Je to cca 3 měsíce, kdy Ahava – respektive část jejího zastoupení v ČR – rozhodlo, že nemá zájem dodávat zboží na JEWISH E-SHOP.

Toto rozhodnutí samo o sobě je v pořádku, měli jsme hodně dodavatelů, s některými jsme se byznysově rozcházeli, a vztahy již více jako dvouleté udržuji se všemi, kteří nás respektují stejně, jako respektujeme my je a uvědomujeme si, že převážně jde o peníze.

Pokud by mě něco samotného na tom udivilo, tak fakt že celou dobu předtím spolupráce fungovala. Problém nastal až ve chvíli, kde se naše médium Shekel zastalo odpůrců Konvičkovic kréda a dostali jsme telefonickou výzvu, že zboží Ahavy máme na dobu předem nedefinovanou stáhnout, protože Ahava je apolitická.

Samozřejmě Shekel.cz se obdobně vyjadřoval i v minulosti a nebudeme si nic nalhávat, rozhodně nejsme neutrálním médiem, bez názoru. Asi si Ahava představovala, že budeme psát o tom, jak v Izraeli je vše dokonalé, dávat na FB fotky a na nich lidi s bahnem z Mrtvého moře, či historické památky atd, jak ona sama na svém profilu propaguje značku, spolu s hastagy, které nikdo nepoužil.

Zklamali jsme je Shekelem, ale proč JEWISH E-SHOP? Víte o tom, že cca jak 85% všech nakupujících na tomto shopu (!!) nezná Shekel.cz, naopak je rozdíl mnohem menší!

Každý člověk v dnešní době má názor, netvrďte mi, že každý člověk co má názor si něco nemyslí o politice! Ahava samozřejmě její vedení, může být jakkoliv ortodoxně smýšlející, ale prodává i gójům, tak proč nemůže jejich dealer a prodejce jejich dealera, vyjádřit na jiné webové doméně svůj politický názor, aniž by tím nezničila byznys spolupráci?!

A to je ten Vyvolený demokratický Izrael!

PS: Pro všechny dealery značky Ahava v ČR. Na tomto článku právě začíná firma AirMarketing.cz s.r.o pracovat na SEO a PPC, aby jste jeho výhodnost, pocítili na vlastní kůži do dalšího Pesachu, který stejně neslavíte!

Hezké Velikonoce!

4 Komentářů

 1. Erich
  3.4.2015 – 14 Nisan 5775 v 19:07 — Odpovědět

  Davide já si odpustím svůj poťouchlý komentář na téma Ahava a bojkot a jen sem poťouchle přilípnu politicky uvědomělý názor Haničky Lukešové :

  "Pane Křivane, máte doma SodaStream? Jestliže ne, doporučuji ho vřele ke koupi. Je to výborný výrobek, dělá bezvadné limonády, je ekologický. Proč o něm píši? Multikulti zločinci prosazují jeho bojkot, moc moc moc se o to snaží, protože je vyráběn na Západním břehu Jordánu. A pokud multikulti zločinci z EU budou přelepovat izraelské výrobky, tak si je just koupím.

  Efekt může být opačný. Když multikulti zločinci chtěli bojkotovat firmu Ahava nedaleko Mrtvého moře, tak příznivci Izraele kosmetiku a jiné výrobky odkoupili. A tak by měl slušný člověk jednat. Kupovat izraelské výrobky a na multikulti zločince ukázat prostředníček."

  Dávejte si pozor Davide, nemít Ahavu v regále, to už je bojkot na krefff a tím se hlásíte k ISM a k multikulti zločincům.

  0
  1
  • 3.4.2015 – 14 Nisan 5775 v 21:08 — Odpovědět

   Erichu, na Ahavu sere, napsal jsem co jsem chtěl a jsem v pohodě, ale co Vy? Kde jste byl tak dlouho? Myslel jsem, že s novým designem Shekelu už k nám nepřijdete? Nelíbí se Vám? Chyběl jste mi :)

   1
   1
   • Erich
    4.4.2015 – 15 Nisan 5775 v 16:46 — Odpovědět

    Davide nakukuji sem pravidelně. Ale s tím layoutem mám trochu problém. Mám do ostra ožužlané fonty a je celkem jedno, jaké rozlišení si nastavím pro panel. Standardně mám rozlišení menší než nativní ale ani přepnutí na max s tím níc neprovedlo. Tyhle fonty, tak jak mi je zobrazí monitor, mi trhají oči. Ale mám pocit, že je to věc monitoru tedy ne nějaká závada ale "funcionalita" grafika vs monitor vs fonty. Na jiné sestavě to písmo není tak rušivé.

    Tak ještě jinak -protože všechno je jinak. Normálně používám jenom Firefox. Na jednom PC to běhá, tak jak jsem popsal, pokud na té samé bedně použiji IE – tak fonty jsou krásně čitelné, ale stránky se zobrazují jinak, lehce mi vytuhávají a mají trochu rozhozený layout. To samé platí pokud si ve Firefoxu přepnu na vykreslovací jádro z IE. Fonty jsou pak dobré, ale mám trochu rozházené rozložení stránky. Když stránkám vnutím vlastní font tak pak je to i v FF v pohodě. Takže nějaká nekompatibilitka. Ale aspoň jsem se naučil, jak v FF vnutit stránkám vlastní písmenka.

    0
    0
 2. danny
  4.4.2015 – 15 Nisan 5775 v 06:33 — Odpovědět

  Davide ,,odpručím" rodinné(moje,naše)kédo:,,Bud ma cheš,alebo ja ta nechcem."smile

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Oltář nebo stůl ?

Další článek

Chag kašar we-sameach