Zdroj: Archiv

Možná jste někteří z vás zaznamenali, že jsme pochopili v redakci, že nejsme ani finanční, ani košer, ani portál – pouze Shekel.cz.

Proto, možná co následně nyní udělám budete chápat jako další z mých podrazů, které jenom potvrzuj slova, že nejsme košer, nicméně opravdu jsem se snažil – s maximálním vědomím, dozvědět určité názory, které v TOP rádi slyšíte.

A protože jsem nedostal odpovědět a domnívám se, že chyba není na mé straně hřiště, publikuji to!

Takže: NE-Finanční NE-Košer NE-Portál Shekel.cz uvádí v hlavní roli Pavla Koška a NE-Interview s ním

Pavel Košek pracuje jako Public Relations Manager ve farmaceutické společnosti TEVA a je předseda Česko-Izraelské obchodní komory (CIOK).

Dobrý den, pane Košku, když jsme se setkali před cca 3 lety v paláci Lucerna na kávě a já Vám představoval projekt Shekel.cz a případnou spolupráci s tímto projektem pro CIOK, nenašli jsme shodu.

Už v době, kdy ještě Shekel.cz neexistoval, se Vám nelíbil např. text Tomáše Flašky o energetické společnosti ČEZ. Samozřejmě ČEZ patří mezi Vaše velké dárce a případná spolupráce s takovým projektem, který ji bez obalu kritizuje,  je nežádoucí, nicméně Vám jako KOŠER připadají opční dotace, kde si Romanové a podobní jim lidé přicházejí na neskutečné platy, přitom energie se v posledních letech v ČR jenom zvyšovala a odnesli to běžní občané?!

Ti občané, kteří nemají příjmy ani na účtu takové zůstatky jako mr. Beneš (mimochodem, když jsem pracoval jako investiční poradce v ČSOB, kde měl pan Beneš účet, řekl mi, že do akcií investovat nebude, protože jedině opční program mu zajistí maximální zhodnocení bez rizika – ať žije investiční trojúhelník – riziko, výnos, likvidita – který, jak vidíte u horních 10.000 neexistuje a nefunguje)! Nebo snad ano?

Nicméně pojďme od ruka ruku myje, k jiným, příjemnějším věcem. Jak se díváte po kritice v úvodu na případnou spolupráci se Shekelem v současné době? Změnilo se něco ve Vašem názoru?

I potěšil mě krok, že komora je pořadatelem Ceny Arnošta Lustiga (www.cenaarnostalustiga.cz). Povíte nám prosím něco o této ceně?

Přál by si Arnošt Lustig takovou cenu?

Co říkáte na současné volební preference TOP 09? Souhlasíte, že na jednom mediálním humbuku, nicméně v pozitivním slova smyslu,  se dá udělat byznys?

Jak dopadnou podle Vás případné předčasné volby: ?

Věříte, že se změní ústava a že prezident díky přímé volbě získá větší pravomoce? Nebo snad Klaus a jeho amnestie, zapříčiní že bude ještě větší a další nafouknutou figurkou v rukou poradců..?

V co nebo koho věříte?

 

Odpověď pana Koška po 14 dnech:

„Dobrý den,

s ohledem na změny ve svém profesním životě nebudu moci na interview reagovat.

Díky za pochopení.“

Pavel Košek

 

Ta věta je falešná, je to strach z bezvýznamného média Shekel.cz!

Ale budu rád, pokud se podělíte i Vy o svůj názor na důvody pana Koška a mých NE-novinářských chybách?:

Autor: David Fábry

Modlící se pan Pavel Košek
Zdroj: LinkedIn

 

5 Komentářů

 1. Pavel Košek
  8.3.2013 – 26 Adar 5773 v 12:46 — Odpovědět

  Pane Fábry, úroveň Vašeho psaní se ani nedá nazvat žurnalistikou, jak je ubohá, mylná a jak má nízkou úroveň. Už jen to, že reaguji, znamená že porušuji svou hlavní zásadu – nediskutovat s vyšinutými jedinci, nicméně ve veřejném prostoru musím Váš zoufalý pokus mě dehonestovat trochu korigovat.

