Zdroj: Shekel.cz

Nechci nosit dříví do lesa. Bylo toho napsáno už hodně, ale pachuť v ústech zůstává.

V rezidenci palestinského ambasadora vybuchla nálož a zabila ho. Následně byla v téže rezidenci nalezena celá sbírka zbraní. Stačila by na vyzbrojení jedné menší vojenské jednotky. To jsou fakta, vše další jsou už jen spekulace a úvahy.

Ty spekulace začínají od toho, že to provedl Izrael jako atentát a končí tím, že Česká republika, která je v rámci EU asi největším spojencem Izraele, se měla stát terčem atentátu. A právě při přípravě prostředků k tomu atentátu při neopatrné manipulaci došlo k výbuchu. A pak je tu něco mezi. Jako, že vyzbrojena jsou přeci všechna velvyslanectví, že ta výbušnina byla historická (rozuměj Semtex z doby komunismu, kdy jsme ho teroristů vesele rozdávali sami v rámci internacionální pomoci), že to bylo zabezpečení trezoru atd. atd.

Takže zpět k faktům. Především jakési velvyslanectví Palestiny je vlastně velvyslanectvím neexistujícího státu. To je dědictví komunismu. Bylo zde umístěno v roce 1987 asi v rámci oné internacionální pomoci. Už to samo o sobě by mohl být důvod k jeho zrušení. K tomu ale nedojde, budeme politicky korektní a já osobně jakékoliv verzi vyslovené oficiálními úřady, ať už naší policií, či ministerstvem zahraničí, nebo dokonce samotnou palestinskou stranou nebudu věřit. Jsou prostě věci o kterých se mluvit nesmí, případně se nehodí do mezinárodních vztahů a tak se je prostě nedozvíme.

Co si o tom ale lze myslet asi nejlépe dokladoval starosta Prahy 6, který požaduje vystěhování onoho “velvyslanectví” ze své čtvrti. V rozhovoru v přímém přenosu v Radiožurnálu v pátek 03.01. dokonce prohlásil, že celá ta záležitost jen dokazuje, že co Palestinec, to terorista. Redaktorka chvilku oněměla úžasem a pak mu rychle skočila do řeči: “Počkejte, počkejte….”. A pak už se to zahrávalo do autu, že to je názor který pan starosta četl na Facebooku apod. Ve večerních zprávách ČT už byl pan starosta velmi stručný, nevím jestli sestřihaný.

Ale názor pana starosty asi reálně vyjadřuje názor hodně velké, ne-li většinové části našeho obyvatelstva. Proč asi?

Autor: Tomáš Flaška

6 Komentářů

 1. J.Formánek
  6.1.2014 – 5 Shevat 5774 v 21:16 — Odpovědět

  Konečně se tu ocitáme v absolutní harmonii. Gratuji nám. Z ambasády se na nás tlemí Husák a Brežněv,

  na západ od Prahy žádná mise, “generaldelegation” nemá “diplomatické krytí”, takže se kriminální aktivity palestinců “neočekávaně” či zákonitě koncentrují

  v našem hlavním městě.

  Ministerstvo zahraničních věcí samozřejmě zcela pohrdá nějakým Suchdolem a vyžehlí to mistrně u kafe s x diplomaty, nejenom palestinskými, ale i spřízněnými diplomaty za velevážené arabistány a muslimistány.

  Suchdol nemá šanci. Suchdol nemá ani jednu ambasádu, která by si blahobytné růžovolící zaměstnance zamini pozvala na kobereček a žvatlala cosi o “vyostření vztahů”.

  Suchdol kupodivu nemá ani vlastní armádu, aby se svébytně postavil proti palestinské agresi a devastaci hodnot nemovitostí v této lokalitě.

  Podporu těmto geograficky a politicky izolovaným nešťastníkům můžeme vyjádřit tento pátek v 16 00 na povolené demonstraci tamtéž.

  0
  0
 2. 7.1.2014 – 6 Shevat 5774 v 01:01 — Odpovědět

  Bohužel pochybuji, že se o příčině výbuchu, ať už byla jakákoli, dozvíme pravdu. Že neregistrované zbraně jsou za tichého rezignovaného souhlasu odpovědných míst na každé ambasádě (řekneme-li “téměř”, pak jen pro alibi), se také ví.
  Nakousl jsi, Tomáši, ale další velmi důležitou otázku: právo městské části, respektive jejích obyvatel, dožadovat se hájení svých zájmů proti cizímu subjektu, byť by to i byla diplomatické mise. A na tenhle výsledek jsem nesmírně zvědava.

  0
  0
 3. Karel79
  7.1.2014 – 6 Shevat 5774 v 10:44 — Odpovědět

  Je to bída. Připosražená věrchuška svou anální akrobacií dává jasně najevo, že český stát nemá cenu zlámané grešle. A lid v podhradí ať si brblá cokoli, jeho zájmy nikdo nehájí. FUJ !

  0
  0
 4. J.Formánek
  7.1.2014 – 6 Shevat 5774 v 13:09 — Odpovědět

  KS zapomněla dodat, že tyto neregistrované zbraně budou na ambasádách islámských států a že důvodem neregistrace může být i jejich kyvadlový pohyb do jiných destinací…ty zbraně a výbušniny
  jsou absolutně “free”, neb formálně neexistují.

  0
  0
 5. Martin Konvička
  7.1.2014 – 6 Shevat 5774 v 13:22 — Odpovědět

  Na co?

  No přece na multikulturní dialog s jinými abrhámovci, to nevíte?
  Sidon a Shehadeh posledně říkali…

  0
  0
 6. J.Formánek
  8.1.2014 – 7 Shevat 5774 v 19:01 — Odpovědět

  Po výbuchu navštěvují Zamini (Schneider) prominentní teroristi palestiny, je na čase se ostře a důrazně ozvat.

  http://hoffmannova.blog.idnes.cz/c/390807/Kdo-jsou-Palestinci-kteri-prijeli-jednat-s-nasimi-politiky.html

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

MOSSAD - EVERY DAY WITH YOU

Další článek

Jak dosáhne myšlenka rychlosti světla?