Zdroj: Archiv

Městská knihovna v Praze pořádá akci na které se sejdou židé s antisemitou a budou diskutovat o společných rodinných hodnotách. A nepůjde o setkání nevýznamných, ale o setkání rabína židovské komunity v České republice a místopředsedy muslimské obce, který se netají svým antisemitismem.

Když jsem si přečetl zprávu Shekel.cz o tom, že v městské knihovně bude setkáni židů a muslimů s křesťany, říkal jsem si “super, konečně něco rozumného.” Jenže pak jsem si přečetl jména účastníku a nestačil jsem se divit.

To, že představitelé českých židovských obcí nevidí problém ve spolupráci s Vladimírem Sáňkou (předseda Muslimské obce v Praze), který s netají podporou proti-izraelského terorismu a ospravedlňuje sebevražedné atentáty na židovské děti v Izraeli jsem už nějak překousl. Sice nepochopil, ale řekl jsem si, že snad je za tím něco většího. Ono, také kdo nechodí na muslimské akce nebo se neptá Vladimíra Sáňky, tak se o těchto jeho názorech moc ani nedoví. Pan Sáňka si je totiž podle metodiky islámu schovává jen pro zasvěcené a jen občas něco unikne z jeho skutečných názorů.

Když jsem si,ale přečetl o tom, že židé jdou do dialogu s Samerem Shehadehem, tak jsem po počátečním překvapení dospěl k názoru, že už vůbec politiku a logiku některých židů nechápu. Ve vší úctě k naším židovským spoluobčanům, vždyť sedět a diskutovat s člověkem jako je Samer Shehadeha je stejné jako tam sedět s bývalým vojákem SS nebo neonacistou.

Takže, imám Samer Sehadeha se poprvé „proslavil“ rozhovorem pro Lidové noviny v roce 2005 kdy řekl nejen to, že Izrael nemá právo na existenci, ale schválil i sebevražedné atentáty na židy včetně žen a dětí. Tedy pardon, on vlastně řekl, že mezi Izraelci nejsou žádní civilisté a tedy i židovské děti jsou legitimním cílem islámského teroru. Také řekl, že nedokáže odsoudit teroristické útoky na New York z 11 záři a podobné šílené názory. Ani jednou se neomluvil za žádny z těchto názoru ani je nezměnil.

Poté byl od něj chvíli klid, neboť odjel si své názory upevnit do Saudské Arábie kde vystudoval líheň islámských fanatiků univerzitu v Medině. Například s mnoha jeho kolegy dnes urputně bojují čeští vojáci v Afganistanu a část z nich pomáhá budovat teroristické buňky v Evropě.

Jak upozorňují Parlamentní listy, tak po svém návratu do Čech se Samer Shehadeha stal názornou ukázkou neslučitelnosti islámu s křesťansko-židovskou civilizací a sekulárním státem:

„V úvodu pátečního kázání z 22. října 2010 dokonce označil ty, kteří dodržují české zákony, které jsou v rozporu s islamistickými zákony, za odpadlíky od islámu: „Bratři a sestry v islámu, Alláh říká ve významu: „Tento Korán uvádí k nejlepší z cest.” (17/9). Jednou z věcí, kterou Korán objasňuje je to, že každý, kdo následuje jiný zákoník než ten, se kterým přišel prorok Muhammad (sAs) je nevděčník a odpadlík od víry.”