  Předně si neumíte ani zjistit veřejně dostupné a čitelné informace – jsem Government Affairs & PR Manager společnosti Teva a člen Rady Česko-izraelské smíšené obchodní komory (ČISOK). Protože nastanou změny v mém profesním životě, necítím se již být kompetentní tyto subjekty veřejně reprezentovat.

  Nejste schopen psát bez gramatických, stylistických i sémantických chyb a za otázky považujete odstavce plné asociálních, dojmologických blábolů zakončených otazníkem, na které se stejně ani nedá odpovědět. Například nevím nic o tom, že by nám nebo mně ČEZ kdy co daroval, navíc vy ČEZ nekritizujete, ale vršíte řadu nepodložených kydů. Také nevím, kdo má být pan Beneš. Těch znám spoustu, například by to mohl být můj soused.

  Pokud máte za to, že se na fotografii, kterou jste zcizil na mém profilu na LinkedIn, modlím, pak to bude jen proto, aby nás vyšší moc ochránila před jedinci jako jste vy.

  Být košer znamená být řádný, čistý nebo akceptovatelný. Vy a Vaše způsoby košer rozhodně nejsou. Doufám, že jste tímto dostal, cituji Vás, “dostatečnou odpovědět”. Tímto Vám vyjadřuji své bezmezné pohrdání za ubohý a laciný pokus mě poškodit. Musíte být naprosto zoufalý člověk, vyhledejte odbornou pomoc.

  12
  0
 2. 8.3.2013 – 26 Adar 5773 v 13:05 — Odpovědět

  Pane Košku,

  1) Netajím se tím, že nejsem žurnalistou, netajím se tím, že jsem ubohý a mám nízkou intelektovou úroveň – IQ 90. V absolutní hodnotě.

  2) Nejsem si vědom toho, že bych ve svém textu vědomě lhal! Pokud přestupujete na jinou manažerskou funkci, kde i nadále image a zoufalý pokus si udělat hezký obrázek hlavně sám o sobě převažuje, je to Vaše rozhodnutí..

  3)Jsem sedlák, a když tvrdíte že kydám hnůj, máte pravdu jsem kydač hnoje :)

  4) Ano jsem zoufalý člověk, kterého naplňuje urážet druhé – děkuji srdečně za nastavení zrcadla na Petříně..

  S přátelským pozdravem panu Koškovi, manažerovi, přeje
  David Fábry

  0
  10
 3. 9.3.2013 – 27 Adar 5773 v 13:46 — Odpovědět

  A tomuhle, cituji:

  „porušuji svou hlavní zásadu – nediskutovat s vyšinutými jedinci“
  And
  „za otázky považujete odstavce plné asociálních, dojmologických blábolů“
  And
  „vršíte řadu nepodložených kydů“
  And
  „musíte být naprosto zoufalý člověk, vyhledejte odbornou pomoc.“

  Se říká na sociální síti LinkedIn umění a znalost KRIZOVÉHO MENAGEMENTU..

  Alespoň to má mr. Pavel Košek uvedeno jako zkušenost na svém profilu

  0
  6
 4. Lukáš Lhoťan
  10.3.2013 – 28 Adar 5773 v 19:13 — Odpovědět

  No, pokud je pan co byl tázán a neodpověděl a pak zde reagoval tak jak reagoval PR Manager tak se nedivím, že ČEZ má problémy v Bulharsku a jinde …

  0
  8
 5. 21.12.2014 – 29 Kislev 5775 v 16:53 — Odpovědět

  http://zpravy.idnes.cz/teva-naplasti-lekari-miliony-dis-/domaci.aspx?c=A141215_203330_domaci_hv

  0
  3

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Židé arabským pohledem

Další článek

Chcete studovat KABALU?