Zdroj: fanpop.com

Chtěli Vám namluvit, že za finanční krizí stojí hypotéční zástavní listy. Opak je pravdou. Za finanční krizí stojí falešná Britská Královna. Správně by se měla psát s malým „k“, protože se nejedná o Vyvolenou Královnu Hospodinem. A Jemu se to nelíbí, že Zemi vládne faleš. Protože Ví, že Král je jenom Jeden, respektive Dva nebo Pět, on sám neví, ale je jich jako kontinentů.

Nesouhlasíte?

Predikoval finanční krizi, predikoval Dvě věže v New Yorku, spekulaci a její následný zákaz spekulace na pokles bankovních titulů, predikoval černého prezidenta a mnoho mnoho dalších.

Kdo jiný by měl být Král? Než ten, který zná budoucnost, což anglická královna neumí. První kroky, které by udělal, kromě změny systému ve vlastní zemi; CZECH KINGDOOM; Dvě O protože jsou Dva; tak každý Král přece musí vybojovat nějakou zemi. Vyhlásil by Válku Velké Británii, souboj by se vedl o kolonie Velké Británie, tedy o New Zealand a ostatní ty co by chtěli opustit dobrovolně Velkou Británii, které by musely přijmout českou vlajku a českou měnu, Korunu, což je královská měna.

Tedy Válka by probíhala pouze ústně, dokázat že Královna, není pravou Královnou, ale pouze královnou, rozesmát Svět, udělat konečně pořádnej českej byznys, udělat konečně ze sebe Ty Hloupý Honzy, co vždycky uměli ve Světě vyniknout, splnit si Americký sen po Česku. Nicméně Globálně.

Pochopit, že jednou Česko nebude výrobnou a fabrikovou zemí v zemi EU, ale Druhým Švýcarskem. Pojďme udělat největší byznys co kdy kdo udělal!

Vyhlašme Válku Anglii, vybojujme kolonie bez Jediného výstřelu.

Autor: David Fábry

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Pevně zakořeněné mýty

Další článek

Tisíce muslimů požadovaly cenzuru Youtube.com v Londýně