Zdroj: Shekel

Tento týden, přesně v úterý 22.6.2012, jsem měl dopoledne telefonát se společností RSA SECURITY;

nicméně výklad RSA dle Wikiny mě taky zaskočil v pozitivní slova smyslu, nikdy nezklame; z Izraelské pobočky, kde mi řekli, že někdo phisingoval url Chanuka.cz a napsali z hostingové společnosti WEDOS, že mi odstavují virtuální hosting.

Pominu to, že jsem měl co nejrychleji (aktuální před cca dvěma týdny) stáhnout banner, pro ty kteří neví o jaký banner se jednalo o Nadační fond Obětem Holocaustu – (NFOH), tak jsem opomenul z Chanuky sundat obdobný banner. Nebylo to způsobeno tím, že bych nechtěl uposlechnout, ale tím, že 84 lidí za měsíc na Chanuce, v době kdy se Chanuka neslaví, by se mohlo dozvědět, že podporujeme NFOH, což mi nepřišlo jako relevantní a nemyslel jsem na to.

Admin serveru  New Shekel o.s. (sám Shekel cz běží jinde) byl v době phisingu na dovolené bez počítače, takže mi nezbývalo než se obrátit na zprovoznění virtuálu WEDOS.

Když jsem pak šel cestou domu, přemýšlel jsem, kdo by mi mohl sestřelit tímto způsobem web. Proč Chanuku a ne Shekel? Shekel by přece nebyl zase tak velkou kořistí :)

Ale, co nepominu, je fakt, že lidé jsou ješitní, strašně ješitní, nemůžete se dotknout jejich přirozena a to se právě stalo.

NFOH udělal jeden telefonát, protože nechtěl figurovat na Chanuce a byl moc ješitný, tak moc ješitný a citlivý na své vztahy s košer H.M, agentem MoSSadu a různými svými aliasy, že ten telefonát udělal – je totiž vlivný.

Chápu, poslali jsme Vám jen 5772 Kč a sami jste si špatně spočítali, že příští rok by to bylo o Korunu více a ne o řád, či několik řádů.

Já nevím, kdy ten řád nebo řady (číselná řada) přijde, ale přijde :) – ale nyní už budeme vážit, kam své peníze pošleme!

Chanuka zprovozněna v příštích týdnech.

Autor: David Fábry

1 Komentář

 1. 17.6.2012 – 27 Sivan 5772 v 20:45 — Odpovědět

  Facebook; Marta Malá:

  Davide, NFOH žádný telefonát neudělal, nefantazírujte. Vaší spolupráce a podpory si stále vážím, Váš dar rozhodně není pro NFOH nevýznamný. Brzičko zveřejníme výroční zprávu za loňský rok, kde si informaci budete moci ověřit, současně s tím zjistit, jak se všemi dary, které získáme, zacházíme. NFOH nejde o prachy, jak jsem se na Shekelu již jednou dočetla. Snažíme se naplnit naše poslání – zmírňovat křivdy minulosti, podporovat budoucnost, a to zejména podporováním projektů. Velmi si vážíme všech, kteří se rozhodnou podporovat projekty společně s námi. Všechny informace jsou veřejné a k dispozici na našich webových stránkách: www.fondholocaust.cz. Žádám Vás veřejně, neočerňujte dále jméno NFOH. Marta Malá, ředitelka, Nadační fond obětem holocaustu

  Milá Marto, zaráží mě, že NFOH nejde o prachy, podle mě každé nadaci by mělo jít hlavně o prachy, a pokud nikoliv je to špatná NADACE, to za prvé.

  Za druhé jsem nikde nenapsal, že ten telefon jste zvedla Vy, ale že ho zvedl se vší pravděpodobností někdo za Vás. Máte snad dozorčí orgány? Co Vaši přátelé? Chanuka byla sestřelena kvůli Vašemu banneru. Připomíná mi to kauzu Parkanové, která ani nevěděla, že kupovala nějaká letadla na jejím ministerstvu :)

  Za třetí, vážíte si podpory v podobě banneru a peněz, ale až do té doby, než se někdo oprávněně dotkne Vašich přátel, takže komu nejde o prachy? Nemohu si nemyslet nic jiného, než že pokud by částka byla větší, tak byste banner nenechala stáhnout, protože právě zmiňovaný dozorčí orgán Vaší organizace by Vám to nedovolil!

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Bývalý čelní představitel muslimů v čele Suverenity?

Další článek

Interview s Janem Fischerem