Zdroj: Lukáš Lhoťan

Možná to znáte z televize nebo internetu, dav zfanatizovaných islámských extremistů skanduje s koránem a nožem nad hlavou „Chajbar, Chajbar, o Židé! Mohamedova armáda se vrátí“.

Jenže tento nenávistný křik zněl i na demonstraci Muslimské obce v Praze a to opakovaně z úst celého davu českých islamistů. Pro zasvěceného člověka to je stejně mrazivé, jako by neonacisté řvali na demonstraci „Osvětim, Osvětím, o Židé! Německá armáda se vrátí.“

O co vlastně jde? Podle ortodoxního výkladu islámu před víc jak tisíci roky Alláh přikázal Mohamedovi, aby bez vyhlášení války, zákeřně přepadl židovské osídlení lokality Chajbar a po masakru přeživši židy zotročil, jejich ženy a děti si vzal jako kořist. Včetně toho, že s žen se staly sexuální otrokyně muslimů a ještě k tomu brutálně mučil židovského vůdce, aby mu prozradil, kde jsou ukryty cenností chajbarských židů.

Jistě, někdo může argumentovat tím, že se to stalo před tisíci léty a to byla jiná morálka, jenže pro islamisty a ortodoxní muslimy jiná morálka neexistuje. To co provedl Mohamed a jeho lidé s Židy v Chajbaru je pro tyto islamisty vzor pro chováni i dnes. Proto islámští teroristé z Hamasu, Hizballáhu i al Qaidy skandují bez ohledu na věroučné rozdíly „Chajbar, Chajbar, já jahúd! Džajš al-Muhammad sa Jaoud“ „Chajbar, Chajbar, o Židé! Mohamedova armáda se vrátí“…

Zde zveřejněné video ukazuje jak tento slogan skandují demonstrante na demonstraci Muslimské obce v Praze v roce 2009 při demonstraci před izraelskou ambasádou. Nejedná se o výkřiky jednotlivých demonstrantů, ale o skandováni celého davu. Poprvé přichází k předřikavači jeden muž a arabsky mu říká, aby takové heslo neskandoval, že je tam televize. Ano nevadí mu, že se volá slogan o touze po židovské krvi, ale vadí mu, že by mohl někdo v televizi vidět záznam z demonstrace a porozumět slovům a upozornit na to. Tím by se zkompromitovala islamsitická propaganda o sionistech, židech a hlavně umírněném islamistu v některých českých mešitách.

Slova „Chajbar, Chajbar, o Židé! Mohamedova armáda se vrátí,“ zaznívají ještě několikrát během skandováni celého davu a shromáždění islamisté se pak ještě pomodli k Alláhovi. Během demonstrace jsou také arabsky skandované hesla, že mučedníci (pro Evropana teroristé z Hamasu) jsou miláčci Alláha apod. V průběhu demonstrace ještě předseda Muslimské obce v Praze Vladimír Sáňka přečte prohlášení obsahující lži o situaci v pásmu Gaza a na blízkém východě, obviní ze zodpovědnosti za vše násilí (včetně islamistického) stát Izrael … a samozřejmě mluví česky, takže mluví korektně a hovoří o sionistech. O židech se hovoří pouze v arabských proklamacích.

Mezi demonstranty jsou vidět zakladatelé Muslimské obce v Praze, Hradci Králové a členové obou těchto Muslimských obcí i z Muslimské obce v Teplicích. Celkem koluje po internetu několik takovýchto záznamu, ale pouze záznam, který jsem získal obsahuje i problematické projevy.

Jak se k celé kauze postavila policie ČR? Dokud jsem nebyl kontaktován jedním člověkem co mi předal videozáznam z demonstrace a upozornil kde jinde i inkriminovanou pasáž najdu, nekonala policie nic. Víc jak tři roky necítila česká policie potřebu celou akci prošetřit. Přesněji řečeno, česká policie ani nevěděla o projevech nenávisti na této akci, protože arabsky logicky neumí a Bezpečnostní informační služba ji podklady neposkytla. Jestli věděla BIS o vyhrožování židům se mi nepodařilo zjistit.

Police ČR tedy prošetří získané videozáznamy a pokud neuvěří vyšetřovatelé výmluvám českých islamistů, jako v případě projevu nenávisti k židům v brněnské mešitě, možná dojde i k soudu.

