Vrchol obce lže! A záměrně! Ale pokud částka přesáhla 5.000, je to skutková podstata trestného činu, ne?

1) To, že posíláte kalendář bezplatně vím, a nikde nepopírám, sám jsem od obce jeden dostal, ale >>>

A) Pro komerční účely je samozřejmě poskytujete i jiným subjektům, viz. odkaz v mém předchozím mailu.

B) Dle mě by paní Smékalová neměla zastávat funkci v ekonomickém sektoru obce, pokud neumí pochopit, že slevy/horší ceny se dávají na zakládě uskutečněných objemů, a ne na základě sympatií/nesympatií, antisemitismus by si způsobovali, totiž pak samotní židé!

2) Moje marže reaguje na nabídku a poptávku, je flexibilní, a na zákaznické slevy, které jsou právě na základě objemů pane Banayi! A je možné, že až se bude blížit přelom ledna a února budu posílat k objednávce nad 2000 kalendář ZDARMA, ale takové elementární skutečnosti o marketingu, obec vůbec nezná, protože jinak místo aby ojebela vlastního člena asi o 6.000, který má v době krize čtyři zaměstnance, tak by investovala peníze (miliony, sta miliony v Česká spořitelna >>> a nezapomeňte pane Banyai, že já v ČS pracoval) třeba aktuálně do S&P500 nebo Buffetovy akcie, podle mě u Vás na obci vládne stále komunismus!

#Cohen57 z lásky věnováno František “Fero” Banyai

obec

z lásky věnováno František "Fero" Banyai
Z lásky věnováno František “Fero” Banyai
KAM DÁLE: KOŠER BY OPRAVDU MĚLO ZNAMENAT DOBRÉ


Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Zneužití a zneužívání

Další článek

Nejnovější článek.