Zdroj: Shekel

Není divu, že k nim nikdo nechce a vybere si stokrát raději nějaké docela jiné hřiště. Svíčkovou to nesmí, řízky ani omylem a ještě s největší pravděpodobností vůbec nemaj žádné  spolehlivé „do nebíčka do peklíčka“… Je s nima v podstatě nuda.

Moderní politicky korektní demograt by s nimi vlastně měl mít soucit. Jako komodita je žid už od středověku spolehlivé zboží, má to rozum, umí se to otáčet, je to vždycky o krok napřed a je to jiné. Každopádně  se tomu dá buď fandit anebo to pranýřovat (obojí zabere spolehlivě), a tím se získá čas zajít někam na nemonitorovanou korupční večeři do spolehlivého hotýlku. Ale těžký to mají. Těžký. Oni nemají nic, než tu přítomnost.

Ptáte se, kde beru tu drzost tvrdit, že židi nemají žádné rajské nivy?  Jednoduchá odpověď. Židi se nikdy za celou svou proklatě dlouhou existenci neuchýlili k náboženskému teroru. Možná si to vybrali už tehdy při biblické okupaci Palestiny (namítne skeptik), ale tehdy jednak  rozbíjel hlavu každej každému a navíc, ony to zas až takové „genocidy“ nebyly. Zaprvé – než to město dobudeš a zaútočíš na ně, třikrát mu nabídneš mír!! – učil ty kočující dobyvačné semity prozíravý a laskavý tiskový mluvčí jejich Jehovy. A když za ním přišli ke stanu z jezevčích kůží, který tehdy reprezentoval sněmovnu, ústavní soud i Akademii, Moše jim dovysvětlil, že na lidské životy se nesahá, protože je prozatím neumíme rozdat.

A vezmete-li si k ruce mapu toho kousku pouště a zakousnete to biblickým příběhem, kdo koho jak dlouho a odkud až kam honil, najednou zjistíte, že se vlastně  během dobývání slíbené země drndali od jedné duny ke druhé a že ta rádoby  krvavá válka vypadala v objektivu dnešních neobjektivních kamer asi jako fotbalový zápas mezi dvěma odlehlejšími brdky kamení. (Ostatně nagooglete si, prosím, rozměry plácku pod Har Meggido, budoucí dějiště apokalyptického Harmeggidonu / Armagedonu – a dojde vám, že pokud se do toho nezamíchají také zástupy andělských a démonických hooligans, nebude to nakonec větší mela než utkání Sparty a Baníku.)

Nicméně dobytím Kenaánu náboženský terorismus židů končí. Nehovořím teď  o akcích Wiesenthalových boys ani o nepodařeném Rozlitém olovu. Jednak je všechny považuji za legitimní a především – tento druh teroru nepáchají židé, ale pouze a jenom Židé, tedy příslušníci státu Izrael, který je sám o sobě především trafikou evropské hanby za to, čeho se svět dopustil na židech. A podle toho (trafikantského modelu) to tam  v Erecu také vypadá.

V životě se ale nestalo, že by židé upalovali křesťany ve stodolách, že by jejich kostelní boss po bezprecedentním vyvraždění jinověrného (heretického) regionu prohlásil na adresu nevinně zamordovaných: „Však on si je Bůh přebere sám!“, málokterá židovská máma koupí Chajimkovi čtyři kila leukoplasti a dvacet deka semtexu s tím, že zná spolehlivou zkratku do ráje.  Žádnej žid nenařizuje nikomu jinému (snad ještě tak leda židovi, a ani  to  pak už není žid ale spíš  trdlo-žid), jak se má oblékat a kolik toho smí na veřejnosti ukázat. Navíc jenom proto, že se to teď „nosí“!  A když už si takovou chucpe prasárnu dovolí, pak vždy s odkazem na to, co vyučoval Moše u toho ústavního stánku…

Ne že by židovské maminky byly matkami krkavčími. I ony by jistě rády poslaly své nejmilejší potomky do té bájné ZOO, kde se pase vlk s beránkem, Ahmadinežád s Dukou a Luther se Semínem, kde vás prolustrujou  hned v Petrovicích na bráně, a pak už  jen vyfasujete  patřičnej instrument a košilku střihu „komže bez rizika z Irska“. I ony by jim (pokud děti nemají alergii na pomerančové květy) dopřály dokonce i jiný Disneyland (který jsem žel tolik nestudoval), ale nemohou!!

Demografickou křivkou ani hustotou populace to nebude. Valdenských, katarů a nakonec i husitů bylo rozhodně méně než židů. A přesto se vraždilo. Stejně tak ne každý z muslimů je al-kajdík. A přesto přesto občas někdo nebo něco do luftu vyletí. Židům musel náboženský terorismus vymyslet. Tak chytrej národ a sámi od sebe se nezmohli na nic! A tak Církev a po ní další opisovači utrácejí blahodárný čas věnovaný nám Nebesy k pozornému čtení jednoho zajímavého verše, a vymýšlejí si protižidovské morové vakciny, zajímavé recepty na rituální chleba vylepšený křesťanskou krví, zednářské lobby a židovskou touhu po světovládě. Kdyby židi alespoň jednou jedinkrát nějaké jinověrce vyvraždili. To by se to pak pamfletilo, ajvaj…  Ale to, co mohou křesťané a hlupáci, to židovské mámy nemohou. Uř kvůli tomu verši, který byhom číst měli, a pak … nemají co nabídnout. Co slíbit. Čím pábit.

