Zdroj: mBank

Pryč jsou doby, kdy byl klient otrokem v područí nesmyslných poplatků a ztrácel se v záplavě nepochopitelných smluv, o kterých často ani pracovníci bank nevěděli, k čemu a jak vlastně slouží.

Do zatuchlých bankovního vod vstoupila mBank v roce 2007 a ukázala, že to jde i jinak – vstřícně a bez zbytečného papírování. A to jak pro osobní, tak pro firemní účty, kdy je vše dostupné na internetu z domova či kanceláře 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. mBank jde s dobou, je technologicky vyspělá, moderní a připravena pomoci svým klientům ve všech oblastech bankovnictví. Díky tomu může i Vám mBank poskytnout výhodné služby, které již využívá přes 3, 6 milionů zákazníků z České Republiky, Slovenska a Polska.

Ale co dělá mBank tak výjimečnou?

Úvěry

Založení a vedení úvěrového účtu je ZDARMA! Získáte jedinečný účet, který Vám bude sloužit, a kontrolu nad veškerými službami máte vy! Díky internetu tak můžete okamžitě vědět, jak se Vašemu účtu vede a zasahovat do jeho podstaty okamžitě, přičemž výsledek se projeví mnohdy do několika sekund! Zjistěte další výhody na mBank.

Neúčelové půjčkyPotřebujete půjčku? Chtějte jen ty nejlepší služby! mBank nabízí půjčky od 10 000 do 500 000 korun s úrokovou garantovanou sazbou 9, 9% se svou službou mPůjčka! Dobu splácení si můžete vybrat v rozmezí od 12 do 84 měsíců a dokonce si můžete zvolit i den vaší splátky! A protože mBank si vše vyřídíte i z pohodlí domova, veškeré vyřízení a vedení půjčky je ZDARMA!

Sjednejte si svoji mPůjčku, nyní navíc výhodněji než kdykoliv předtím na mBank, nečekají Vás žádné mimořádné splátky – s mBank jste vždy o krok napřed!

Hypotéka

mBank rozumí vám rozumí a nabízí půjčku mHypotéka na realizaci vašeho snu o vlastním bydlení! Veškerá čerpání i vedení hypotečního účtu jsou bez jakýchkoliv poplatků a v případě, že hypotéku nedočerpáte také neplatíte žádný poplatek! Neplaťte za to, za co nemusíte!

Osobní účet

Jednoduchost a spolehlivost našeho bankovního systému dělá i ze základního bankovního účtu jeden z nejvýhodnějších na trhu! Založení účtu mKonto je ZDARMA, stejně jako vedení účtu. ZDARMA jsou rovněž veškeré pohyby peněz na Vašem účtu v rámci ČR, platby, trvalé příkazy, e-mailové měsíční výpisy a další! Navíc připsání peněz na účet mezi účty mBank je realizováno okamžitě! Zapomeňte rovněž na skryté poplatky, mBank je férová – uvidíte sami.

Platební karty

U debetních i platebních karet, jsou výhodné možnosti personalizace, od kontokorentu po stoprocentní zajištění bezpečí – svoji kartu si sami můžete v případě odcizení okamžitě deaktivovat! Můžete se rovněž připojistit v případě neschopnosti kartu splácet a mnohem víc! Vyberte si tu svoji na mBank.

Spoření

Služba mSpoření je ZDARMA! Vysoký úrok 3% vám dává skvělou možnost, jak využít naplno svoji debetní kartu! Navíc můžete při založení získat odměnu až 1000 korun! Jak na zjistíte na mBank spoření.

Služby

Přizpůsobte si služby mBank tak, aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům. Pomocí dalších služeb navíc můžete získat ještě více výhod – levné volání, e-mailové a SMS výpisy, aplikace mBank pro platformy Android a iPhone a další! Prozkoumejte všechny možnost, které mBank nabízí na http://www.mbank.cz/osobni/sluzby/.

Tyto a další výhodné služby již využívá bezmála 500 000 klientů mBank a jejich důvody jsou stejně různé, jako oni sami – od běžných účtů mKonto výhodných jak pro studenty, tak pro pracující přes mladé páry, kterým mHypotéka pomáhá začít vlastní život, až po vlastní projekty a splněné sny, ke kterým je mílovými kroky přiblížila mPůjčka. Klienti mBank totiž už vědí, že s bankou můžete mít skvělý vztah založený na důvěře.

Vzhledem k profesionálnímu přístupu, perfektnímu know-how a jedněm z nejvýhodnějších cen jsme mezi špičkou internetových bank na trhu.

Být klientem mBank znamená mít přehled o svých bankovních transakcích. Znamená to být neustále v obraze. V dnešní uspěchané době je čas to nejcennější – čas jsou peníze – s mBank šetříte obojí!

Tam, kde se ostatní ztrácí, tvoří mBank cestu.

Přesvědčte se i vy o skvělé nabídce služeb mBank a navštivte www.mbank.cz, kde se dozvíte podrobnější informace.

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Francouzští židé plánují vystěhování

Další článek

UDĚLAL HODNĚ PRO DIALOG