Zdroj: Archiv

Francouzky soud odsoudil muslimku Hind Ahmas za porušení zákona o zákazu nošeni zahalené tváře na veřejnosti. Odsouzena muslimka odmítla jak legitimitu soudu, a tedy právního systému Francie, tak i právo francouzského státu rozhodovat o „jejím praktikováni náboženství“.

Je to paradoxní, dnes v době kdy je bráno jako normální tažení evropských „osvícenců“ proti křesťanství a prosazováni radikálního sekularismu nechává většinu evropských křesťanů chladnými, se mobilizují miliony muslimů napříč evropskými zeměmi a snaží se učinit z muslimky Hind Ahmas ikonu svého odporu jako proti evropské společnosti a sekularismu, tak i jako ikonu boje za islámskou Evropu.

Na internetu s jíž objevily stránky s podporou pro všechny ženy co nosí veřejně zahalenou tvář. Komentátoři na těchto stránkách útočí na francouzské zákony a volají po náboženské svobodě, ale jaksi opomíjejí skutečnost, že podle islámských zákonů nesmí také v muslimské společnosti chodit ženy jak chtějí oblečené. Příkladem jsou nejen mnohé muslimské státy, kde vám za porušení zákonu o zahalováni hrozí fyzické tresty, ale i mnohé muslimské čtvrti v Evropě, kde je považováno za správné mnohými muži sexuální obtěžováni žen, které jsou považované za nevhodně oblečeny (zahaleny).

Také by se nemělo zapomínat na to, že představitelé islámského terorismu již opakovaně hrozili Francii násilnou odvetou na francouzské cíle a občany za snahu donutili muslimy k integraci a hlavně za snahu zakázat zahalováni na veřejnosti. Stejně tak zahalení tváře již mnohokrát pomohlo zločincům uprchnout před policii, neboť policisté měli strach zkontrolovat zahalenou osobu, aby nebyli obviněni z urážky islámu a diskriminace muslimek …

Uvidíme tedy jak si s tímto problémem poradí nový socialistický prezident Francie, protože ten předchozí pravicový si v této problematice moc dobře nevedl.

Autor: Lukáš Lhoťan

1 Komentář

 1. Antonín Blažek
  18.5.2012 – 26 Iyyar 5772 v 19:54 — Odpovědět

  Tento prokletý satanův režim ve kterém žijeme (nemyslím tím mytickou bytost) terorizuje obyvatele planety. Děje se tak prostřednictvím různých nesmyslných nařízení jako je třeba svícení motorových vozidel ve dne… nebo zakazování zahalování tváří muslimským ženám. Podle mě je jen otázkou času kdy dojde lidem trpělivost s “rátováním” společných financí a smetou sluhy satana z jejich dobře placených pozic na smetiště dějin. Patří tam už nejméně dvacet let.
  Muslimové nejsou naším problémem. Nejsou problémem ani novodobých pohanů – křesťanů. Ti jsou rádi, že mají komu prodávat chátrající kostely do kterých stejně nikdo nechodí. Muslimové jsou ale neřešitelným problémem pro bankéře. Proto jsou vedeny ty štvavé kampaně proti potomkům Abraháma.
  PF 2012 přejí Mayové

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Nečas přirovnal situaci Izraele k předválečnému Československu

Další článek

V Izraeli se rozšiřuje síť pro elektromobily