Zdroj: people.cz

Černý Král vyhazuje Bílého Krále. Že podotýkáte, že takováto situace v šachu nemůže nastat?

A znamená to snad, že když něco ještě neznáme, že to neexistuje? Znamená to snad, že pravidla se nemohou změnit po 2000 nebo 5700 nebo miliónech let, podle jakékoliv teorie, i když se nevylučují a nikdy se také ani nevylučovala? To pouze Vy jste se přikláněli k nějakému názoru, abyste Světu, ale hlavně sami sobě ukázali, jak jste zásadoví. Ale je opravdu zásadovost kladná vlastnost? Jaká vlastně je?

Kdybychom připustili, že máme Boha, musel by být samozřejmě pro Sluneční soustavu Jeden. A Ten by stvořil i minulost, ale i naplnění poslání člověka, které v lidských letech, může znamenat tisíce let, ale v jeho nekonečném životě, pouze sázku s Bohem jiném soustavy, o tom za jak dlouho člověk jako bytost naplní svůj osud jím předurčený.  Zjednodušil by mu to Starým a Novým Zákonem, občas by se objevil jako Buddha, občas jako Prorok Mohamed, nebo JESUS. A druhý Bůh, který s ním soutěží o to čí národ zvítězí v pomyslném souboji o naplnění mise, by nám udělal historii (Dobu Ledovou, Mamuty a všechno co má Disney tak hezky namalované. Všechny tyhle fakta vypovídají o Jeho maximální moci nad námi a nad tím, že až jako LID a ČLOVĚK prozříme jeho záměr, budeme spaseni, osvíceni, duchovními Buddhy.

Zásadovost je vlastnost, která způsobuje, že nejsme ochotni si připustit, že děláme chyby, ale pouze chyby nás mohou dovést k rychlosti světla. Protože pokud přestaneme řešit ostatní, začneme řešit sami sebe a až se vyřešíme, někdy vůbec, tak ale pak možná pochopíme, že máme samé viry v systému.

Vy zvolíte, zda Černý Král vyhazuje Bílého Krále!

Autor: David Fábry

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Dobrá zpráva pro Izrael

Další článek

Židovští osadníci na Západním břehu stěží unikli lynči