„Uposlechnutí satana v tom, co odporuje Božímu zákoníku je ve skutečnosti uctíváním satana. Tento význam Korán a sunna potvrzují v nejednom místě: Alláh říká ve významu: „neuctívají mimo něj nic jiného než sochy ženských jmen. Ve skutečnosti však neuctívají nic jiného než satana…” (4/117). Uctíváním satana je zde myšleno jeho následování v tom, co odporuje Božímu zákoníku,” pokračoval Shehadeh. To tedy znamená, že ten, kdo se neřídí podle práva šáría, je odpadlíkem. Připoměňme jen, že například právo šáría odpadlíky od víry trestá smrtí. (Zdroj Parlamentní listy)

Pražské mešitě je místem jeho kázání a přednášek, také je zároveň sídlem Ústředí muslimských obcí v ČR.  Samer Shehadeha byl zvolen pražskými muslimy za místopředsedu muslimské obce v Praze. Jeho názory na židy a judaismus jsou otevřeně netolerantní a nenávistné. Bohužel díky tomu, že je muslim je mu asi povoleno kázat to za co by český neonacista či antisemita šel před soud a možná i do vězení.

Autor: Lukáš Lhoťan

35 Komentářů

 1. Mirek
  27.11.2012 – 13 Kislev 5773 v 17:50 — Odpovědět

  Za muslimov bude viesť vraj delegáciu Větrovec

  0
  0
 2. Jaroslav Formánek
  27.11.2012 – 13 Kislev 5773 v 23:09 — Odpovědět

  “Smrt židům” zní opět Vídní. Tentokrát arabsky.

  Média mlčí a ozvala se pouze tato židovská organizace: http://www.ikg-wien.at/?p=15561

  Není načase do tohoto rýt z pozice české i židovské….společně?

  Není načase sledovat/monitorovat každé hnutí v Rakousku a Německu a tlačit je k jednoznačným postojům bez ohledu na to, zda se cítíme silní v kramflecích či ne?

  Co na to chrápající kníže a zamini, miláček “umělců”???

  0
  0
 3. Antonín Blažek
  27.11.2012 – 13 Kislev 5773 v 23:39 — Odpovědět

  Ještě neproběhla žádná diskuse a už “vím” co si mám myslet.
  No není to úžasné?
  PF 2012 přejí Mayové

  0
  0
 4. Karel79
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 07:57 — Odpovědět

  Pane Blažku, diskusní fórum už dobře ví, co si myslíte. A používat demokratické argumenty v případě islámu je podobně účinné, jako hašení požáru petrolejem. Sám dobře víte, že muslimští ” učenci” lžou jako když tiskne a tudíž podobné akce mají předem jasné výsledky – totiž žádné. Takže až páni mulláhové začnou produkovat svoje demagogie, bude nejlépe podobné akci se vyhnout.

  0
  0
 5. Bronislav Ostřanský
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 09:36 — Odpovědět

  Že zrovna Vám vadí, pane Lhoťane, když se v městské knihovně připravuje veřejná debata. Vy sám přece objíždíte ČR s putovní diskusí o českých muslimech, spojenou s promítáním dokumentárního filmu (mimochodem, v těch anotacích na FB máte drobnou chybu – “rihla” v arabštině není duchovní cesta, nýbrž cesta). Chcete si to téma monopolizovat? Jak byste byl nadšený, kdyby Vám tuhle aktivitu chtěl někdo kazit? A ještě k těm včerejším fotkám z mešity: Mrzí mě, že se musím opakovat, ale Vaše mediálni kauzy vypovídají více o stavu médií u nás, než islámu u nás. V tom jste mne i nadále utvrdil.

  0
  0
 6. Martin Konvička
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 11:29 — Odpovědět

  Čau Bróňo!

  Gentlemana vždy potěší, když si takhle po ránu může přečíst nějaký výžvejk od svého osobního (neschopného) denunciátora, lháře + zbabělce.

  Tož co k tomu říct.

  Všichni víme, co ta partička ichtylů bude v Městské knihovně povídat: Budou si notovat o Abrahámovi, a rodinných hodnotách, a zlých médiích škodících išlámovi, a nepochopení veřejnosti … prostě “Interfaith dialogue” v jeho nejhorší podobě.

