Za tu nejkrásnější větu, kterou jsem kdy slyšel:

“Někdy musí být člověk pořádný blázen, aby něco velkého dokázal.”

Budu podle ní řídit svůj život, stejně jako se podle této věty ho řídil Mohamed, Ježíš a Mojžíš i Einstein…… naši počtáři….

Díky Erichu!

2 Komentářů

 1. 25.8.2015 – 10 Elul 5775 v 20:49 — Odpovědět

  To je hezkýýý :) Po přečtení jednoho z nových "článků" zde na Shekelu o tom, jak by islám měl být postaven naroveň fašismu a podle toho s jeho vyznavači zacházet, mě tohle pohladilo po duši :) Lidé si nikdy nezapomenou postěžovat, zanadávat. Ale pochválit už umí málokdo, takže tohle je fajn čteníčko :)
  Tím, že je potřeba chválit, se snažím řídit. Když potkám v restauraci velmi milou a ochotnou obsluhu, napíšu manažerovi pochvalný mail. Když vidím paní, jak každý den prodává Nový prostor, jak je milá za každého počasí, ať se děje, co se děje, napíšu mail do redakce. Nejen, že to dotyčným udělá radost, ale i já jsem daleko lépe a pozitivněji naladěná. Tak více chvály a více slov uznání známým i neznámým lidem :)
  Vaše K

  2
  0
 2. 25.8.2015 – 10 Elul 5775 v 21:46 — Odpovědět

  Hezký Kateřino ))

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

"Fanny Neuda of Lostic - A Pioneer of Women’s Prayer"

Další článek

Tak co vy na tu korupci, pane ministře?