Zdroj: hubpages.com

Vždycky jsem měl pocit, že v arabském světě, nebo- šířeji- v dár-al-islám, světě islámu, dělají všichni všechno naopak. Ne že by talentů (na miliardu obvyatel) nebylo. Jistěže ano.Vybíjejí se ale v nesmyslných činnostech a hlavně, chtějí vybíjet (zabíjet) jiné. Byl-li kdy zájem egyptského politika, přicestovavšího do Prahy mimojiné takový, aby mu doprovod obstaral co nejvíce čísel Dikobrazu a Krokodýla, které se kdys předháněly v publikování “štíhlých Arabů v pařátech mobrobílého (státní barvy) orla skalního (symbol Ameriky)”, protože měl skvělý nápad, jak zajistit někoho z přízně učiniv z něj kopistu karikatur pro tištěné plátky egyptské, bylo to k trpnému pousmání.

Úsměv mizí, trpkost zústává, když jsme svědky toho, jak si Arabové hrají na špatné a úplatné ministry díwánu chalífy, zaprodávají svou vlast, mučivě zabíjejí své souvěrce a ženy (to jediné umějí dokonale) a opakují stále stejnou mantru o zničení Židů. Nebýt jich, nebyl by v podstatě důvod žít.Ono -“není proč žít, dokud je Žid” To jsou základní ideová východiska islámské politické filozofie. Arabové, slepě opakující slova Bucharího o tom, že zvítězí, až každý kámen promluví a upozorní (“napráší”) Žida, však za těch 15 století monotónnosti neudělali nic pro to, aby se sen stal skutkem.

Bylo by fér, při jejich vřelém vztahu k černému kameni v Kaabě, a vskutku ke kameni jako takovému (kamenování žen to dosvědčuje), kdyby posbírali tyto své společníky  a v koránských či jiných školách s nimi začali rozmlouvat. K ničemu jinému je poselství Prorokovo nevede, a svět sám o sobě by byl o třista procent bezpečnější, kdyby si každý z nich, je-li skutečně pravověrný, vzal kámen, šutr či oblázek, a začal s ním rozmlouvat. Možná by to trvalo dalších pár tisíciletí, nicméně, problém by byl -zatím- generačně vyřešen, každý muslim-muž by “dědičně rozmlouval” a snažil se rozmluvit kámen. Umma by žila jako dosud leč spravedlivěji z darů, které již tak shůry dostala, totiž ropy. Po tisíciletích by z  muslimů byli zdatní mineralogové, klasifikující šutry podle toho, který už řekl “ua”, a který “bů”, a my ostatní bychom se snad posunuli o nějakou tu civilizační příčku.

Snad kupředu. Naši  potomci v  tisícímdevadesátém osmém koleni by pak zvěděli, zda agrese u sedících mluvků pominula neb i zbraně by zkameněly. Svět by byl vzácně  klidnější. Ovšem, jen B”h ví, zda by se muslim dobral cíle. Kdož ví, nemluví kámen jen hebrejsky?

Zdroj:

Autor: Herbert Stavinoha

3 Komentářů

 1. Karel79
  10.2.2012 – 17 Shevat 5772 v 09:14 — Odpovědět

  Pane Stavinoho, Váš článek mě potěšil. Jen jsem zvědavý, zdali Lenka Berrouche neuveřejní filosofickou esej o tom, kdože jsou skuteční a kdo domnělí muslimové.
  Ti, kteří ve jména aláha kamenují a vraždí – to dle jejího výkladu nejsou dobří muslimové. A ti dobří ? Ti asi mluví do kamenů.

  0
  0
 2. Erich
  10.2.2012 – 17 Shevat 5772 v 12:58 — Odpovědět

  Karle a proč pořád řešíme jen muslimy?

  To oni vyvinuli a prosazovali použití bojových chemických látek? Pracovali snad oni na vývoji Cyklonu?

  http://en.wikipedia.org/wiki/Fritz_Haber
  http://sk.wikipedia.org/wiki/Fritz_Haber

  To oni způsobily neskutečné strádání národům a národnostem Sovětského svazu s miliony obětí?

  http://cs.wikipedia.org/wiki/Hladomor_na_Ukrajin%C4%9B
  http://cs.wikipedia.org/wiki/Lazar_Kaganovi%C4%8D

  To oni dali světu křesťana, horlivého protestanta Adolfa Eichmanna?
  http://cs.wikipedia.org/wiki/Adolf_Eichmann

  To oni dali světu ten konečný nástroj v boji proti židům a tohle už by ti mohlo znít nějak blízce povědomé:
  taky proti proti cigošům, rusákům, retardům, komančům, socanům, teplejm a jézusákům???
  http://cs.wikipedia.org/wiki/Holokaust

  Kájo to oni nám vyvážejí tu naši krásnou demokracii do celého světa ???

  http://www.youtube.com/watch?v=MoKNt65voq0

  http://warnewsupdates.blogspot.com/2012/02/marines-sniper-squad-is-seen-in.html

  http://gallery.nsm88.org/albums/userpics/10002/img_1211.jpg

  Kájo tohle všechno jsou dary od muslimů nebo od skutečných židů, křesťanů a dnes třeba demokratů, nebo jenom od nějakých domělých??? Got mit uns??

  Kájo a co kdyby jsi nahlédl do Starého Zákona. A pokusil se mi některá nařízení – příkazy vysvětlit???? Ve jménu koho se tam prolévalo tolik krve??

  http://www.biblenet.cz/app/bible/search;jsessionid=1heq4x3uoib3q?phrase=jako+klat%C3%A9&search=Hledat&fromForm=true&_sourcePage=rxxCBzbm4nRYubkI77ENxQ%3D%3D&__fp=gxj9R8rsAeY%3D

  Ale jo, jdi po těch primitivních ručníkářích co zničej i poušť,jdi jim po krku, jako vzteklej pes, nauč se je kvalitně nenávidět, neprojevuj slabost soucitu. Bude z tebe lepší člověk.

  0
  0
 3. 5.4.2012 – 13 Nisan 5772 v 14:13 — Odpovědět

  Proč pořád “kamenování žen”? Jako kdyby se na cizoložné muže kamenovámní nevztahovalo…

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Proti znalci na extremismus míří další námitky podjatosti

Další článek

Dle NBC íránské jaderné vědce likviduje Mossad a íránský exil