Zdroj: Aura Soma

Ano, tento muž zastupuje imáma muslima Martina Konvičku, ve skupině plné extremismu.

Pokud se jim nelíbíte, vytvoří proti Vám zbraň znetvoření pozemské tváře, té duchovní se ani nedotknou, ale to ví každý duchovní (křesťané, židé, buddhisti i muslimové), že duchovní radu nám může dát každý, duchovní vzrůst dokážeme jenom sami. Oni se zmohli zatím jenom na ty rady a to ještě nikoliv duchovní, ale na extremismus ve věci duchovní: tomu se v 20. století říkalo fašismus!

Pojďme ale udělat rozbor velmi inteligentního člověka pana Artura Fišera:

1)      Artur je opravdu inteligentní. Hned první věta jak dokáže posoudit, že rozpad Vaší osobnosti, není podstatné jaké, ale jakékoliv, je špatný. Já naopak si myslím, že občas svlékáme kůži hada a měníme myšlenkové pochody, názory dopilováváme, neřešíme věci které se dají spatřit pouhým okem, ale energií jakou člověk vyzařuje. Rozpadá se vnitřní model a mění se aura (většinou roste, ale někdy i klesá).

2)      Vy na něco hrajete? Proč myslíte, že si hraju na žida? Slavím Vánoce, nenosím kippu, jím nejraději anglickou slaninu s vejcem. Podle čeho jsem já podle Vás vyvolal ve Vás pocit, že si hraju na žida? Žid nemůže věřit v existenci Aláha? Nebo věřit pro Vás znamená mít v něj víru = ve smyslu náboženství? Tak inteligentní jste, GRATULUJI!

3)      Nechodím na pivo, a obzvlášť ne s lidmi kteří kradou druhým lidem energii!

4)      Naopak, to Vy vyvoláváte extremismus extremistickými výroky a to kvůli čtenosti!

PS: Slovem „Inteligent“ a jeho negací v tomto článku, který stejně nepochopíte, dostanete pravý význam slova v tomto textu.

David Fábry

Eugen Kukla: “Jakub Szántó o jeruzalémském náboženském syndromu. ČT24 26.XII.2014″

1 Komentář

  1. Kamil Papežík
    27.12.2014 – 5 Tevet 5775 v 23:29 — Odpovědět

    To je asi magor. Nechte ho, on se utluče sám.

    1
    1

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Švédský politik chce židy bez židovství

Další článek

Iráčtí křesťané mezi dvěma ohni