Zdroj: fanar.gov.qa

Zde je potřeba si uvědomit jednu věc, nešlo o úmyslný čin. Ano, řidič, který zavinil dopravní nehodu a byli při tom mrtví, bude také odsouzen.  Ale všude na světě k pár letům vězení. Žádný soudce ho neodsoudí k smrti, a to ani v nejtyraničtějších režimech. Podobně by si za nedbalost trest zasloužili i američtí vojáci.

Američtí vojáci v Afghánistánu ale OMYLEM spálili korán. Jsou tu demonstrace věřících. Budiž. Ale už se našel i věřící afghánský voják, který v záchvatu pomsty dva vojáky prostě zastřelil. A je otázkou, jestli ti dva vůbec při tom pálení asistovali.

Ten afghánský voják to udělal ve jménu své víry. Je to taky jen jeden pomatenec? A co ty tisíce demonstrujících?  Opakuji: spálení koránu nebyl žádný úmysl. Nemohu si pomoci, ale buď jsou těch pomatenců všude statisíce, nebo, a to je podle mě pravděpodobnější, víra zvaná islám je fanatická, netolerantní a militantní. Poslední události to dokazují.

Autor: Tomáš Flaška

6 Komentářů

 1. sid
  23.2.2012 – 30 Shevat 5772 v 23:13 — Odpovědět

  http://www.youtube.com/watch?v=QMgSwc2ZZ-Y&feature=player_embedded v tomto videu údajně izr. TV stanice se prý něco děje s křesťany. Je to z freeglobe od Bartoše…

  0
  0
 2. Antonín Blažek
  24.2.2012 – 1 Adar 5772 v 08:01 — Odpovědět

  Na začátku všeho dvě letadla zbořila řízenou demolici tři věžáky, Udělala díru do Pentagonu o průměru pět metrů a sta kilometry daleko brázdu v poli. Byl to zázrak nebo osmý div světa? Těch 3.000 mrtvých je jen taková třešnička na dortu. O následných milionech mrtvých a raněných Muslimech nemluvím, to abych se nedotkl útlocitných křesťanů.
  PF 2012 přejí Mayové

  0
  0
 3. Erich
  24.2.2012 – 1 Adar 5772 v 11:48 — Odpovědět

  Side tohle je známo již delší dobu, o vztahu některých Ž./ž. k J.K. jsem si přestal dělat iluze ( to není hodnocení dobré – špatné )a protože na toto téma znám i jiné příběhy, tak proto k tomuto videu byla v pozadí jen opravdu úplně nepatrná pochybnost, není-li to třeba něco jako taková “čtvrtníčkovina” které mám přitom moc rád. No spíš jsem nepochyboval vůbec.

  Takže když se z toho neosypete, tak tady link:
  http://www.zvedavec.org/vezkratce-5952.htm?PHPSESSID=cd9b7db912cc1c7d0a0ce1f7bb46d713
  v komentářích je vysvětlení plus příslušné odkazy

  Nepochopená ironie to je pěkná potvora

  0
  0
 4. lenka
  24.2.2012 – 1 Adar 5772 v 13:20 — Odpovědět

  Tomáši, je ale také třeba si uvědomit, že ti lidé tam jsou jak čertík v krabičce, stačí otevřít…
  Nemají ve vojáky důvěru, pak když se staně něco takového, tak je jim jedno, jestli omylem nebo ne. Někdy se omylem spálí Korán (já bych kvůli tomu demonstrovat nešla), jinde omylem spadne bomba. Takže na jednu stranu se jim vůbec nedivím, že jsou jako ti čertíci. hledaj viníky svoji situace a vždy se ten viník hledá líp na protistraně.

  0
  0
 5. fikus
  24.2.2012 – 1 Adar 5772 v 13:22 — Odpovědět

  to by bylo na pekne dlouhou studii, aby se nasla korelace mezi nejakou kulturou a jeji prevladajicim nabozenstvim.
  myslim, ze palenim knih si proslo mnoho kulturnich okruhu.

  0
  0
 6. 25.2.2012 – 2 Adar 5772 v 05:13 — Odpovědět

  Občas si říkám, že by bylo mnohem užitečnější než plašit se nad “hrůzností” islámu anebo střílet dva vojáky za “korán”, jít a plivnout do tváře nejbližším zlodějům a popíračům morálky uprostřed naší b*horovné Evropy. Islám má svoji politicky nekorektní morálku, proč jim cpeme naši ? Ta je imho poslední dobou taky nic moc :O))

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Izraelské vládě hrozí krize, ortodoxní židé musejí na vojnu

Další článek

Knihovna v Izraeli nahrála na web Zweigův dopis na rozloučenou