Zdroj: galeriaberg.com

Pro modelku, může být realitou to, že stane modelkou, třeba i TOP modelkou, možná vyhraje Miss World, ale za několik málo či více let, se realita stává iluzí.

Stárne, dělají se jí vrásky, uvědomí si, že jediné co na tomto životě prodala, byla hezká tvář, pokusí se to dohánět i duchovně, tzn., že „adoptuje“ děti nejlépe z Afriky, daruje nějaké ty desátky na dobročinnou nadaci, kterou převážně vlastní, nebo je její tváří.

Je pak realita, že se stane Hvězdou? Nebo je to iluze o ztraceném zevnějšku? Je to pouze ikona v tomto materialistickém Světě. Ale proč je tenhle Svět materialistický, když hodnota našeho Vesmíru, je konstantní! Protože pořád budete mít stejný počet zlata, diamantů, ropy.

A když si uvědomíme, že hodnota systému je pořád stejná, proč jsou pro Vás důležité peníze, když peníze nejsou realitou?!

Bible, není podstatné: zda Nová nebo Stará, je napsaná v časoprostoru. Není o minulosti, je o lidským mozku, který se musí správně poskládat, a píše s v 01, kde minulost, přítomnost a budoucnost se prolíná, kde podstatné je najít sám sebe, pane Foršte. Proto mohu tvrdit, že Adam byl Rabín, protože i Kafka byl Rabín, i Einstein byl Rabín, všichni Počtáři v minulosti, byli Rabíni a není podstatné zda Židé nebo židé, protože takhle černobílé to rozhodně není. A pokud si uvědomíme, že všichni byli Počtáři, uvědomíme si, že Synaj prožíváme právě teď, s tím rozdílem, že náboženství se bude stírat, a všichni budeme židé nebo Židé.

Uvěřím li, že na tomto Světě, jsem proto, abych všechny sračky naházel do Vesmíru a zatratil je, pokud si uvědomím a uvěřím, že je to můj úkol, který celý život hledám, tak potom, mohu predikovat o novém zrození rasy. A ta rasa, bude zase blíže v Oválu IQ, bude blíže Boha.

Stačí jeden Počtář, aby přepočítal Budoucnost Planety Země.

Autor: David Fábry

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Intervence ČNB za oslabení koruny - tleskat?

Další článek

Přednáškový cyklus Orient zblízka