Zdroj: radvanice.ostrava.cz

SCARD bude stejně vytunelovaný projekt jako všechny Ty a  Vaše Card sire Béme.

Mám Know – How na Feudální demokracii v kombinaci s Anglosaským soudním systémem a Krále a Číslo 1 v čele. Celé jsem to popsal na blozích ihned.cz X 1; idnes X 3; lidovky.cz X1. Nevíte jak je znovu zprovoznit? Nikdo mi neodepisuje a já si už nic nepamatuji.

Nicméně doba pokročila, vláda byla jmenována, Král a Číslo 1 v čele, byli Dva v čele, vlastně jich bylo 5 nebo 6 jako kontinentů, on sám neví. Kalouska a Sobotku bych si jediné nechal, jako ministra financí, Dva ministry financí, ale velel by jim Král financí, Král a Číslo Jedna a Král financí, to není stejná osoba, takže Král financí by byl Petr Kellner a co by mu Král nabídl, aby velel Kalosukovi a Sobotkovi, no přece stejné podmínky jako v zemi tulipánů, sýrů a trávy, kde si váží toho, kdo platí daně. Takže bych mu snížil na stejné podmínky jako v zemi jízdních kol a nejhezčích prostitutek z ČR, mínus dva procentní body.

A Jak dál ptal se Hospodin?

Všichni neúspěšní kandidáti na prezidenta, jež splňovali limity na volbu, by dosedli do poslaneckých lavic, senát by se zrušil úplně, samé zbytečnosti. Udělala by se na volby a referendum velká koalice, kde by zasedla TOP09, Zemanovci, Piráti a Zelení a samozřejmě New Shekel J Koalice 5 nebo 6 stran, vždyť on Ten Váš Hospodin taky neví, nebo ví, aby to bylo KOŠER nebo pravdivé?!

Ministr náboženství: Lenka Berrouche, Karima Sadio, Vlastík Furst velel by Král náboženství Achabisko

Ministr kultury: Leo Pavlát, Erik Tabery; Král kultury: Jan Kraus

Atd.

Chcete znát další jména? Nemohu, nemám jejich schválení, je to pouze představa, fikce, která se naplnila zakladeteli v jeho mozku a pravdou je, že to co očekáváme se i stává realitou, otázka je zda je připraven? A jsou připraveni oni, zeptalo se Číslo Jedna.

PS: Na zmiňovaných smazaných blozích je více jmen, vzpomínám si ještě na Královny práva a spravedlivosti a spravedlnosti: Klára Samková, Klára Slámová.

Ale na hovno to tady je pěkně.

Pozn. Celý příběh je smyšlený a nezakládá se na pravdě, všechny osoby v něm uvedeny nejlépe odpovídali pozici podle autora a autor se nikdy neptal na jejich názor.

Autor: David Fábry

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Interview s Markem Čejkou

Další článek

Hanobení proroka Mohameda se trestá smrtí