Zdroj: blesk.cz

Židovská obec zveřejnila svoji každoroční Zprávu o stavu antisemitismu v Čechách.

Uchu to zní jako zpráva o stavu vodních toků (které v těchto dnech sledujeme asi daleko pozorněji), ale tolik dobrodružné jako s tou nepokornou vodou to letos vůbec není.  Jakoby snad i  citliví (a někdy dokonce přecitlivělí)  židé toužili po poctivé objektivitě.  Zkrátím to : víceméně pozitivní trend, položek oproti předchozím letům ubylo, letos  jen 47 konkrétních případů:  nějaký ten vandal na hřbitově, nesoudná hysterie okolo první „Flotily svobody“ a pár již všeobecně známých a předpokladatelných notoriků (notoricky nešťastných mláďat, která si ničím jiným než popleteným anti-izraelismem a pochodama v lesklých botách své sebevědomí zvýšit nedovede).

Je zvláštní, že ve společnosti těchto „entit“ se objevila také slovutná Bátoro-Bobošíkovská iniciativa D.O.S.T.

Ale je to vůbec nějak zvláštní?  Vlastně ani ne, jen neuvěřitelně ostudné, že tahle partička donašečů knížek do hradních předpokojů a recipročně odebírající literaturu z Hradu je ve Zprávě (a naprosto právem) přiřazena k lebkounům a pubošům, co si chodí léčit ego kácením židovských macejv, aniž by jim došlo to prastaré a tak nádherné humánní pravidla, že největší posera je ten, kdo hanobí mrtvé. Vždyť ti, chudáci, se už nemohou bránit!!

Ostatně „Zpráva o stavu..“ z  „dosťáků“ žádné ausgerechnet haupt-nácky nedělá. (Ačkoli strejda Ladislav tento post určitý čas zastával. Ale jak tak ti naši D.O.S.T-lidé   už celá  léta „trpí“ pod knutou a tudíž bojují s terorem politické korektnosti, určitě pana Bátoru ho na Hradě politicky a korektně umravnili, takže i on už ví, že má  – anebo má říkat, že má – právo na změnu názoru – Mimojiné taky proto, aby nemusel měnil post poradce!)

Zpráva jen jednoduše a naprosto přesně konstatuje, že „dosťáci“ nebezpeční jsou, protože jejích petice a prohlášení jsou prostředkem pro prosazování neofašistických, šovinistických a xenofobních tendecí !

Což je svatá pravda,  na kterou by i oni sami mohli spokojene přísahat jako na Písmo svaté. (Pardon – Nový zákon). Stačí probrat jejich osvícené manifestační požadavky. 1) Zabránit demontáži manželství 2) muž a žena jsou nestejní, snad ještě tak nějak komplementární 3) škola dnes už zase ideologizuje –  zatímco „dosťáci“ nikoli 4) extremismus je irelevantní a vágní pojem 5) rovněž se neskutečně děsí „tavícího kotlíku kosmopolitismu“ 6) existuje jen jedno jakési „autentické“ náboženství 7)  uznávají pouze anticko-křesťanské kořeny 8) lidské kultury jsou různé a jejich hodnota relativní, jakékoli „multi-kulti“ patří do pekla.

Prosím, to všechno mohou uznávat. Vždyť nácky a nácíčky tu taky kdekdo nechá žvatlat, časo i pochodovat a dokonce v jednotkách českého IFOR vyšívat nášivky na helmy a tetovat si svá tílka gerojů.  Proč by nemohli i „dosťáci“? To už pana Bátoru naučili!  A on to přenese do školství a odiedeologizuje ho. Ale proč se pak tahle partička  diví, že je má kdekdo za fašouny, šosáky a nepříliš občerstvující větříček ve stojatých vodách českého zadlužování?

