Zdroj: GE

Když byla v roce 1892 založena společnost General Electrics, málokdo mohl tušit, že bankovní služby, které začne poskytovat, z ní vytvoří jednu z nejznámějších a nejstabilnějších bank na světě! A kdo to byl řekl, že za jejím zrodem stál dokonce Thomas Alva Edison!

Od té doby ale samostatná banka GE Money Bank ušla obrovský kus cesty, a její současné postavení na bankovním trhu je ukázkou kvalitní a odborné péče o zákazníky již více než 120 let. Se svými více než 327 000 špičkovými zaměstnanci se stará nejen o peníze běžných uživatelů, ale také nabízí komplexní služby pro Vaše podnikání.

Dovolujeme si Vám představit naši nabídku podnikatelských úvěrů:

Podnikatelský účet

Pokud jste rozhodnuti zřídit pro svou firmu ve všech ohledech dokonalý úvěr, nemusíte již dále hledat – GE Money Bank má řešení přesně pro Vás!

Nabízíme Vám například zvýhodnění v pohybu peněz mezi účty GE Money Bank, desítky odchozích plateb zdarma, možnost více debetních karet k účtu nebo účty vedené v cizí měně a mnohem více! Účty pro podnikatele nikdy nebyly tak výhodné!

Úvěry pro podnikatele

Vaše firma potřebuje kvalitní vybavení. Tomu v GE Money Bank rozumíme, proto jsme pro Vás připravili půjčky zaměřené na jeho pořízení a také k zajištění chodu vašeho podniku!

Nabízíme Vám například investiční úvěry k pořízení Vámi vybrané parcely nebo výrobních strojů – vše řešíme individuálně tak, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni!

Zjistěte více o možnostech pro Vaši firmu!

Nabízíme úplné služby pro velké firmy a korporace – stačí si vybrat! Samozřejmostí je také široká nabídka pro středně velké firmy, které splní veškeré Vaše nároky! A i pro malé firmy a živnostníky máme tu nejkvalitnější nabídku úvěrů!

GE Money Bank je špičkou v oblasti nabízených bankovních služeb s dlouholetou tradicí a zkušenostmi.

Jsme rádi, že Vám pomáháme s Vašimi sny.

GE MONEY BANK

Pro jakékoliv dotazy volejte linku 844 111 145

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Nečekejte na druhý příchod Krista – nepřijde

Další článek

ORIGINÁLNÍ TRIČKA JEWISH-ESHOP.CZ NA JUDA FESTU ZA NEJLEPŠÍ CENY!!!