Zdroj: Shekel

Vždycky jsem obdivoval lidi – jedince – kteří překypovali důvěrou v sebe, buď byli vychováváni v prostředí, kde je pozitivně podporovali, ale pak je otázka, kde jejich sebedůvěra má hranice, a čemu ještě uvěří. Pak byla druhá skupina lidí, jež byli podkopáváni, a ti pokud se s tím dokáží vyrovnat a otočit ve svůj prospěch, vyniknou.

A tohle o čem mluvím, je v každém jedinci, někteří z nás se rozhodnou pro jednoduchou sebedůvěru, a jiní z Vás se rozhodnou pro vyrovnanou sebedůvěru, ale tyhle sebedůvěry spolu musí komunikovat, protože každý jste po dvou, jako každou vlastnost máte dvakrát. Jste vlastně všichni Dva!, ne vlastně jich je:

Pět, jako kontinentů, ale to už zvládnou jenom Králové a počtáři..

Mistr řekl: “Nikdy se netřesu, protože nemám strach. Moje tělo je staré, ale já jsem pořád mladý a zůstanu mladý, i když moje tělo už tady nebude.”

Autor: David Fábry

 

 

1 Komentář

  1. danny
    27.1.2014 – 26 Shevat 5774 v 08:30 — Odpovědět

    Micheaš napsal:,,Kazdy bude byvat pod svojou vínnou revou,pod svojím fogovníkom,a nikto ho nevidesí.”Jednoducho sa zamysliet pred čím, nas strach,,chrání”.Nebude prelud,nebude strach.smile.

    0
    0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Cikánská holčička

Další článek

Nepleťte se nám do toho pane Mládek