Zdroj: munio.cz

Četl jsem krásný rozhovor Karímy a Issa, zde na Shekelu a zaujala mě otázka, zda první lidé nemohli být černí lidé?!

Úskalí  demokracie, na rozdíl od dřívějších systému, tkví v tom, že volení zástupci (i kdyby si přáli) nemohou mít vize a být vizionáři, protože za 4 leté (maximálně) období nejste schopní v současném byrokratickém systému generovaným z EU nic dokázat.

Váš problém je ten, že chcete proplout s co nejlepší IMAGE, ale ta se neslučuje s tím, aby země na tom byla lépe a ekonomicky silnější než před vstupem Vašeho panování.

Myslíte si, že vidíte věci správně, ale co když předchozí starozákonní systémy byly spravedlivější a odpovědnější k člověku? Co když lidé ve Vaší historii, viděli všechno ve Vašem negativu? Byl by potom pouze Váš pohled ten správný? Co když i Adama a Evu viděli v negativu, která by popisovala budoucí vyvolanou fotku?

Můžete nám vůbec pomoci, anebo se zmůžete na bankéře, jejichž důvěru potvrdila naše krize, jež se zmůžou na urážky, ale argumentace pokulhává? Nebo na vládní garnitury, jež ani nejsou schopni uctít na půdě Evropského parlamentu minutu tichou, a mají pravomoc, pravděpodobně od Boha, soudit o neúctě! Rakovina MOZKU 01!

Jste šťastnější ve Své demokracii? Nebo se bojíte opakování Hitlera? Ale Hitler si přál aby to byl on, Vy jste věděli, že má někdo přijít, všechno odpovídalo, a proto jste mu dali ze začátku tolik prostoru, ale je tohle tvrzení antisemitské tvrzení, když Židé po válce tvrdili, že Válka byla kvůli tomu, že si to přál Hospodin, aby mohl přijít Mesiáš? Anebo to byla Vaše věčná touha o vyvraždění národu, jehož krev v sobě všichni máte?!

Takže ANO, první lidé mohli být klidně pohledem dnešních lidí černoši..

Autor: 01

Zdroj: idnes.cz

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

V Evropě jsme vidět!

Další článek

Maďarští židé chystají blokádu bývalé synagogy