Zdroj: Shekel

Vážení a milí čtenáři Shekel,

udělejte si prosím 2 minuty Vašeho času na vyplnění krátkého dotazníku a my Vás odměníme. Dotazník zde.

David Fábry

8 Komentářů

 1. sid
  29.9.2010 – 21 Tishri 5771 v 06:52 — Odpovědět

  že by to šlo skvěle vyplňovat, to nejde. Ještě když jste hovořil s Okamurou, byla doména k mání za 100.000 káčé. Osobně bych třeba z Erecu dovážel stowatový žárovky (třeba), tedy to, co se v “zemích rudých bruselských komisařů” prodávat nesmí. Kdyby to mělo označení “jeruzalémské světlo”, tak to projde (ta žárovka. I dvoustovky se daj). Z knih (pokud neděláte pro pana Achaba knihovničku na četbu do penze) bych spíš bral amer. nakl. domy- Simona and Shustera v angl. (paměti a t p.) hezky z druhý ruky. To se dá negociovat a ještě z nich vyrazit nové recenzní výtisky. Ty jarmulky bych zkusil jen virtuálně, já si od dětství vystačil barbarsky s kloboukem. Možná šály vzor Arafat. Jednak hřejou, a druhak vás každý Arab považuje za přítele….Chce to mít dvě razítka, na tom druhém “Virtual halal suq al-Arabíja” (to už má být “humor”). A u starejch svícnů bych se bál mentálního otisku. Prostě toho, oč lidé, s nimiž byl prosili, a co se nestalo. Ale to už jsou takové ghettoidní přízraky, to nepadí na váhu, jak říkával herec Pivec. Každopádně v vás mám 30%. Můžu je prodat?

  0
  0
 2. sid
  29.9.2010 – 21 Tishri 5771 v 06:56 — Odpovědět

  omlouvám se za chyby u vás, nepadají místo nepadí.š-l-m

  0
  0
 3. 29.9.2010 – 21 Tishri 5771 v 10:11 — Odpovědět

  To Sid:
  Dobrý den,
  proč vám to nejde dobře vyplňovat, Side??? Jednoduchý dotazník je udělán ve wordu a neměl by s tím být větší problém – vybrat možnosti + uložit pod jakýmkoliv názvem + poslat jako přílohu na email. Dejte nám vědět, případně to můžeme opravit či vylepšit.
  Díky, JK

  0
  0
 4. sid
  29.9.2010 – 21 Tishri 5771 v 11:41 — Odpovědět

  Vy jste “mental twins”, s panem Davidem, pane Jaroslave? Inu také mám Jánusovskou tvář, jak by řekli herci. Vážně- ve wordu píše (psala) má sekretářka. Já, po dost vážné autohavárii, nezaviněné,již nikoli. Ani to “nyní” nepotřebuji.Ale k věci: zas tak hloupé to není, to co plánuje D.F. Vyděláte tehdy, když lidem (v dnešní době) ušetříte. K tomu je řada cest. Některé složitější i na vysvětlení, některé jednodušší (musíte, žel, vzít v potaz, že jsem 12 měsíců neopustil objekt, jeho okruh, zahradu a polnost, vyjma doprovodu svých hafanů k vet). Zkusil bych si projít třeba obchoďáky (Vánoce in spe) a mrknul bych se, co lidé kupují/nekupují. Kupují, myslím, ještě i v krizi některé hračky pro své děti. U segmentu hraček zajisté nemá cenu konkurovat importům plyšákům a legu, ale podíval bych se, jak jde (na odbyt) třeba Merkur (s tím pracují i vědci- akademik Wichterle).Jenže, Merkur je moc titěrný (teď si představuju, jak bych s klukem-při své indispozici- skládal třeba pojízdný jeřáb). Zásadně to musí být mobilní, jinak je to na půlsekundovou pozornost. Tak, já bych zkusil oslovit někoho, kdo má soustruh na dřevo, no a zkusil bych “trochu větší” Merkur ze dřeva. Šroubky, osičky, jiný materiál, kolečka (gum u měkkého dřeva netřeba). No a dal bych to (stavebnici) do objednávkové nabídky se lhůtou dodání za košerózní cenu. No a víte s čím si hrají kluci v mnoha zemích? S penězi. Udělejte set, nebo třeba peníze celého světa (možná by se někdo rád zbavil vytištěných neplatných, ale nových bankovek i kolem EU a přejel je značením SPECIMEN- Islanďané?- no a máte další produkt.) Problémem by byly asi mince. Ale zase, dítě neošitíte “novou ražbou jako mincí” dítě chce reál. Mohl bych psát hodiny, setina by stála za realizaci. Ale přeprodávat trička IDF, chlapi, to není nic moc kšeft (tak, možná použitá trička s podpisem Gabi Aškenaziho, Ehuda Baraka) nebo…Miss Izraele.

  0
  0
 5. 29.9.2010 – 21 Tishri 5771 v 12:27 — Odpovědět

  :-)))

  Side, díky za přízeň.

  0
  0
 6. Gvurele
  1.10.2010 – 23 Tishri 5771 v 14:23 — Odpovědět

  Side, ty žárovky…skvělá idea :-))) (hlavně když máte skoro “zámecký místnosti”). Jéééé merkur (dobrej nápad, a dřevo se dnes vrací). Gabriela

  0
  0
 7. Dwane Lamont Larkin
  12.7.2012 – 22 Tammuz 5772 v 23:14 — Odpovědět

  rád bych se dozvěděl, kde mohu sehnat novou kipu. Děkuji…..

  0
  1
 8. Daniela
  21.1.2021 – 8 Shevat 5781 v 23:40 — Odpovědět

  Ty Dwane uz asi nikde. Zustan si v USA a delej pro zmenu zase problemy tam. Asi by jsme je meli upozornit na Tve zakerne chovani.

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Vzpomínky I. – Pavel Fenyvesi Fábry

Další článek

Pozor na zálohy na energie a na vodu!