  Že z debaty o “rodinných hodnotách” vynechávají většinu občanů ČR (ateisty + agnostiky + deisty + pohany), to vem Čert. Ale že si křesťan(sic!) Halík s Žid(sic^2) sende do jednoho panelu s Shehadehem, usvědčeným islámistou studovaným v Saudsku, kam žádný křesťan pomalu nesmí a kde Židy zholokaustovali už za pratáty Pedofila, to je víc než na pováženou.
  Je to hnus, Bróňo.

  1
  0
 7. Martin Konvička
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 11:33 — Odpovědět

  Je ale fajn, že jsi “utvrzenej”, Bróňo.

  Tvůj fan-club, jehož jsmem se právě jmenoval Doživotním Čestným Předsedou, je utvrzenej taky … Utvrzenej stran tvé zatvrzelosti, nulovém charakteru, zkorumpovanosti, zbabělosti, akademické blátivosti a lidské ubohosti.
  Co ostatně čekat od neúspěšného denunciátora, že?

  (Víš, já mít takový společesnský průser, jako máš ty, tak se vrátím k mamince do Jičína a věnuju se chovu včel, nebo nějaké jiné společensky prospěšné činnosti. Ale Bróňa né… tomu říkám nedostatek soudnosti, Panečku).

  0
  0
 8. Pavlína
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:12 — Odpovědět

  Bronislave…
  to, že v brněnské mešitě se toto dělo, vědí snad všichni. H. Balouch si nahrává veškerá kázání, aby ostatní držel v šachu.

  Chjoo, ato jste studovaný?

  0
  0
 9. woodoo
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:14 — Odpovědět

  Starého psa novým kouskům nenaučíš. Ale o učení (pochopení), nedej bože uznání jinověrců, ba co dím, bezvěrců i, zde zcela jistě nepůjde, ani teď ani nikdy jindy. Můžeme hádat dvakrát, kdo pod maskou všeliké kejkle a cukrbliky konati povinně bude. V zájmu své víry, pochopitelně.
  Pokud ale všichni toto činit budou navzájem, jakýpak to má význam? :O)

  0
  0
 10. Koralina
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:18 — Odpovědět

  Bronislave, proč nechcete připustit, že i ostatní mohou mít pravdu?

  V brněnské mešitě se děly i horší věci, třeba násilné donucování k návratu manželovi s tím, že dotyčné vzali AD, policie se nesměla informovat…ale to víte lépe než já.

  0
  0
 11. Martin Konvička
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:21 — Odpovědět

  woodoo

  Význam to má prostý, woodoo.

  Blbej Žid, a falešnej(?) křesťan, se mohou domnívat, že “přečůrají mullaha”.

  Jenže ho ještě nikdy – nikde – nijak nepřečůrali.
  (Kdo nevěří, může se koptů, maronitů, a egyptských nebo jemenských Židů poptat).

  Tohle se totiž nehraje na přečůravanou, ale na toho, kdo má nejmenší skrupule. A tam, při vší úctě k “židovské vychytralosti”, a “rafinovanosti Vatikánu”, tihlencti kašpaři fakt nemají šanci.

  0
  0
 12. woodoo
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:29 — Odpovědět

  A já jsem šel do světa se srdcem na dlani, a podívejte, za co mi ho vyměnili. Každý laskavý čtenář si jistě doplní sám. :O)

  0
  0
 13. Erich
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:37 — Odpovědět

  Ad 6. Martine mohl by jsi mně, neznalému objasnit, zač si od tebe pan Ostřanský vysloužil nálepku denuncianta? Možná bych se také pobavil.

  0
  0
 14. Koralina
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:39 — Odpovědět

  Pane Konvičko, také bych ráda věděla…zatím vím jen to, že p. Ostřanský je relativizátor,rasista, zřejmě i muslim a žije u maminky.

  0
  0
 15. Martin Konvička
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:43 — Odpovědět

  Erichu, Koralíno

  … ale jistě. Omlouvám se, domníval jsem se, že tato epizodka je místnímu čtenářstvu dobře známá.

