Zdroj: romove.radio.cz

Otevřený dopis pro Daniela Kotulu, ředitel – obecně prospěšná společenost Český portál, o.p.s., která vydává EUPORTAL.cz

Ahoj Danieli,

myslel jsem, že Ti to nikdy nebudu muset napsat, ale nejsem spokojen se vzájemnou výměnou našich odkazů. Dovoluji si Tě informovat, že z těchto důvodů stahuji EUPORTÁL z partnerů webu Shekelu:

1) Ten nejmenší důvod je, že dle mého soudu se jedná spíše o jednostrannou výměnu bannerů, tedy Shekel poukazuje na Tvůj web, Ty již nepoukazuješ na nás :)

2) Větší důvod je fakt, že to, že Tvoje noviny (EURABIA, EUPORTAL,ČESKÝ PORTÁL, FREEGLOBE, EUSERVER, EPORTAL), kterou jsi kvůli financím převedl pod URL PARLAMENTNÍCH LISTŮ, což dle mého soudu je nesmysl, protože jsi naprosto do budoucna znehodnotil své stávající URL, které přijdou minimálně o RANKY atd., ale hlavně z toho důvodu, že PARLAMENTNÍ LISTY jsou proti rómsky laděný portál.

Např. jejich autor jistý pan Václav Prokůpek, mimochodem byl v roce 2010 kandidátem DSSS do parlametnu, píše rasistické články proti rómům ( např.zde a mnohé jiné).

A protože i díky všem tvým novinám tyto noviny na tom finančně participují (lépe ohodnocená reklama pro PARLAMENTNÍ LISTY), považuji naše partnerství za nechtěné.

Pokud se ptáš co mají rómové a židé společné? Tak minimálně stejný osud, osud nechtěného národa. Jenom rómům se nedostalo té cti a pocitu, mít vlastní zemi.

3) Ale ten nejdůležitější důvod, co mě k tomu vede, je fakt, že jsem byl natolik lhostejný a důvěřivý k tvému mailu, že Adam Bartoš již není majitelem Tvých webů, ano není, ale stále figuruje ve správní radě, což znamená, že ho máš jako partnera jako člověka, ke kterému máš důvěru (zde ARES).

Nechci být spojován s někým, o kom si myslím, že patří do vězení, nechci být spojován s někým, kdo zničí pověst košer portálu, protože já chci mít první košer portál na světě, i kdyby to znamenalo, že návštěvnost bude díky Tvé reklamě nižší.

Tento e-mail budu dnes publikovat, pokud se chceš vyjádřit, můžeš do diskuse, nebo Ti dávám prostor na Shekelu.

S pozdravem

David Fábry

4 Komentářů

 1. sid
  21.2.2012 – 28 Shevat 5772 v 19:14 — Odpovědět

  vidíš Davide, kšarim, neboli provázanost, znáš velmi dobře. Já tu mám foto http://www.arastiralim.com/wp-content/uploads/2011/08/Irk%C3%A7%C4%B1-Mo%C4%9Follar.jpg mongolské “skupiny”, kterou by Euportál mohl oslovit. Nebo ona jeho?

  0
  0
 2. 21.2.2012 – 28 Shevat 5772 v 19:29 — Odpovědět

  Od Daniela:

  Ahoj Davide,

  jde o emocionalni krok z Tve strany bez hlubsi diskuse se mnou, kde
  bychom si mohli veci vyjasnit a treba predejit tomuto.

  Prave proto budu rad, pokud zustaneme i nadale v kontaktu a treba
  nekdy pozdeji v klidnejsi atmosfere to budeme moci probrat.

  Jsem s pozdravem
  Daniel Kotula

  P.S. Muzes to uverejnit jako reakci.

  0
  0
 3. 22.2.2012 – 29 Shevat 5772 v 13:33 — Odpovědět

  Kapka ve vodě:
  http://zpravy.idnes.cz/parlamentni-listy-se-omluvily-za-lzivou-zpravu-o-romech-jez-okradl-pokladnik-1xo-/domaci.aspx?c=A120210_131857_usti-zpravy_oks

  0
  0
 4. 23.2.2012 – 30 Shevat 5772 v 17:07 — Odpovědět

  A nyní jsem si všiml, že i eretz.cz odstranil banner na EUPORTAL :)

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Proč se bojí Strauss-Kahna?

Další článek

Radnice Tel Avivu se pře s ortodoxními židy o sobotní MHD