Láká vás exotika, zároveň chcete vidět historické památky, dobře jíst, koupat se v moři nebo chodit po horách? Není problém. Izrael nabízí všechno, a ještě mnohem víc. Země je na vrcholu ekonomickém, vědeckém i uměleckém. Slavná města, o kterých se dočtete v náboženských knihách i učebnicích dějepisu. Krásná příroda, vynikající jídlo a lidé všemožných kultur. Tepající Tel Aviv, mystický Jeruzalém, stále zelená Haifa, Golanské výšiny, Negevská poušť, Mrtvé moře a spousta dalších. Míst k návštěvě je skutečně hodně. Nezáleží na vašem věku, pohlaví, zálibách nebo zdravotních omezeních. Izrael je země otevřená pro každého. Lidé jsou tady pohostinní, usměvaví a vždy ochotní pomoci.

Pokud přemýšlíte o návštěvě Izraele, neotálejte s včasným nákupem letenek. Můžete díky tomu ušetřit podstatnou finanční částku. Prodej nejlevnějších letenek z Prahy do Izraele zprostředkovává firma AirMarketing.cz s.r.o. Cesta k velkým zážitkům není složitá. Stačí vám platný cestovní pas a chuť objevovat nová místa.

Dovolená v Izraeli – Israel levně – (letenky, nákup nebo prodej Šekelů)

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

CO SI SMÍ DOVOLIT ŽENA?

Další článek

Brněnský Babylonfest už po 10. bourá hranice mezi národy