Hele lidi, mám v rodině jednoho kouče, a kdybych měl být díky tomuto ovlivnění od narození neobjektivní, řekl bych Koničkovic výrazem: Prostě všichni koučové koučují, protože sami neumí okoučovat vlastní život.

Vykašlu se na Ego a řeknu k Aleši Kalinovi jediné: Koupil jsem si na něj (pro sebe a manželku) lístky na partnerský vztahy. Chtěl jsem ho slyšet a vidět na živo a vztah bylo jediné co se mi zdálo blízké a co bych mohl v společném životě využít. A celých dalších čtrnáct dnů, než jsem se odhlásil, mi obden chodil Newsletter s pozvánkami na další školení a ukázky. Díky ramerketingu a zájmům se mi to stále zobrazovalo a já nakonec získal pocit, že Aleš je především špičkový obchodník. Miluju obchodníky, sám se za jednoho považuji, ale vztahy s mojí ženou pro mě byly důležitější než odborné formátování emocí do slov.

Tak jsme místo na Aleše zašli na huličskou grilovačku a bowling do Továrny na Synkáč. Klárka s krásnými šaty a v lodičkách,  já pořád stejně jako celý den a myslím, že v našem vztahu jsme se posunuli o zas příjemnej jeden večer blíž ke společnému stáří.

7 Komentářů

 1. danny
  17.5.2015 – 28 Iyyar 5775 v 15:47 — Odpovědět

  Kalina:,,..prišiel človek,ktorý mal panické stavy,sociálnu fobiu.Ja poznám jedného dobrého liečitela,ktorý dobí(ý,smile)ja ludí.On bol na neho napojený dva mesiace a dobíjal ho.(zrejme akože energeticky).A potom sa vrátil ku nám Koučom."
  Zrejme stačí.smile(grilovačka bola istotne hodnotnejšia).

  0
  2
 2. 17.5.2015 – 28 Iyyar 5775 v 19:16 — Odpovědět

  Danny, dělejte si klidně ze mě legraci v pohodě..

  PS: Vy jste taky kouč?

  0
  0
 3. 17.5.2015 – 28 Iyyar 5775 v 20:00 — Odpovědět

  Fyi nejenom pro Dannyho z mého FB:

  Vymyslel jsem novej byznys! Budu dělat kouče na příchozí poštu. Podle času a dne příchodu emailové pošty do Vašeho mailu (podle numerologie), následně přečtení Vašeho (tedy mého cizího mailu) a vysvětlení od Vás (jak je člověk pro Vás důležitý) – Vám poradím jak máte reagovat!
  Nějaký nápad na novou doménu? Napadalo mě třeba: mailkoučing.czVymyslel jsem novej byznys! Budu dělat kouče na příchozí poštu. Podle času a dne příchodu emailové pošty do Vašeho mailu (podle numerologie), následně přečtení Vašeho (tedy mého cizího mailu) a vysvětlení od Vás (jak je člověk pro Vás důležitý) – Vám poradím jak máte reagovat!
  Nějaký nápad na novou doménu? Napadalo mě třeba: mailkoučing.cz :)

  0
  0
 4. danny
  18.5.2015 – 29 Iyyar 5775 v 05:31 — Odpovědět

  Davide ,ale kdeže.To ,,k nám koučom" je citovaný p.Kalina,akože ku nemu a jeho pereputi sa navracal onen človek po nabití(dobití,zabití).

  0
  0
 5. 19.5.2015 – 1 Sivan 5775 v 14:50 — Odpovědět

  OK, díky Danny

  0
  0
 6. Dana Marie Ghiberti
  12.10.2016 – 10 Tishri 5777 v 19:45 — Odpovědět

  A napadlo někoho z Vás, že právě ti lidé, kteří měli těžký život, jsou vzhledem k jejich zkušenostem a následného nadhiedu, ti neklepší ???

  0
  1
 7. Libunka
  6.4.2017 – 10 Nisan 5777 v 09:44 — Odpovědět

  já toho Kalinu taky pozoruji a myslím si, že ta nerovnováha ho jednou rozmělní. Dělá to na jednu stranu dobře, ale přesně moc tlačí na pilu s byznysem. Nic proti, ať si na tom vydělá, ale to megalomanství tomu bere kredit. Trochu to uhřává a dřív nebo později vyhoří, ale ještě předtím to stihne tak zprofanovat, že Kalina se stane synonymem pro Herbalife, Jehovisty, Adventisty a podobné záležitosti.

  6
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Židovské mateřské školy ve Francii postaveny mimo zákon

Další článek

VIP imigranti platí za cestu luxusní lodí do Evropy téměř milion dolarů