Zdroj: parlamentnilisty.cz

Tiskové prohlášení petičního výboru petice za návrat vladyky Kryštofa do všech funkcí ze dne 9.5.2013
I.
Toto prohlášení informuje Posvátný synod Pravoslavné církve v českých zemích a na Slovensku, současné vedení pražské eparchie a také veřejnost o průběžném stavu podpory petice za návrat vladyky Kryštofa do všech funkcí. Další informace o petici jsou na serveru www.christofor.cz.

II.
Petiční výbor oznamuje, že ke dni 9.5.2013 12:00 SELČ dostal 1979 podpisů na petičních listech petice za návrat vladyky Kryštofa od věřících Pravoslavné církve. Na doplňkové internetové formě této petice výbor obdržel dalších 582 hlasů z domova i zahraničí.

Petiční výbor dohromady registruje 2561 signatářů petice za návrat vladyky Kryštofa a k tomu navíc obdržel podporu od stovek dalších osob ve formě různých dopisů napsaných mimo tuto petici.

III.
Petiční výbor si je vědom útoků na doplňkovou internetovou verzi petice na serveru jednej.cz ze strany odpůrců této petice ve formě přidávání záznamů falešných osob, přičemž některá taková jména jsou tvořena z vulgárních slov a nebo pokusů o zesměšnění členů petičního výboru a vladyky Kryštofa. Tyto hlasy nebyly do průběžného výsledku započítány.

Tato zpráva je veřejná, můžete ji prosím dále šířit. Zapsáno v Praze 9.5.2013.

Přečtěte si k tématu: Podezření na další možný skandál Pravoslavné církve v Českých zemích a na Slovensku nebo Stojí za atentátem na vladyku Pravoslavné církve boj o miliardu z restitucí?

Autor: redakce Shekel.cz

4 Komentářů

 1. 10.5.2013 – 1 Sivan 5773 v 12:42 — Odpovědět

  bs*d KOmu se tu na Shekelu udělal vztah k pravoslaví? Já to tedy mj. vítám, ale uvítal bych taky objektivitu, nejen pí-árování :O))
  Co tím myslím? – Více infos a více objektivity

  0
  0
 2. 10.5.2013 – 1 Sivan 5773 v 14:02 — Odpovědět

  Achab, tak k tomu něco napiš ne? Informace a přehled máš :-D

  0
  0
 3. 10.5.2013 – 1 Sivan 5773 v 15:36 — Odpovědět

  No právě, že informace nemám, Lukáši. Vše je na webu, jen to první podání/udání jaksi nemohu dohledat. Je podivné, když se dementí paní Xenie opírá jen o slůvko “duchovní” vztah, a proto by mne zajímalo, jak si stěžovala na vladyku v tom prvním podání, ze které se pak udělal sexík. Taky bych uvítal více podrobností o poanu podnikateli, který sice nepíše slovo “sluha boží” v velkým B*, ale jinak toho taky příliš mnoho nevysvětlí, dokonce ani v ruštině nikoli.
  NU a pak tu máme ono spiknutí “těch druhých”. Ani jeho kořeny (šorašim) nikdo dost dobře neobjasnil. Já vím, spinkutí a atentáty se blbě objasňují, ale právě proto je vždycky dobré nejprve použít i advocata diaboli a teprve potom napravit petici.
  Budu rád, když bude vladyka i pravoslaví na klidu, ale uvítal bych prostě větší vhled. Tady není o čem psát, jen bych se opakoval – všichni víme, a možná to čtou i pravoslavní v bibli: Kdyby se stalo …. a pečlivě bude ta věc šetřena, a přišlo by se na to, že tomu tak skutečně jest, pak se stane …. – to je, domnívám se celkem zřetelná cesta, jak kauzy, skandály i atentáty pokud možno šetřit :O)) -acb-

  0
  0
 4. 24.5.2013 – 15 Sivan 5773 v 13:10 — Odpovědět

  Kauza nějak utichla. A kde je tedy pravda ? Dozvíme se více? NEbo šlo jen o pí-ár ? Děkuji za bloček anebo alespoň infos :)

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Narozeniny New Shekel o.s.

Další článek

Uri Orlev - pamětník varšavského ghetta