Zdroj: denik.cz

Ruku na srdce, co asi víme o našich poslancích v Evropském parlamentu. Myslím, že drtivá většina z nás ani není schopna jich byť jen pár vyjmenovat.

Existují samozřejmě internetové stránky vypovídající o jejich činnosti. Ale jak se nás to dotýká? Můžete dohledat i kdo je jak aktivní, více či méně. Jedním z nejméně aktivních je poslanec za ČSSD, bývalý vrchní odborář, pan Richard Falbr. Ve svém prvním funkčním období, které trvá několik let, měl 22 vystoupení na plenárním zasedání Evropského parlamentu. Ve druhém už jen 13. Nemějme mu jeho statisícový plat za zlé. Jistě spravedlivá odměna pro  zasloužilého odboráře.

Ale když už vystoupí, tak to stojí za to. 13. ledna 2014 na návrh, aby Evropský parlament držel minutu ticha za Ariela Šarona, pan Falbr vystoupil: „Nesouhlasím s tím, abychom drželi minutu ticha za Ariela Šarona. Má na svědomí smrt desetitisíců Palestinců.“

A má jistě zase ve své statistice vystupování o jednu čárku víc. A o nás je zase v Evropě slyšet, neboť Evropský parlament za bouřlivého potlesku jeho návrh schválil.

Autor: Tomáš Flaška

Zdroj: timesofisrael.com

1 Komentář

 1. Erich
  5.2.2014 – 5 Adar A 5774 v 21:16 — Odpovědět

  Tomáši zkuste Ariel Šaron – Luc Rosenzweig strana 201,202,203 – zajímavá je tam i zmínka o potřebě znalosti únosnosti půdy severně od Bejrůtu.
  A proti těmto pohnutkám a příčinám dosaďte do rovnice následky.

  A pokud se na straně 116 a 177 dokážete zamyslet, možná pochopíte skutečné příčiny událostí, o kterých si domníváme, že již víme zcela vše.

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

O současné destabilizaci Ukrajiny

Další článek

Demokracie