Zdroj: Shekel

Italský předseda vlády Mario Monti se během oficiální návštěvy Izraele vyjádřil o tom, že “jakékoli ohrožení Izraele je nepřípustné”.Řekl to na společné tiskové konferenci s izraelským předsedou vlády Benjeminem Netanjahuem. “Zcela odmítáme ohrožení regionální stability a popírání holokaustu,” prohlásil v souvislosti s íránským jaderným programem.

Uvedl také, že sankce proti Íránu byly úspěšné, nepříznivě ovlivňují íránskou ekonomiku a je pravděpodobné, že budou mít vliv i na pokračování íránského jaderného programu.”
Netanjahu zdůraznil důležitost toho, aby “Íránu bylo zabráněno v získání jaderné zbraně a aby mezinárodní sankce byly uplatňovány důsledně.”

Monti přijel do Izraele v čele delegace šesti italských ministrů, aby se zúčastnili třetího ročního setkání italské a izraelské vlády. Podobná mezivládní roční setkání pořádá izraelská vláda také s vládami Německa, Polska, Bulharska a České republiky.

Autor: redakce Shekel.cz

Zdroj: jpost.com

1 Komentář

 1. Antonín Blažek
  29.10.2012 – 13 Heshvan 5773 v 21:11 — Odpovědět

  Člověk, který vstoupí do politiky ztrácí soudnost. Stává se z něj automaticky “bezmozek”. Ve snaze být v mediích zajímavý a plácá jeden nesmysl za druhý. Jak může někdo předpokládat, že Irán napadne Izrael nebo USA, atomovou zbraní, to je nad mé chápaní.
  Stejně pošetilý je i předpoklad, mít za kámoše Bohem vyvolený národ a tím získat nějaké výhody.
  PF 2012 přejí Mayové

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Cukrovarníci se bouří proti rušení kvót

Další článek

Recenze: Šária – úvod do islámského práva