Víte myslím, že každý z Vás to zná z pracovního hlediska, v určité fázi sledujete dění v té malinké usedlince čím se živíte, no a to co Vás samotné zajímá. A tyto pohledy z usedlinky versus Váš pracovní pohled, u mě je to v JEWISHOP nejenom kdo co s čím na těch +- KOSHER internetech (webech) přijde.

Tuhle si prohlížím jednu košer pekárnu, tuhle jinou, pak kavárny, časopisy a noviny obecní či sdruženích, restaurace, ani to neberete jako konkurenci, nikoliv tím, že byste se cítili ohrožení / či neohrožení – to si vyber čtenáři Ty jak mě vnímáš podle následující komunikace – ale z hlediska jejich webových stránek, a její propagace a snahy o vlastní tvář. A více či méně se Vám pak různě líbí / nelíbí či zamlouvá /nezamlouvá.

No a narazite na skupinu Facebooku,

02
02
03
03
04
04
05
05 –

Mezitím – LOL !!

Autor odpovedi
Autor odpovedi

Tím vším jsem chtěl říct, že kdybych nehulil, stal by se ze mě asi antisemita, protože mě udivuje upřímnost židovského národa! Teď mě to nechává chladným a je to trapná reklama!

 

Konfrontační triko pouze na JEWISHOP
Konfrontační triko pouze na JEWISHOP

TRIČKO: Arabsky: Izrael  – Hebrejsky: Palestina na JEWISHOP

 

 

 

#pesach #druhy #seder #obec

Příspěvek sdílený JEWISHOP (@jewishop.cz),

#KOŠERonly57%

#NěkdyTakyPotřebujuBýtZmrd

#HastagovýHitler 

#ProDokonalostRovnovahyJePotřebaSeVyrovnat-s-Minulosti))

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Začal Festival arabské kultury. Letos už po deváté.

Další článek

Trio Shalosh – přátelská jazzová kapela na turné v ČR