Zdroj: Archiv

Tak se nám na náš portál Shekel.cz naboural nějaký hacker a snaží se nám ze všech sil znepříjemnit život. Tahle událost mi připomněla příhodu z 1.světové války, kterou mi vyprávěl dědeček.

Jeho strýc dostal na frontě dvě kulky. Jedna ho zasáhla do ramene, druhá se jen odrazila od jeho přilby. Ale jak spadl na zem, uhodil se tak nešikovně, že ztratil vědomí. Po chvíli ostatní ustoupili a on zůstal ležet na zemi.

Probral se až za tmy. Po chvíli uslyšel výstřely. Vojáci nepřítele procházeli bojištěm a doráželi zraněné, aby je mohli obrat o vše cenné, co u nich našli. Když došli až k němu, dělal mrtvého. Z jedné strany uslyšel cvaknutí uzávěru pistole, z druhé slova: “Do mrtvých se nestřílí. Pro mrtvolu je škoda každé kulky.” Sebrali mu vše, co mělo nějakou cenu a odešli očesat další mrtvolu. Přežil.

Proč o tom píšu? Myslím, že se na útok toho hackera můžeme podívat i z té pozitivní stránky. To, že mu stojíme za jeho nám škodit, svědčí o tom, že Shekel.cz žije, protože do mrtvých se nestřílí.

Autor: Vlastík Fürst

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Ministr Ulrich Maurer zpět ve Švýcarsku

Další článek

Francois Villon a talmud (Lašon 01)