Zdroj: ulpan.cz

Kurz je určen naprostým začátečníkům a slouží především jako úvod do studia moderní hebrejštiny. Studenti se v kurzu seznámí s hebrejskou abecedou, naučí se číst a psát, proberou základní slovesa a fráze a nejzákladnější slovní zásobu. Budou mít možnost seznámit se s hebrejštinou i s hravým, interaktivním stylem výuky v Ulpanu. Probíhá 1x týdně ve 120minutovém bloku (s přestávkou)

a vede ho český lektor.

Výuka probíhá v učebnách v Belgické ulici v Praze 2.

V Ulpanu klademe důraz na komunikaci v živém jazyce, tak jak se jím hovoří v dnešním Izraeli. Při výuce používáme moderní a interaktivní metody. Naši lektoři jsou nejen kvalifikovaní, ale také kreativní a vstřícní a v hodinách panuje přátelská atmosféra. Snažíme se studenty seznamovat nejen s moderním hebrejským jazykem, ale i s izraelskou a židovskou kulturou.

Zájemcům o hebrejštinu doporučujeme navštívit webové stránky www.ulpan.cz, kde najdou přihlášku i všechny potřebné informace.

Autor: Lenka Bukovská – ředitelka Ulpan o. s.

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Vánoce - má je křesťan slavit, či ne?

Další článek

PF + pozvánka na první novoroční přednášku