Jednoduše nemohou, protože o tom Moše ani Bog Boss nemluvili. Žádný rájíček neexistuje. „Milá bytosti“, učí nás tóra, „existuje pár skutečností, které se vyplatí respektovat. A další balíček těch, které provozovat není zas tak úplně zdravé. Vyzkoušej a rozhodni se.“ – „Proč?“ ptá se celkem rozumně bytost, které se nechce rezignovat na svíčkovou  výměnou za přísnou odpovědnost za sebe i za druhé. „Aby se prodlili dnové tvoji a dnové tvých potomků tady na zemi. Položil jsem před tebe život a smrt. A moc tě prosím, vyber si ten život!“  odpovídá tóra. A jako každej správnej žid si i Tóra nechá pointu pro sebe. Ne z důvodu  prastarého žido-bolševického spiknutí, ale aby se dály věci. Aby padaly další otázky. „Život, život… Život věčný nebo jen ten život k žití?“ vyzvídá bytost mající z touhy po rájíčku slzy na krajíčku.  A ta potvůrka tóra odvětí, jak jinak než další otázkou: „No a co myslíš, že tě udělá člověkem?“

Autor: Jaroslav Achab Haidler

Přečtěte si také od autora: Kabala jednoduchosti (Umodlenci – část IV.)

18 Komentářů

 1. zelovoc
  3.5.2010 – 19 Iyyar 5770 v 18:04 — Odpovědět

  odpoviem len tolkymi slovami: zidobolsevizmus, genrikh yagoda, miliony obeti komunizmu.

  2
  0
 2. Khopeli
  3.5.2010 – 19 Iyyar 5770 v 23:12 — Odpovědět

  :)

  0
  0
 3. zelovoc
  4.5.2010 – 20 Iyyar 5770 v 07:04 — Odpovědět

  kde je moj komentar?

  0
  0
 4. 4.5.2010 – 20 Iyyar 5770 v 16:25 — Odpovědět

  “Jednak je všechny považuji za legitimní a především – tento druh teroru nepáchají židé, ale pouze a jenom Židé, tedy příslušníci státu Izrael…”

  Nepleťme si pojmy. :-)

  žid = příslušník židovského náboženství, může být i konvertita
  Žid = příslušník židovského národa, příslušnost se dědí po matce
  Izraelec = příslušník státu Izrael, občan státu Izrael, kterým může být Žid, Arab, žid, Francouz, Polák, Rus, Čech, Švéd, …

  0
  0
 5. Khopeli
  4.5.2010 – 20 Iyyar 5770 v 17:23 — Odpovědět

  :) :)

  0
  0
 6. 5.5.2010 – 21 Iyyar 5770 v 16:50 — Odpovědět

  Díky za upřesnění pojmů a pochopitelně se omlouvám. Ano teror v Gaze páchají samozřejmě i Češi a Francouzi. Nicméně mění to něco na skutečnosti, kterou se snaží naznačit tento článek ? Tj. (pro milovníky přesných pojmů) zná jidiškajt něco, co by vedlo k náboženskému teroru vůči jinověrcům?
  Pokud máte potřebu řešit témata jiná, napište je, prosím.

  0
  0
 7. 7.5.2010 – 23 Iyyar 5770 v 21:16 — Odpovědět

  Ten teror v Gaze mohou páchat i Češi a Francouzi, nicméně se ke svým národům už moc nehlásí většinou. A myslím, že jidiškajt je tak široký pojem, že se tam dá najít obojí. O čem píše Váš článek je jen jeden z mnoha pohledů, pohled trošku demagogický. On ani Islám nezná nic, co by vedlo k náboženskému teroru vůči jinověrcům, to je jen někteří muslimové, kteří ten teror chtějí, si dokáží různé věci vykládat po svém, stejně tak někteří militantní náboženští pravicoví sionisté.

  0
  0
 8. 11.5.2010 – 27 Iyyar 5770 v 16:19 — Odpovědět

  Dobrý den, Markusi. Vážím si klidného tónu našeho dialogu, ale smím dotaz? Islám nemá (tak jako jidiškajt a na rozdíl od křestanství) potřebu misijní činnosti?

  0
  0
 9. 13.5.2010 – 29 Iyyar 5770 v 23:31 — Odpovědět

  Zdravím, Achabe. Je rozdíl přesvědčovat tak, že dávám druhému svobodnou volbu a “argumentovat” násilím. Samotný Islám zajisté má potřebu realizovat svou misijní činnost tou první formou. Máte jiný názor?

