Zdroj: wikipedia.org

Kdysi dávno jsem psal o včelách a jejich významu.

Pochopit význam myšlenky, že kdyby nebyly včely tak by nebyl člověk, je stejně naruby, jako že Bůh stvořil člověka ne k obrazu Svému. Protože všechno máte naopak. Věříte věcem, které podle Vás existují, jež ve skutečnosti neexistují, a nevěříte věcem, v které jste věřili jako děti a které opravdu existují.

Proč jste to zapomněli?

Proto  psal o včelách naopak. Zapomněl to celé otočit, ale myšlenka i přesto že je naopak je dokonalá! Kdyby na chvíli (včely) zmizely, odletěly do Vesmíru za Bohem, vyléčila by se Vám rakovina.

Nádor, který jako většinu věcí a Vašich skutečností na té=to Zemi jste si vymysleli sami, poslali jste tyhle myšlenky do Vesmíru: zlost a zlobu, nenávist a žárlivost, vraždy a krádeže, všechno jste tohle poslali a pak jste se nakazili sami a divíte se? Děti se Vám rodí s vírou a Vy je zabíjíte svými předsudky a iluzemi..Strašně rychle zapomínáte..!

Autor: 01

2 Komentářů

 1. babetka71
  4.2.2014 – 4 Adar A 5774 v 15:35 — Odpovědět

  Můžete přidat odkaz na původní článek o včelách?

  0
  0
 2. 4.2.2014 – 4 Adar A 5774 v 20:12 — Odpovědět

  @Babetko: Byl na blogu idnes.cz a ten už je smazaný..

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Viry

Další článek

Whisky košer či nekošer, toť otázka