Zdroj: net.boomtv.cz

A přiletěl ke Králi Zlatý brouk, ano Velký tlustý německý Zlatý brouk.

A prosil Krále, zda by neodvolal své Devítky, a Král řekl: „Nedovolal“. Konverzace byla ukončena.

A týden na to? Posral Krále holub, Od uchu až po konec košile. A zjistil zajímavou věc. Že lidé pod Jeho činy, pod činy Hospodina, jež dopadají na společnost a na Krále, tak se rozdělí do dvou skupin. Na Ty co na Boha věří a na Ty co na něj nevěří, nebo říkají, že na něj nevěří a přitom v něj věří? Kdo to řekl jako první? A, nebo na Ty, co věří, ale nechovají se, že by věřili, apod spol, viz . My jsme Vás přišli zachránit a neodstoupíme.

A kdo řekl první: „Planeta Země je mi malá.“ ?

To druhý – zachránit, ale vlastně první – tak to řekla současná Česká Vláda, a jestli to neřekla, tak to brzy řekne.

A kdo nastoupí?

Ten, který umí predikovat budoucnost na delší období. To nezní špatně, řekla Alžběta, a Nový Zéland přijal českou korunu za svou měnu jako dar za dobré vztahy. A co Kanada? Kanada se brzy připojí. Kdo by chtěl někoho za Královnu, kdo se bez boje vzdá moci. A číslo Jedna vytasí dřevěný meč.

A co EU?

Číslo Jedna se krátce zamyslelo a odpovědělo:

Jsem pro Evropskou integraci, nicméně za podmínek, že systém nebude umělý. A EU je umělé. Není možné očekávat, že budou přihlížet k tomu, jak věčně vytahujete z lidí vyšší poplatky, daně, pojištění na další nesmysly, když na druhé straně máte EU, jako naprostý žrout peněz. Živíte každý stát dva systéme, jeden vnitřní a jeden v podobě EU. Zvolíme si každý vyslance, prezidenta, nebo Krále, či ministerského předsedu, zrušíme vnitřní systémy, parlament i senát, a uděláme výkonnou vládu, kde schvalovací proces bude probíhat pouze na základě rozhodnutí jednotlivce z dané země, vyslanci budou voleni, či doživotně zvoleni J – Správce financí a daní bude Švýcarsko, naše toky do jediné tužky pojedou přes centrální příkaz, který bude zaměřen na danou oblast, a vše dle segmentace oboru bude moci být sledováno on-line na internetu 24 hodin denně, 365 dní v roce (např. Zdravotnictví apod.)

EU může sjednotit pouze Král.

A číslo Jedna: „To nejsou špatné vyhlídky.“

Autor: von Cvok

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Slunce poslouchá (Lag ba-Omer)

Další článek

Průzkum: Guvernér Fischer by byl nejvhodnějším nástupcem generálního ředitele MMF