  Tedy, Ostřanský je denunciant (= žalobníček, udavač, práskač, bonzák, ubožák atd.), protože se jako denunciant chová.

  Viz text níže, který ovšem není první.
  Zda je rasista, to nevím. To ostatní samozřejmě je, a vrchovatě.

  http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/7828-praskac-a-orientalista-ostransky-udal-protiislamskeho-aktivistu-konvicku.aspx

  0
  0
 16. Koralina
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:46 — Odpovědět

  Rasista proto, že si myslí, že si ženy islám zaslouží,když se do něj narodily. Jenže muslimky žádné právo volby nemají.

  0
  0
 17. Martin Konvička
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:47 — Odpovědět

  Jinak Koralíno …

  Muslim podle mě není. On kluk náš růžolící ušatej dobře ví, že šahadda není úplná legrace, že to je jednou pro vždy, že se to blbě bere zpět.

  A tak kolem toho rotuje jak káča, upoceně se oddává adoraci Hnusu, tahá do toho ostatní, ale sám udělat ten krok, to Néééé, nakonec by mu to neprospělo ani akademicky – i poslední věrní v Orientálním by ho začali mít za blba.

  Mě tihe islámofilní nemuslimové připomínaí masturbanty, kteří se nikdy neseznámí s ženou, nebo milovníky kontrakultury 60. let, kteří kouří, ale nešlukují.

  0
  0
 18. woodoo
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:49 — Odpovědět

  Ad 15) Moc pěkné čtení, jako v dobách nedávno minulých. Ostřanský bude asi šprýmař. :O)

  0
  0
 19. Martin Konvička
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 12:51 — Odpovědět

  Jo tak to jó, Koralíno (ad 16)
  ;)

  On bude hlavně misogyn … a pravděpodobně buzerant, a toto nechutné, škaredé slovo užívám zcela záměrně, abych ho odlišil od normálního slušného homosexuála.

  Proč jsem tak tvrdý? Vysvětlím.

  Znám desítky homo-lidí, a mám tu čest mnohé z nich pokládat za své přátele + kamarády. Žádný z těch fajn homo-lidí však nemá problém s opačným pohlavím, normálně s ženami interagují, kamarádí, ba občas i (nesexuálně) flirtují … prostě normálka.
  Pak existuje zvláštní sorta, která ženy nenávidí.
  No a náš Bróňa … důkazní břímě je na něm. Má nějakou kamarádku? Opravdovou? Nevěřím.

  0
  0
 20. Erich
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 13:31 — Odpovědět

  Ad 15. Martine krása, velmi interesantní jsou ty mnohé objasňujicí reakce tvých souvěrců, jak já rád říkávám v takovýchto exaltovaných okamžicích.

  Ale uznej, navrhovat snad jen jundózně, leč ve veřejném prostoru něčí ZASTŘELENÍ, to může věru i silného jedince rozrušit, natožpak pana Ostřanského, nemyslíš?

  0
  0
 21. Martin Konvička
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 13:34 — Odpovědět

  Erichu – ale já to “zastřelení” přece ODMÍTAL, nebo ne?

  0
  0
 22. Erich
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 15:04 — Odpovědět

  Ad 21. Martine, tak to dokaž.

  Jen jednovětá reakce? Martine stalo se něco? Manopád tvých vymazlených myšlenek se nekoná?

  0
  0
 23. 28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 15:09 — Odpovědět

  Lukáši, pokud mě informace neklamou, Společný hlas existuje už léta (nevím, v jaké sestavě) a k besedám se také setkává už nějakou delší dobu – teprve v posledních letech jsou však tato setkání veřejná. A nejen v MK, ale třeba také v Senátu: http://www.bratsky.cz/aktuality-a-akce/setkani-forum-nabozenstvi/

  0
  0
 24. Martin Konvička
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 15:25 — Odpovědět

  Erichu – a jíst, pít , pracovat a tak někdy můžu?

