Zdroj: Shekel

Babišovo tiskové imperium v podobě MF Dnes nám servíruje bohulibé nápady lídra kandidátky hnutí ANO pro Evropské volby Pavla Teličky. Ale má to poněkud hořkou příchuť.    Především samozřejmě žádná jiná strana nedostala (a asi ani nedostane) na stránkách tohoto nejčtenějšího deníku tolik prostoru jako hnutí ANO. Jde samozřejmě o nezávislé noviny a že majitelem je zrovna předseda hnutí ANO je čistě náhoda :-). Ale když už to takto prezentují, tak nejúsměvnější je bombaistický titulek, kterým je tento článek uveden (alespoň v internetové verzi, protože tištěnou si už nekupuji):

Zrušíme roamingové poplatky, slibuje lídr ANO pro eurovolby Telička

A v článku dodává, že by si to představoval do roku 2016. Ten článek vyšel na serveru idnes.cz v neděli 23.02. Takže bych rád upozornil například na článek na mobilmania.cz ze září 2013: Poplatky v EU za roaming skončí v červenci 2016. Evropská komisařka pro digitalizaci a nové technologie Neelie Kroes totiž tuto věc již mnoho měsíců na půdě evropských orgánů prosazuje.

A že je věc již určitě v pokročilém stádiu dokazuje fakt, že se již v Evropě našel i první operátor, který roamingové poplatky opravdu zrušil, aby tak předešel regulaci a vzal vítr z plachet konkurenci. Blíže v tomto článku.

Takže tiskové imperium MF dnes již zasazuje údery a rozjíždí první matoucí kampaň v zájmu svých kandidátů. Běžný volič stav na trhu mobilních komunikací nezná a na vějičku tučného titulku snadno skočí. Jsem přesvědčen o tom, že to je teprve začátek. “Nezávislé noviny a rozhlasové  stanice” (např. Radio Impuls) nám určitě ještě předvedou věci!

Autor: Tomáš Flaška

Zdroj: idnes.cz

2 Komentářů

 1. Tony
  25.2.2014 – 25 Adar A 5774 v 22:04 — Odpovědět

  Souhlasím, jedná se o vymývání mozků. Ještě horší ale je, že pravice nenabízí nic a je v hluboké krizi. Jejich vystoupení vzbuzují škodolibý úsměv až smích. Ti s preferenčními hlasy jsou pryč.

  Nechci zde dělat reklamu svému virtuálovi, ale co takhle neomezené domácí volání, neomezené SMS a 1,5 GB internetu, a to vše za 420,- Kč? Oproti loňsku pokrok.

  0
  0
 2. woodoo
  26.2.2014 – 26 Adar A 5774 v 08:40 — Odpovědět

  Co mi to jen připomíná? Aha, asi tohle:

  Maďarskem zmítá politický skandál. Způsobilo ho nedělní zveřejnění audiozáznamu projevu premiéra Ference Gyurcsányho z květnového zasedání Maďarské socialistické strany. Předseda vlády na záznamu tvrdí, že se jeho vláda posledními roky “prolhala”.

  “Lhali jsme ráno, lhali jsme večer,” řekl 26. května premiér a šéf Maďarské socialistické strany (MSZP) svým spolustraníkům na uzavřeném jednání poslaneckého klubu.

  “Je zřejmé, že jsme se posledními dvěma roky prolhali,” slyšeli Maďaři na záznamu, který zveřejnil maďarský veřejnoprávní rozhlas.
  “Bylo úplně jasné, že to, co říkáme, není pravda. Přitom jsme čtyři roky nedělali vůbec nic. Nic. Nedokážete mi říci jediné podstatné vládní opatření, na které bychom mohli být hrdí. Ovšem s výjimkou toho, že jsme se nakonec z h…a dokázali vrátit k vládnutí,” nebral si Gyurcsány servítky.

  Ihned po zveřejnění fragmentů plamenného projevu server Maďarského rozhlasu zkolaboval. Gyurcsány následně celý záznam zveřejnil na vlastních webových stránkách. Dosud ale není jasné, kdo záznam novinářům poskytl.

  Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/lhali-jsme-a-nic-nedelali-pobouril-madary-premier-fbc-/zahranicni.aspx?c=A060918_112144_zahranicni_miz

  Takže asi tak. Nic nového pod sluncem.

  „Vanitas vanitatum et omnia vanitas.“ – Kniha Kohelet.

  A to je fšecko. “O)

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Ručník žida nedělá (Ki-tisa)

Další článek

Příčiny holokaustu - multimediální přednáška