Zdroj: jan-fischer.cz

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vás pozvali na oficiální zahájení petiční akce na podporu kandidatury Jana Fischera na úřad prezidenta republiky, které se za účasti Jana Fischera uskuteční v pondělí 9. července ve 14.00 v naší kanceláři – Žerotínova 35, Praha 3. Budeme se na Vás těšit my i Jan Fischer osobně!

Sběr podpisů bude pokračovat až do listopadu tohoto roku, cílem je získat nejméně 50 000 podpisů občanů České republiky, které jsou nutné k oficiální registraci kandidáta na prezidentský post. O konkrétních možnostech, jakým způsobem petici podepsat, petičních místech a trase dobrovolnické štafety, která bude podpisy sbírat po celé České republice Vás budeme brzy informovat.

Pokud byste měli zájem pomoci při sběru podpisů či měli k dispozici prostory, v nichž by bylo možné petiční archy vystavit, a zároveň byste byli ochotní na sběr podpisů dohlédnout, napište nám prosím na e-mail petice@jan-fischer.cz Vaše kontaktní údaje, co nejdříve se Vám ozveme s bližšími informacemi.

S přáním hezkého léta

Tým Jana Fischera

Kancelář Jana Fischera

Žerotínova 35

130 00 Praha 3

Tel.:  +420 270 003 999

tymjf@jan-fischer.cz

www.jan-fischer.cz

www.facebook.com/janfischercz

www.twitter.com/tymjf

1 Komentář

  1. kubes
    2.8.2012 – 14 Av 5772 v 19:16 — Odpovědět

    Pane Fischere-je vidět -že jste další zaslepenec vysokou mocí! A tím jste pro mě velice špatný člověk. Buďte tak laskav-když už se tak vehementně derete na hrad a vysvětlete českému národu :co je to-Bilderbergská dohoda a hlavně proč jste jejím účastníkem. Pokud jste jak sám říkáte čestný člověk-já tomu samozřejmě nevěřím-tak to uděláte. S pozdravem :český národe probuď se a zbav se všech parazitů!

    0
    0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Příběhy proroků – Sálih

Další článek

Česká republika odmítla účast Palestiny v evropských strukturách