Představte se že vznikne lidský paradox, kdy jakoukoliv situaci ve svém okolí budete vnímat více citově a prožitkově nikoliv vlastním egem, které půjde do pozadí (a právě díky této době!!), ale budete prožívat stejný pocit jako aktér v dění. V mládí se Vám to možná stávalo, když jste koukali na černobílou televizi a tam promlouval na ÚV KSČ třeba nějaký její představitel Jakeš, (ano, s tím nepředstavitelným důchodem, rozumíte!!) jako v současné době třeba brousek a brusič největšího kalibru #Rozner.

 

No a tento paradox zpusobí, ze krome pocitu, ze je to divný, po case kdy otupite vůči tomu navalu nových emoci z lidi, >>>  přijde soucit, a v podstatě tito občané potřebují pohladit, obejmout a politovat, protože #LASKA s #Hashtagem je to co jim chybí! Protože #PRAŽSKÁ #KAVÁRNA umí říct, spletla jsem se, bohužel současná STB-KSČ-SS from #Russký #BECHER (který samozřejmě na kapitálových trzích musí jít pěkně z kopce, protože pokud někdo ve světě uvidí fotku Zemana po celoživotní konzumaci, nemůže ji se zdravým rozumem již nikdy pít), tak lidé, vzpamatujte se!

A vůbec, četli jste poslední tištěné iDNES?

iDNES.cz - 29.2.2018 - tištěné speciální vydání pro důchodce zdarma do schránky
iDNES.cz – 29.2.2018 – tištěné speciální vydání pro důchodce zdarma do schránky

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Městské divadlo Brno uvede muzikál o holokaustu

Další článek

Než napíšeš zmrd