Jenže je otázkou jestli státní orgány budou ochotny řešit kuriózní případ, kdy členové jediné státem registrované muslimské náboženské organizace propaguji náboženskou nenávist vůči židům?

A tak zde máme kuriózní situaci, kdy česká justice chce poslat do vězení demonstranty z neonacistické akce v Brně, kteří nesli transparent s „nevinným“ nápisem „Evropo povstaň“ a máme zde demonstraci českých islamistů a levičáků na které se otevřeně vyhrožuje všem Židům, že se Mohamedova armáda vrátí a provede druhy masakr Chajbar a nikomu to asi nevadí …

Inu jak říká jeden vojenský teoretik: „problémem všech stratégu je, že se připravuji na minulé války“. Ano i tak my řešíme bezvýznamnou menšinu neonacistů, kdežto islamisty náš stát toleruje a snad i podporuje?

Autor: Lukáš Lhoťan

16 Komentářů

 1. K.
  4.1.2012 – 9 Tevet 5772 v 16:29 — Odpovědět

  Aneb jak překroutit historická fakta.

  1
  0
 2. sid
  4.1.2012 – 9 Tevet 5772 v 17:07 — Odpovědět

  Historickým faktem je, že islám je vojenským náboženstvím. To má za cíl dobýt území nepřátel, a nepřítele pobít. Jakýkoli dojem o tom, že islám se demokratizuje, je dojmem mylným. Podstatným faktem také je, že česká společnost je společností ateistickou, tedy bezvěreckou, která se o věci víry nestará, nebo je nereflektuje. Kdyby si chtěl “trendy” islamismus něco začít v Polsku, soudím, že by nepochodil. Na druhé straně exaltovaný katolicismus vede k pogromům, a exaltované pravoslaví, jak v dějinách dokázal nedostudovaný pop Džugašvili-Stalin a žel nejen nasloucháním vtipů o židech (seznamy ukazují, že každý druhý vězeň gulagu byl žid). Pravda, Stalin měl také rád vtipy o hloupých Ázerbajdžáncích.

  0
  0
 3. sid
  4.1.2012 – 9 Tevet 5772 v 17:17 — Odpovědět

  0
  0
 4. sid
  4.1.2012 – 9 Tevet 5772 v 17:27 — Odpovědět

  na shorauvedeném videu je zajímavý pomníček turecké dívky, zavražděné “bcse of the family pride”. Takových nešťastnic je v Evropě ročně prý 4.000 (z x milionů muslimů v EU) a velmi “pěkné” je, jak ministr vnitra spolkové země Freistaat Bayern vypráví o tom, že je přirozené, že si muslimové s sebou přinesli své zákony (zřejmě trestní právo hmotné a procesní)….

  0
  0
 5. K.
  4.1.2012 – 9 Tevet 5772 v 20:36 — Odpovědět

  sid: Ne, to opravdu není žádným faktem, ale prachsprostý výmysl. Islám za cíl nic takového nemá. Nevydávejte své domněnky za fakta, a pokud fakta předkládáte, doložte je prosím zdrojem, ať se od vašich domněnek nějak odliší.

  0
  0
 6. sid
  4.1.2012 – 9 Tevet 5772 v 20:58 — Odpovědět

  jaké mé domněnky? Islám se konstituoval během roku 1-12 Hidžry, přičemž se rozšířil na tisícinásobek svého původního území. Zřejmě je muslimům vlastní úsměvná “shaking hand” policy a argumentačně podložené klábosení u džezvy s kávou, zcela nezávazně o Prorokovi.

  0
  0
 7. plan-9
  4.1.2012 – 9 Tevet 5772 v 21:07 — Odpovědět

  hodnotim lidi jako jedince, vsude se najdou takovi i makovi.
  ve stredoveku bylo i krestanstvi “valecne” nabozenstvi.

  doufam, ze s rostoucim humanismem a kulturou lidstva se vira, nabozenstvi
  presunou z mocenskych pozic do soukromi lidi.

  0
  0
 8. 4.1.2012 – 9 Tevet 5772 v 21:36 — Odpovědět

  IMHO – domnívám se, plan-9, že doufání je super věc. Ale že článek míří spíš k tomu, zda bude naše “hra na demokrii” a policie jednat, pokud v pokojné demonstaci skutečně došlo k naplnění skutkové podstaty hanobení rasy, společenství anebo čeho… zkrátka k přešlapu za limity českého politicky korektního práva. Anebo se pletu ?