  KS – vzhledem k tomu, jaké “etické krédo” má v téhle zemi jak Senát, tak ta partička tam sedící, a špecielně Halík … Jisté je, že stud jim nepřebývá.

  0
  0
 25. listram
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 16:00 — Odpovědět

  Tak mně se líbila ta fotka udavače Ostřanskýho s Větrákem.Docela jim to spolu sluší.Už tam chybí jen udavač Kropáček a máme elitu českýho muslimování celou pospolu ne? Vlastně já zapoměl.Ještě šišlal Alrawi a hlavně bazuka.Ta tam jistě dorazí taky.Jdu zvracet velebnosti.

  0
  0
 26. Erich
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 16:32 — Odpovědět

  Ad 21. Martine já mám čas. Až se najíš, vyspíš a ukojíš všech svých potřeb, pamatuj že stále čekám na objasnění toho, kdo přišel se zmiňovanou ideou střelby na p.Ostřanského.

  0
  0
 27. Antonín Blažek
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 17:49 — Odpovědět

  ad4)Karel79 Kdo že ten krade do pekla se hrabe. Lhal G. Bush o zbraních hromadného ničení v Iráku. Lhal o podílu muslimů na řízené demolici tří věžáku v USA…
  Srovnávat naší DEMO-demokracii s náboženství, prostě nejde. To pak si odhlasujete co chcete a máte hnedle z jednoho Panovníka tři Bohy, Panenku Marii v Nebi a svátých přehršel..
  PF 2012 přejí Mayové

  0
  0
 28. Jaroslav Formánek
  28.11.2012 – 14 Kislev 5773 v 19:54 — Odpovědět

  Ten Ostřanský …. adorující krvavou historii/kulturu islámu, že by byl nakonec chudinka úplně cimprlich jako cukernatá výzdoba dortu?

  Nebo si hrají na OÚ se zbraněmi jako ve spřízněné brněnské mešitě? Větrák přeci vypadá taky jako ukřivděný kojenec.

  0
  0
 29. Bronislav Ostřanský
  29.11.2012 – 15 Kislev 5773 v 09:36 — Odpovědět

  Zdravím pana Doc. Martina Konvičku. S tím mým fanklubem je to od Vás pozorné. A abyste si nemyslel, že pro Vás nemám pochopení, rovnou Vám níže přikládám link na jednu svou nedávnou veřejnou přednášku (je to o muslimských snopravcích), takže kdybyste se svými internetovými spolubojovníky neměli na co nadávat, třeba se to bude hodit… :-)

  http://cas.msite.cesnet.cz/CESNET/Viewer/?peid=80afe9204ecc40bca033b4f19ab7d1e51d

  0
  0
 30. Martin Konvička
  29.11.2012 – 15 Kislev 5773 v 10:19 — Odpovědět

  Něco o nacistické zahradní architektuře 30. let byste neměl?
  Nebo užitném designu?

  Je přece absolutní nesmysl, aby v nacistickém zahradnictví či bytovém designu té doby nebylo k mání něco zajímavého a hodnotného. Musí být.

  Já nejsem odborník na architekturu ani design, ale jednou jsem navštívil ZOO v Lipsku, a tam mě – krom všech těch novách expozic – zaujala přírodní expozice orlů (nebo to byli supi?), modelovaná jako zřícenina hradu na skalisku, a ten hrad byl zdoben runovými emblémy, včetně motivů (neúplnéo) hackenkreuzu.

  Krom těchhto monumentalizujících prvků to ale vypadalo (užitně a chovatelsky) ok, asi jako voliéra supů v pražské zoo – řadící se rovněž k dobové špičce.

  0
  0
 31. Jaroslav Formánek
  29.11.2012 – 15 Kislev 5773 v 16:20 — Odpovědět

  Ostřanský a Pikal by měli dát dohromady nějakou společnou organizaci pro akademiky, intoše a umělce v ČR

  za účelem vyhlášení morálního, etického, intelektuálního a estetického úpadku čili banktrotu.