A diví se dokonce tak vehementně, že se proti své (dobrovolně věřené a zvolené) nálepce dokonce striktně ohradili. A na tiskové konferenci, kde se zas pokoušeli nalovit pár borůvek politických bodíků a zájmu veřejnosti o jejich komplementární a neideologickou obranu před tavícím kotlíkem kosmpolitismu, se  ale proflákli tak tlustou tužkou, o jaké dodnes při sepisování svých memoárů sní pan Klaus od chvíle, kdy chtěl řešit Benešovy dekrety. Proflákli se možná právě díky svým anticko-křesťanským kořenům, které už po léta Semínovsky rezignují na své kořeny židovské. Totiž na smysl pro detail…

No uvažte sami, vážení příznivci detailů, co je to za argumentaci?! „Jak můžeme být označeni za antisemity, když i mezi námi „dosťáky“ je řada lidí židovského původu!“ povídal jeden z jejich lídrů.  Tak to je fakt hustý. Kdo naposled (kromě bejt dinu v rozhádané Praze) řešil podobnou otázku a pro vetší přehlednost si ty „patřičného“ původu dokonce  ohvězdičkoval? Nejen „po ovocích“ ale i  „po detailech“ poznáte je.

Nicméně na účet budoucích Zpráv o stavu antisemitismu v Čechách se už docela těším na chvíle, kdy se položky seznamu zase o pár čísel zkrátí. Až na něm snad (s pomocí Nebes) nakonec zůstane právě a jenom D.O.S.T.

Autor: Jaroslav Achab Haidler

5 Komentářů

 1. Vlastenec
  22.7.2011 – 20 Tammuz 5771 v 16:07 — Odpovědět

  Autor tohoto článku by měl vyhledat psychiatrické vyšetření.
  pravděpodobně je autor žid soudím dle vzhledu a jména..U ortodoxních židů jsem si vždyciky vážil toho že jsou konzervativní.nestrpí homosexualitu,jsou pro slušnost a rodinné tradice.Mám dojem že s iniciativou DOST by se ztotožnil nejeden ortodoxní žid.

  Je tedy nepochopitelné proč žid proti nám něco má.Leda že by se potvrdila ona teorie o tom jak židé chtějí rozkládat národy a ovládnout svět.Této teorii nevěřím nejsem antisemita, domývám se že onen článek je jenom špatný vtip.Žádný slušný žid by přece na tradicionalistickou Akci DOST neůtočil.

  Otázka redakci nepsla to náhodou někdo z Antify nebo národního odporu?

  0
  0
 2. pepik
  23.7.2011 – 21 Tammuz 5771 v 18:26 — Odpovědět

  Autor má pravdu. Článek je pěkně a pravdivě napsán. Ale bohužel ho snižuje to, že autor si chce prvotně plivnout na prezidenta Klause. Vše ostatní je již jen omáčka kolem. Snad jeden vzkaz autorovi: ani nenávist není zrovna hezká lidská vlastnost.

  0
  0
 3. 26.7.2011 – 24 Tammuz 5771 v 20:38 — Odpovědět

  přátelé, rád bych vám odepsal, kdybyste nebyli anonymní. Takhle jste ale spíš jeden velkej (tedy spíš maličkatej) Vlasteneckej Pepik.
  Vlastenče – 1) buď je obsah ptákovina, nebo je fuck, jestli to psal někdo z Antify
  2) “slušný žid” neexistuje. Jen slušný člověk (pochopitelně že hrdinové tvých seriálů, pohádek a představ mohou být jacíkoli – ale tóra učí židy i nežidy být slušnejma lidma, ne “slušnejma židama”. Takoví kolikrát nadělají ha-fo sviňáren :o))

  Josefe, tobě dopouručuji nastudovat si Hilchot tešuva, může tě to obohatit.
  Pozdravení všem

  0
  0
 4. 26.7.2011 – 24 Tammuz 5771 v 20:44 — Odpovědět

  Ještě jeden prolink – článek, kde se panu Klausovi skutečně posmívám, najdete docela jinde :O))
  https://www.shekel.cz/15508/krok-k-rozumu-anebo-do-casu

  0
  0
 5. 15.9.2011 – 16 Elul 5771 v 16:36 — Odpovědět

  Zcela jiný, ale velice zábavný prolink :
  http://blizky-vychod.blogspot.com/2011/09/namet-do-debaty-pro-pana-premiera.html

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Umění mlčet – (Náhrdelník 30)

Další článek

Nádhera Amidy ..