  0
  0
 9. Mirek
  4.1.2012 – 9 Tevet 5772 v 22:37 — Odpovědět

  Já myslím, že k naplnění té skutkové podstaty nedošlo, resp. nechtěl bych, aby byly trestné i takovéto projevy (stejně jako “Evropo povstaň”, to je stejná kategorie). To už by pak někdo mohl žalovat Daniela Landu, že na koncertech zpívá “Kdož sú boží bojovníci” (a že on to taky nemyslí jen jako nějaké historické zpívánky). To už by pak to naše právo bylo politicky korektní až moc a člověk aby se pak bál vůbec něco říct.

  0
  0
 10. sid
  4.1.2012 – 9 Tevet 5772 v 22:51 — Odpovědět

  u semitohamitských jazyků, zvl. jako je arabština, která většinou nepoužívá vokalizační znaménka, je percepce správnosti textu 70%. KTL což lze vyslovit i bez samohlásek, může být KáTiL, KaTíL, a tedy zabíjející (vrah), zabitý (oběť) a četné promněny. Takže dá-li dnes někdo čtyřicet tisíc za posudek na politickou stranu (mám na mysli KSČM), tak lingvistický posudek vč. dalšího znaleckého posudku by přišel na víc. A pokud je všeobecně známo, jsou problémy zaplatit znalecké posudky soudním lékařům v daleko nižších částkách.

  0
  0
 11. 4.1.2012 – 9 Tevet 5772 v 22:55 — Odpovědět

  Side, díky. Tím, mám pocit, je mi zodpovězeno, co bude s nahrávkou dále. A tím také článek zůstává už jen článkem v řětezu ne-náhod :o)

  0
  0
 12. Libya (Sirt)
  28.5.2012 – 7 Sivan 5772 v 13:41 — Odpovědět

  Hello dear writer

  I feel so bad toward what you have written above. No one should kill or even think about such a dirty act. There are many people claim that they are Muslim and do things in the name of Islam and Allah (God). Islam never asked or allowed anyone to kill anyone else.

  Loo at what is happing in the Islamic world, specially the Arabic world, many wars and killing. Muslims are killing Muslim, I, my family and my people were and still the victims of those people and their evil act against humanity. Those people go from one city to another and from one country to another killing people in the name of Islam and god. I and every Arabic Muslim are against those people because they are not Muslim and do what they do because they are criminal and they are after power and money to control the world. Those people come from different places in the world, hired and trained by CIA, MI5, Israeli and French Intel…

  Those people are recruiting different types of people and making them believe that they are at danger and it is their duty to do such and such evil jobs. I don’t need to describe their evil act because it is really bad. If you really want to know how bad, you should go and visit the city of Sirt in Libya. Those groups have killed over 80,000 Libyan civilians and less than 8 months together with NATO bombing from the air and then with the NATO 1000s personnel on the ground shelling every thing that comes in their direction with zero mercy. NATO are European and north American ganging together with the Muslim trained by NATO government to concur the world and special the Arab countries for what it has from natural resources and the central location of the world to lead and monitor everyone.

  If you really want to stop what you have saw and have been done in Europe that have made you un pleasant, then you really should take about who made such a person and for what agenda.

  You have to use your power and learn about few people who would give you all the information that you need to understand what is happing, for what reason and by whom.

  Look for:

  Henri Levy who he call him self the French Philosophyer
  Sarkozy who lead France as president for the last few years
  David Cameron who is leading the UK right now
  Harley Clinton who work for the USA government right now
  Obama who is leading the USA government right now
  Berlosconi who is leading the Italian government right now
  Steven Harper who is leading the Canadian government right now
  Ben Kalifa who is leading Qatar right now
  The Israeli pri-minister
  ————————–
  Take your time to learn about Henri Levy, his origin, his father, how did he took over his father to do the same job his father has done, where he have been, under what title, what has happened in that country, what sort of people have been killed and what governments he is involving in any of the confects that he always create.

  You also should look for what letter he always address presidents in different countries, whom are those presidents and how he have addressed them.

  To you this may sound very un normal of funny but in reality, this would give you the truth and would allow you have almost every answer to what is really happing in the world start with Syria, Libya, Yemen, Egypt, Tunisia, Sudan, Iraq, Afghanistan, Georgia (east Europe), Bosnia and many other countries located in Africa.