  0
  0
 10. 14.5.2010 – 1 Sivan 5770 v 14:01 — Odpovědět

  Dobré odpoledne, Markusi. Rád Vás tady potkávám. Bez nejmenších výhrad souhlasím. Jenom najednou ztrácím jistotu, je-li z toho mého psaníčka dostatečně patrné, že pokud existuje i pro-židovský teror, (a ten, žel existuje), nemá v tóře vůbec žádnou oporu. Jinými slovy, že by na něj měli osadníci a z nich profitující politici a filosemité měli hodně rychle rezignovat. Aspon by pak Shakak neměl o čem psát, a mohli bychom třeba presovat olivy :o)

  0
  0
 11. 14.5.2010 – 1 Sivan 5770 v 20:00 — Odpovědět

  Ve jménu Boha se zatím válčilo asi nejčastěji. Pokud se ta opora potřebovala, našla se. Za to ale určitě nemohou jednotlivá náboženství, ale pouze a jenom lidé.

  0
  0
 12. Max
  5.9.2010 – 26 Elul 5770 v 17:40 — Odpovědět

  Že se židé nestydí, když oni sami poznali genocidu, holocaust” to samé páchají na palestincích?
  Jsem antisemita a nebojím se hlásit k palestincům a mají mou podporu né pro jejich náboženství, ale proto, že to co dělají židé v roce 2010 na jejich uzemí je hanebnost. Jejich pouze na oko se chtít dohodnou je už trapné, přeci Vy židé, když postupujete na jejich uzemí a budujete nové osady, tak snad nechcete aby palestinci meli snahu se dohodnout. Za 1000let palestínce kdy jeho rod žije na jednom místě, tak snad mají právo tam žít i nadále. Jsem čech mám hodně předků židů, ale ne, že se bojim k nim hlásit to určitě né, ale já se za ně stydím jako za rasu, která pohrdá jinou rasou a neberou v uvahu, že jsme lidi. Vy židi si myslíte, že jste něco více, nejste jen jste celou dnešní Vaší moc získali jak díky holocaustu”, tak tím, že se o Vás málo vědělo a od války se židé litovali atd… Osobně se stydím za židy, kteří dopustí páchat zločiny na jiných lidech. Mentalita židů je nenávistná, uskočná, zákeřná, a jejich chtíč vládnou světu se jim bohužel daří, právě díky nevědomosti co je schováno po rasou žid!

  0
  0
 13. Max
  5.9.2010 – 26 Elul 5770 v 17:44 — Odpovědět

  Pouze židé nemusejí uznávat NATO A nejvyšší instanci světa jakou je RB!! Jak je to asi možné?

  0
  0
 14. Max
  5.9.2010 – 26 Elul 5770 v 17:48 — Odpovědět

  Řeknete si jistě arabové znají pouze válčení a teror. ne opravdu né, ale vžíjte se do situace palestince, pokud postavějí izraelci zeď a zamezují paletině přístup k vodě, co by jste na jejich místě dělali Vy?
  Pak dojde k nějakým malým bojům, kde zemže syn nějakého palestínce a co čekáte, že otec zavražděného, který šel pouze pro vodu, že tento otec bude milovat izraelce židy a tak se to stupňuje!!! Proč jsme vlastně ve 2 světové válve bojovali, to jsme byli také teroristi???

  0
  0
 15. Max
  5.9.2010 – 26 Elul 5770 v 17:51 — Odpovědět

  Proč nám v médiích ukazují arabi jako teroristy? Copak tam nežijí lidé, děti, atd.. nádherná je to země , proč nám stále do kola vnucují proti arabské myšlení a ukazují nějakých pár partizánů” Proč nikdy neukazují upřipnost, a vlídnost a pohostinství arabů???
  Palestínci jsou na této půdě doma jak z morálních důvodů, tak i hystorických a mají na tuto zem větší nárok něž mají židé, kteří pouze čerpají z proroctví, ale palestínci na této pudě žijí, pracují tisíc let

  1
  0
 16. Max
  5.9.2010 – 26 Elul 5770 v 17:56 — Odpovědět

  Židi nás přivykají na návrat k našim předkům, kdy se svítilo loučema. Pomaloučku polehoučku a je to čistá a přesná práce sionistu. Volejte huráááááááááá a nadávejte na na režim, no a pak k tomu všemu přidejte slepotu a rázem se ocitnete v jeskyní 2×2 m.

  0
  0
 17. Max
  5.9.2010 – 26 Elul 5770 v 17:58 — Odpovědět

  Možná se mnou nesouhlasíte máte na to právo, ale uvědomte si co byl od nepaměti jejich cíl? ano byla to světová vláda a o světovou vládu usilují i dnes. Nastolení světového řádu, budou nežidé trpěny pouze jako pracovní síla bez jakého koli práva!

  1
  0
 18. Max
  5.9.2010 – 26 Elul 5770 v 18:00 — Odpovědět

  Židi nedokáží pro nikoho jiného pracovat, nežli pro sebe. Židi nedokáží nikomu jinému pomoci, nežli sobě!

  1
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Kdy koupit euro na letní dovolenou?

Další článek

Opravdu mohou za krizi banky a bohatí?