Zdroj: Shekel

Tak se nám oženil princ William. Co to znamená pro blízkovýchodní vztahy? Co to znamená pro Izrael a Palestinu?

Pokud jsme se ztotožnili, že každá hodnota je v absolutní hodnotě, a že i královská svatba je v absolutních číslech, tak jaká je ta druhá hodnota oproti romantice, kráse svatebních účinkujících, obřadu a vysokých nákladům? Druhá hodnota je, že zase posílil Vatikán, křesťanství, respektive katolická církev – která vždy byla nedělitelným spojencem Anglie. Není to dobré pro Izrael ani Palestinu. Dokud bude královna a papež jednotní, pak Izrael a Palestina budou v rozboji.

To je ta druhá hodnota.

Ale jak tomu zabránit?

Tomu může zabránit jenom číslo 1. Zeptal jsem se čísla Jedna a on mi pověděl, že poslal devět milionů devět set devadesát devět devítek na celou Anglii a Vatikán.

Ale jak to, že jenom číslo 1? Protože Vy všichni jste po dvou, pouze číslo 1 je po pěti a jeden mu velí. Možná šestý možná pátý, on sám vůbec neví.

Jak to, že každý je po dvou, jak to myslíš?

O tom hovoří analýza oválu, vejce.

IQ je vejce, a nedá se jednoznačně určit, na jaké straně stojíte. Číslo Jedna má například IQ 2 x 90. Je tak hloupý nebo je tak chytrý? To samozřejmě záleží na úhlu pohledu, a i ten pohled musí být v absolutní hodnotě.

Autor: von Cvok

4 Komentářů

 1. 1.5.2011 – 27 Nisan 5771 v 15:06 — Odpovědět

  Asi jsem taky cvok, nicméně: Je hledisko toho, co je dobré pro Jisroel, nutno hledat jen na těch půlkách oválu? A propos – proč zrovna blaho Jisroele, když je zem kulatá – a pro všecky ??

  0
  0
 2. von Cvok
  1.5.2011 – 27 Nisan 5771 v 15:43 — Odpovědět

  Achabe, Vy určitě nejste cvok. Souhlasím s Vámi, že Země je pro všechny, bez rozdílu barvy pleti, vyznání, či hmotného majetku, ale nesouhlasím s tím, že příčina není Královská rodina. Církev a monarchie rozkmotřila židy a muslimy. Je důležité si uvědomit, že pokud nedojde k opětovnému narovnání této křivdy v očích Hospodina – tak nikdy nedojde ke smíru.

  0
  0
 3. achabisko
  2.5.2011 – 28 Nisan 5771 v 01:00 — Odpovědět

  Odpovím vám úsměvem. U příležitosti beatifikace jednoho slušného člověka, který navzdory své obrovské lidskosti nedokázal nekrýt pedofilní skandály budovy jedné církve, dodělávám překlad Schwabových Prezidentek. Vznešený miluje paradoxy. I v královských rodinách :o))

  0
  0
 4. Karel79
  22.5.2011 – 18 Iyyar 5771 v 23:32 — Odpovědět

  Cvoku, sklapni !

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Vodafone, tohle se ti moc nedaří

Další článek

Podivná lekce ekonomie