  Have you ever heard or meet a philosopher that meet every person who start a war and become the new government in different countries? A philosopher that he would put him self on zone line “A” to cover what is have happen. This include taking photos with Rebels after providing them with weapons and encouraging them that they are winning and doing the right thing for them self and making them what they are doing is what god want. How would a Jew would know what god want the Muslim to do?
  How can a philosopher would be so rich to take member of new government in his private planes to explain to them who they how things are done? How can a philosopher have the power to make presidents from the most powerful countries go into war because he told them that they must to safe Muslim’s life where is Jew who hate Islam and Arab when he always ask his own people and country to kill as many Palestinian as possible to create better country for his kind of people.How can a philosopher would get the attention of every TV station and would give his talk and speech all the time to cover what he is saying in TV.

  Those people have created all the wars in the Muslim world, specially the Arabic world and called it: “The Arabic Spring” in the time this spring have killed over 100,000 Arabic civilians in 1 year. Yes it is spring but not for the Arabic but for NATO leader who have killed the millions under the name of fighting al Qaeda and their new Arabic spring. Those NATO leader are killing the honest American and European nations and put every cover that they need to allow them do their agendas in the places of their desire. Those people don`t care who is who, they don`t care if you are Muslim, Christian, Jew or have any other faith. They use religion and every thing they need to create scenarios that allow them to create their actual, real Hollywood movie that takes place with actual real human lives.

  0
  0
 13. Libya (Sirt)
  28.5.2012 – 7 Sivan 5772 v 13:48 — Odpovědět

  You have to careful with people from UAE, Qatar, Saudi, Jordan, Palestine and Egypt.

  Those people who you call Al Qaeda or Jihadest who are hired and recruited CIA, MI5-6, French and Israeli Intel throw the Qatar, UAE, Jordan and Egyptian governments.

  0
  0
 14. Libya (Sirt)
  28.5.2012 – 7 Sivan 5772 v 13:52 — Odpovědět

  http://www.facebook.com/profile.php?id=847405111

  add this facebook page into your facebook and use google toolbar to help you to translate from the Arabic language into your language to understand what is been said and what been uploaded in that facebook. In that page you will what I tried to explain to you above.

  Good Luck and god help every human being from any evil act.

  0
  0
 15. Antonín Blažek
  28.5.2012 – 7 Sivan 5772 v 15:39 — Odpovědět

  Článek mi připomíná doby kdy mě každá zmínka o mírumilovných “Židech” a zlých “Muslimech” dost vytáčela. Tak jsem si prošel historii a dočetl se, že poválečný hladomor na Ukrajině se 7.000 000 obětí organizoval Žid. Gulagům po většinou šéfovali Židé…
  Já se prostě oblbovat nikým nenechám. Já jsem do koncentráku nikoho nezavíral. Nikoho jsem nemučil ani nevodil do plynových komor. Co se stalo před mnoha léty je historie a je vyloženým hulváctvím když se někdo chce svést na mrtvých ke své světské slávě. Pro Izrael je jistě bolestné vzpomínat na mrtvé a utrpení v celé jejich historii. Mají na to plné právo. S muslimy se židé musí dohodnout nebo se navzájem vyzabíjet. Nikdo jiný za ně jejich vzájemný spor nevyřeší.
  PF 2012 přejí Mayové

  0
  0
 16. Matt
  27.4.2013 – 17 Iyyar 5773 v 09:37 — Odpovědět

  Problem s Islamem je ten, ze nebude nikdy schopny tolerovat prava a zakony v zemi, ktera jejich obyvatele prijmula za sve jednoduse proto, ze to jejich vira zakazuje. Podivejme se na situaci v Anglii, Belgii, Nemecku, Francii.. Tyto velmoci se milne domnivali, ze se jim podari muslimskou mensinu asimilovat do spolecnosti. Misto toho se muslimove se dozaduji zavedeni prava šaríá a podobných barbarskych nesmyslu. Muslim muze ve jmenu sireni “viry” lhat i zabijet. Islam neni nic jineho nez fasisticka ideologie. Stop it NOW!

  1
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Ani spása, ani vyvolení, učí kabala …

Další článek

Michal Očadlík v reakci na článek Lukáše Lhoťana