Zdroj: tadst.com

Přijďte spolu s námi oslavit Chanuku a společně strávit netradiční odpoledne, jehož výtěžek bude věnován na charitativní účely . 

18. prosince 2014 od 15 do 18 hodin.

Lauderovy školy, Belgická 25, Praha 2 – Na co se můžete těšit? Na společné zapálení školní chanukie, poslech písní a nákup nejrůznějších předmětů, služeb, zážitků… a výborného občerstvení. A navíc: budeme velmi rádi, pokud se zúčastníte bazaru i jako prodejci.

Chcete-li prodávat  jakékoliv předměty (např. starší oblečení, vyrobené svíčky, koláče, starší knížky…), služby či zážitky (např. nakreslení portrétu, nalíčení, učesání drdolu, složení básně…), kontaktujte, prosím, Terezu Váňovou na e-mailu: tereza.vanova@lauder.cz do 5. 12. 2014 Těšíme na Vaši účast, na společné chanukové setkání i pomoc dobré věci.

Oficiální pozvánka ZDE

 

A i JEWISH E-SHOP tam bude mít také svůj stánek, zastavte se za námi a vezměte si DOST peněz – smile – budeme mít luxusní Chanukové svícny, Menory,  JAD, Mezuzy či židovské kořenky. Nějaká trička a šperky s Davidovou hvězdou, Chamsou, či třeba izraelskou pečetí! Zastavte se a pro Vás všechny ZADARMO budeme mít JEWISH placky!

50% z našeho zisku dáme škole!

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Ženská obřízka v Egyptě stále není zločinem

Další článek

​Dav Keňanů napadl ženu kvůli oblečení