  Jinou cestu nevidím, můžete být oba “vůdci”.

  0
  0
 32. Renata
  30.11.2012 – 16 Kislev 5773 v 16:41 — Odpovědět

  Ad 29/
  Internetovým spolubojovníkům se váš odkaz (přednáška) opravdu hodí. Zřejmě kouzlo nechtěného. Alespoň již víme jak pan Muhamad – či paní Merkelová a mírotvůrci obecně – ke svým snům přišli. Freude, Freude,… konkuruje ti Muhamad „naukou o snech“ (cit pana B).
  Opravdu „nebýt různých štváčů … je to (islám) pro (ČR) téma okrajové … na rozdíl třeba od F, N…. kde to řeší v parlamentu“ (paraf. závěr přednášky B.)? Máme to chápat tak, že stačí vyčkat? Řešení našeho parlamentu bývají zábavná.
  Něco pozitivního: pro laické badatele oboru arabské islámské tradice přednáška jistě užitečná – srovnejme např. sny, snění, snáře – přístup taoistický, hinduistický,…, staročeský (novočeský: volejte věštce!).
  „Muhamad … měl pochybnosti, zda nezešílel“ (cit před. B).
  „Když mu byl zjeven korán, měl dále tytéž záchvaty jako dříve: „Byly to mdloby po velkém třesu, …, jeho obličej se pěnil a on řval jako mladý velbloud.“ „Některá zjevení měl bezprostředně od boha, některá ve snu: „Kdykoli měl Prorok zjevení, zdálo se mu, že duše mu byla odňata, měl vždy určitý druh mdloby a vypadal jako opilý. “““ podle had. Insana As Ujuna, prof. V. Vondráček, Fantastické a magické z hlediska psychiatrie, v kapitole „Nemocní – zakladatelé hnutí, Epilepsie“, str. 259, III. vyd. Columbus. NEUDÁVAT – PAN PROFESOR JIŽ ZEMŘEL!

  0
  0
 33. Lukáš Lhoťan
  30.11.2012 – 16 Kislev 5773 v 21:26 — Odpovědět

  Omyl pane Ostřanský. Já jsme z té debaty naopak nadšen, protože pokud bude mít Šehadeha a jeho tlupa odvahu jit na veřejnost a mluvit aspoň
  1( buď budou lhát a pak dalši plus pro mně.
  2( řeknou to co říkají muslimům a pak vyděsí účastníky co to za idioty a extremisty socialní platforma ČSSD, multiukulturalisté a pod. propagují :-) Tedy, tak nebo tak dobře. Snad jen kdyby se opět vypařil a omluvil,l že nemůže přijít tak nic z toho nebude :-( Srab na to je dost.

  0
  0
 34. Jiří Čížek
  1.12.2012 – 17 Kislev 5773 v 21:55 — Odpovědět

  Pojďme si v tom udělat jasno:

  Zákon č. 3/2002 Sb., o svobodě náboženského vyznání a postavení církví a náboženských společností a o změně některých zákonů

  §5
  Vznikat a vyvíjet činnost nemůže církev a náboženská společnost, jejíž činnost je v rozporu s právními předpisy a jejíž učení nebo činnost ohrožuje práva, svobody a rovnoprávnost osob a jejich sdružení včetně jiných církví a náboženských společností, ohrožuje demokratické základy státu, jeho suverenitu, nezávislost a územní celistvost.

  1
  0
 35. Jaroslav Formánek
  1.12.2012 – 17 Kislev 5773 v 22:20 — Odpovědět

  Jasně. Islám je burleskní nerovnoprávnost na 1 OOO způsobů. Dá se to spláchnout hadicí za 5 minut, spousta lidí na to kouká jak uhranutá.

  1
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Břidlicová revoluce

Další článek

Polsko zakazuje rituální porážky dobytka