Zdroj: seronet.info

Sociální sítě zaplavily diskuse s prohlášeními jednotlivců, zda jsou či nejsou Charlie.

Nemám potřebu to nijak hodnotit, ale rád bych se vyjádřil k jejich sounáležitosti či nesounáležitosti. Jsou to opravdu hrdinové? V ten samý den zemřelo v Africe v rámci nepokojů minimálně 6000 lidí bez jediného povšimnutí. Na celém světě zemřelo v důsledku hladu ( ve 21. století !!) dalších minimálně 30.000 lidí a z toho 6.000 dětí, taky bez povšimnutí, přitom v nejvyspělejší zemi světa USA umírají lidi zase na obezitu. Dnešní (13.1.2015) investice peněz pro boj s obezitou v této zemi (pouze dnes) dosahuje přes 470 mio USD.

Víte, absolutně dáváte lidskému životu jiný formát. Není podstatné jestli tvrdíte tady na západě, že všichni jsou si rovni, ale sami víte a vidíte, že někteří jsou si rovnější..

Někdy bych si přál mít srub a bydlet na opuštěném ostrově, protože podle mé teorie, lidé se rodí v dalších životech podle toho, jak choval i( k sobě, k ostatním a k Bohu) v tom minulém. A když právě v té skomírající Africe naši politici nepomohou, pomůžeme jim alespoň symbolicky my! Shekel! Ten kdo u nás koupí triko Charlie níže, přispěje 50% z ceny trika na Skutečný dárek (Člověk v tísni), což už jsme v minulosti i udělali..

Je mi v podstatě jedno, jestli zrovna Vy jste nebo nejste Charlie, respektuji Vás, jací jste, alespoň se o to pokusím, o co se však neumím ani nechci pokusit, je tolerance k nesnášenlivosti (a je mi jedno, že někteří jsou nesnášenliví “pouze” k Cikánům a islámu), pro mě jste Marťane píchající prase extremista!

1)      Když na těchto stránkách publikoval ještě muslim a pak katolík Lukáš Lhoťan (v obou případech dokázal svou nenávist vůči nesouhlasu vést do extrému), měl jsem mnoho odezvy na jeho články. Jako šéfredaktora pro mě nebylo snadné se s ním rozloučit, jeho články byly velmi čtené a diskutované, jako člověka, kterými s ním prohodil pár vřelých slov, sem taky neměl problém, problém nastal, až když jsem si uvědomil, že kdybych v tom svém minulém životě byl třeba muslimem, svým současným bratrem, potkal se s ním, stejně by mě na začátku miloval jako pak by mě nenáviděl.

2)      Všechno maily a SMS a telefonáty na Lukášovo publikování měli úroveň pane píchající Marťane. I přesto, že mi psali muslimové, židé, křesťani (neumím poznat z mailu), vše bylo v maximální počestnosti a košer.

3)      První vyhrožování jsem za skoro 5 letou historii Shekelu (1. březen 2015) zažil až po publikaci článku píchající Marťan Konvička z IVČRN. Věděl jsem už v tu chvíli, že tento článek napíšu a že jdeme správnou cestou, nikoliv podle četnosti, počtu likes, ale podle odezvy výhrůžek z Tvé skupiny Marťane! Tví náckové včetně Tebe se nezmůžou na nic než na výhrůžky všemi dostupnými zdroji, vydávají se za židy, kterými ani nejsou, dělají falešné objednávky (neboj, čekal jsem to, všechny objednávky jsem si telefonicky ověřil, přesto Tvoje píchající prasečí hlava se objeví na čtyřiatřiceti tričekách v ČR! Není to zázrak, ale co neudělat pro prachy, že – smile?!

4)      To co se stalo ve Francii, mě mrzí, ale jak jsem napsal výše, denně umírá bez povšimnutí za okolností, kterým by se dalo zabránit, tisíce lidí. Teroristé nebyli muslimové, teroristé jak dobře poznamenala Marta M., jsou fundamentalisté, jež se Alláhem pouze ohání, stejně jako Vy se oháníte židovstvím, ale žádní židé nejste, vy všichni (IVČRN) jste také fundamentalisté, jež se tváří jako přátelé Izraele, ale opravdového přítele poznáš až v nouzi. Haníte slovem „přátelé Izraele“ – slovo přátelé i slovo Izrael. Z vašich úst zní nenávist a není podstatné vůči komu, otázka zní: Čím jste byli ve vašich minulých životech, proč jste v nich byli tak zlí, že s touto nenávistí jste se probudili i do dnešních dnů?

TRIČKO – JE SUIS CHARLIE – 50% VE PROSPĚCH AFRIKY AŽ DO 31. LEDNA!

 

Autor: David Fábry

3 Komentářů

 1. dada
  14.1.2015 – 23 Tevet 5775 v 07:21 — Odpovědět

  Davide, svým článkem (a trikem) o Marťanovi jste dokázal, že jste víc Hebdo, než kdokoli z nás :-). A pocítil jste, jaké to je dotknout se citů vyznavačů proroka. Už jsem na to narážela… kam se tito hrabou. Tady skutečně neočekávám, že si na Vás nějaký počíhá s kalachem.

  A v tom je asi rozdíl mezi smrtí karikaturistů a třeba obětí obezity. Ti lidi měli svoje ideály (ač je mnozí zpochybňují) a riskovali pro ně. Věděli, že různí neomylní proroci mají své zaslepené vyznavače a přesto se z nich nepodělali, šili do nich. To je o hubu (zvláště v případě toho jednoho). Takže ano, ti lidé měli odvahu, riskovali hysterickou reakci, stejně jako jste dobře věděl, že svým píchajícím Marťanem vzbudíte podobnou reakci Vy. Přesto Vám to z nějakého důvodu stálo za to. Víte, a on ten prorok má skutečně svoje mouchy (možná podstatně víc, než Marťan). A jeho vyznavači jakbysmet. Takže: zkuste začít prodávat ta trička s Mohamedem v podobném stylu jako s Marťanem a uvidíme, možná i z Vás bude hrdina (takové smutné hrdinství ale nepřeju nikomu).

  Těm lidem úcta patří, i když je jasné, že mnozí si na nich budou jen přihřívat svou polívčičku, a svět bude nadále nespravedlivý…

  A pokud jde o Lukáše: tam jste se podle mě hodně seknul.

  0
  0
 2. danny
  14.1.2015 – 23 Tevet 5775 v 09:02 — Odpovědět

  Japonci maju Amaterasu,su bez hrozby,,prorokovcov”a tým pádom nepotrebuju Hebdo.(maju sem tam podrezanu hlavu,ale zachovali nepodrezané korene.smile).Alebo ako sa hovorí:,,Medica mente,non medicamentes.”Nech lieči mysel,nie lieky.

  0
  0
 3. Tomáš Flaška
  14.1.2015 – 23 Tevet 5775 v 09:03 — Odpovědět

  Ano. Ve světě denně umírá množství lidí na nemoci, obezitu, autonehody a já nevím co ještě. Rozdíl je v tom, že někteří umírají díku ÚMYSLU atentátníků.

  A ty kritizované USA, které si dovolují vydávat ty nehorázné peníze na boj s obezitou, financují společně s EU i Hamas. A co je asi tak cílem Hamasu?

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Buzerace obchodníků, nacionalismus nebo prostě hloupost?

Další článek

Forex ano nebo ne?!