a žid připadám, jenom duchovně jsem buddhista, který slaví se svými dětmi křesťanské svátky, ale všichni tyhle můžou za můj posranej život!

To si opravdu myslíš?

To jsi opravdu tak blbej, že neumíš ani pochopit ironii?

Proč si myslíš Davide, že jsem blbej, mám IQ 160!

Tak to je fajn, to máš stejný jako zloděj Klaus – smile! A dělá to z Tebe snad lepšího člověka?

Samozřejmě Davide, že ne, ale rozhodně jsem inteligentní. Jaký máš IQ Ty?

90.

To jsi tak trochu dement, viď?

Ano. Ale víš o tom, že IQ kolem 90 je vyšší než IQ 160?!

To snad nemyslíš vážně!

Graf IQ totiž není Gaussova křivka, je to Ovál  jako vejce (Vejce je vznik, vzrození a nový život), ve kterém jsou všechny hemisféry mozku.

Hraješ si na vynálezce?

Ano, a proč ti to vadí?

Nevadí, jenom mi to přijde trapný!

Mě zase přijde trapné, že někdo může v dnešní době používat Gausse, jako fakt, když máme 5 nebo 6 hemisfér mozku. Jak můžeš měřit IQ Gaussem, když nepoužíváš ani pravou a levou hemisféru mozku najednou? Doplním svoje tvrzení, ano mám 90, ale dvakrát 90 a 90.

Haha, jsi idiot?!

Ano, dvojitý idiot, někdy až 5 nebo 6 násobný idiot, přesto kdyby člověk používal větší část mozku, uměl by jedinec věci za které dneska jsi považován za schizofrenika a paranoika.

Jaké?

Číst myšlenky, telepatii, ovládat a plnit přání, měnit počasí, měnit budoucnost ve prospěch většiny.

A co je většina?

Většina je v Babišově a Zemanově vládě menšinou, většina vždycky nemusí být většinou.

To samo osobě už postrádá význam! Jak může být menšina většinou?

Většinu tvoří média (televize, noviny atd), nicméně všiml jsi si, že po několika letech, vždy menšina stejně zvítězí? Z menšiny se stane móda a stává se většinou!

A co?

A pak je na mocných a bohatých aby převzali nápad nějakého chytrého člověka a udělali z toho svůj brand.

A Ti chudí, včetně toho, který si to vymyslel, se distancují od této komerční vlny a nastává nová nekomerční menšina, která se pomalu stává většinou.

Stanou se uprchlíci většinou?

Předně si uvědom Davide, že uprchlíci jsou třeba většinou v USA, pokud žijeme jako národní obrozenci a vymýšlíme pro sebe větší důležitost než ve skutečnosti sami pro svět jsme, hrajeme si jenom s tím malým Kašpárkem, o kterém dneska psala Lenka Beruška. My máme budovat společnost, spokojený a duchaplný lidi, a ty jsou vždy ve svobodě a pohodě.

Jak to myslíš?

Prostě si myslím, že celý svět by měl mít jako Korunu (nikoliv Libru), ale opravdu Korunu, jako Královské platidlo, volný pohyb lidí po celém světě a já jako (nikoliv mesiáš), ale potomek Krále Davida bych měl místo Zemana vládnout a protože se mi líbí fakt to Konopiště, tak proč ne od tamtud ))

Davide ty jsi fakt idiot!

Jsem, ale věřím, že pak budu opravdu spokojený.

Poslední otázka: Věříš v Boha?

Touto odpovědí, vždy končí můj jakýkoliv text na Shekelu a je v mottu níže a  týká se i Boha, i IQ, i Království.

Díky za rozhovor

1 Komentář

  1. robert
    18.8.2015 – 3 Elul 5775 v 19:59 — Odpovědět

    […Pokud bych měl to štěstí a bydlel v Praze, dávno bych zavedl pravidelná multikulturní setkávání, na nichž bychom Židé, muslimové a křesťané a vlastně kdokoli mohl přijít a diskutovat. Jedinou podmínkou ke vstupu by bylo, aby každý účastník s sebou přinesl nějaké to občerstvení…] Davide, když jsem se vrátil k Vašemu textu, nevím, ale napadlo mne, abych tohle k němu připsal. :-)

    0
    0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Zvenčí....

Další článek

Silniční mýtné v Norsku