Zdroj: Archiv

Volby za námi, boj o koryta před námi.

Ještě v sobotu večer se setkal nadstranický prezident Zeman s opozičním křídlem v ČSSD – pány Haškem, Tejcem a Škromachem. O co tu šlo? Jak komu. Ti oranžoví pohlaváři řeší jen svá koryta. Prostě vidina vládních postů, především premiérské židle, jim naprosto zastírá mozek, nějaké programové myšlenky jdou stranou, jde jen a jen o osoby.

A o co jde prezidentovi? Ten už vyšší post získat nemůže. Tak proč se snižuje k tomu, že se snaží rozložit jednu z mnoha politických stran? Proč se pokoutně setkává s pučistickým křídlem? To vysvětlení je prosté – jde mu jen a jen o pomstu. O tu nejnižší lidskou odpudivou pomstu. Sobotkovi nemůže zapomenout, že ho před 10 lety nepodpořil při volbě prezidenta a teď si nedá pokoj, dokud Sobotku totálně nezničí.

Komunisti se vzájemně věšeli. Socialisti to takto daleko nedotáhli, doufám, že nemusím dodávat slovíčko “zatím”. Jednání prezidenta Zemana jasně ukazuje z jakého prostředí vzešel. Oranžoví jakmile jen zavětří trochu lizu, tak jde vše ostatní stranou. Bratr, nebratr. Vidina vlastního prospěchu je nade vše. Ostatně poprvé se vzájemně fackovali již v devadesátých letech.

Teď si už projeli třetí volby po sobě. Kdyby pučista Hašek s vidinou budoucího premiérského křesla nezačal lézt prezidentovi do zadní části těla a drželi by všichni v klidu pohromadě, mohli dnes slavit kolem 33% procent voličských hlasů. Samozřejmě že neúspěch teď budou házet vzájemně na sebe. Ani jeden z nich není pro tuto zemi výhrou.

Ale nepoučili se. Teď se začnou hádat ještě víc. Všichni to známe se psem. Když před něj postavíte misku se žrádlem tak nemá oči pro nic jiného. A běda, kdybyste mu tu misku zkusili vzít. Já tu podobu v jednání Haška a spol. vidím naprosto shodně. Ta vidina lizu je příliš blízko.

Autor: Tomáš Flaška

2 Komentářů

 1. john
  27.10.2013 – 23 Heshvan 5774 v 23:21 — Odpovědět

  mimořádně blbý článek

  0
  0
 2. plan9
  29.10.2013 – 25 Heshvan 5774 v 14:34 — Odpovědět

  pokud se cssd opravdu rozhada a rozejde, tak je to zaroven nadeje
  ze vznikne autenticka levicova strana typu soc. dem.
  druha vec je, ze kscm stale vysava 18% hlasu levice a do vlady nejde, podle
  by se kscm konecne melo dostat do vlady, aby prosli ohnem realne politiky
  a spadnou jim procenta a levice se castecne odblokuje.

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Pokrytecky fňuká pan Dominik (Duka)

Další článek

Roamingový vlk se nažral a koza zůstala celá