Zdroj: Archiv

Největší úsilí, které prožijete je spočítat 2 a 3, tedy 5 nebo 6?! Protože to počítáte svůj život a jeho spokojenost s ním.

2 znamená moje Ego v absolutní hodnotě a 3 je pro každého jiná a je to posmrtný život, tedy co na své Zemi po sobě zachováte, proto když Dada zmínila názor na to, že Malý Princ zanedbával své Tři květiny, tak i já v tomto vyobrazení se mohu vidět:

–          Rodina

–          Práce

–          Škola

Apod. A podle Vašeho vnitřního nastavení se musíte rozhodnout, zda převáží EGO nebo Posmrtný život. Proto, ale byste vždycky měly začít svojí rodinou, protože EGO je zajímavější a většina z Vás díky tomu, že začne ho používat příliš brzy pochopí, že se od něj nikdy neodpoutá, aby v něm mohl následně řešit své okolí a svou rodinu.  Protože teprve když každé fotce svého okolí přiřadíte obrázek, rozpoznáte věci v druhém EGU, které samo osobě není tak egoistické jako venkovní ego, přesto je schopno se třeba po dlouhé době pomstít, stejným nástrojem který proti němu byl použit. Odtud se bere nenávist. Ale nenávist v absolutní hodnotě není taky zlý, protože z hrdelního zločinu se stane, že se musí stát dotyčný  třeba Vašim obdivovatelem. A podstatné je jak daleko jste schopni svou upřímostí hlavně k Němu, splnit své přání a kam až Vaše myšlenka doletí do Vesmíru.

A tohle se řeší v EGU x EGU, cizí EGO a jeho rysy.

Autor: David Fábry

4 Komentářů

 1. nonofnone
  16.2.2014 – 16 Adar A 5774 v 00:23 — Odpovědět

  schizofrenie par exellance

  0
  0
 2. 16.2.2014 – 16 Adar A 5774 v 00:31 — Odpovědět

  Gabrielo, pod mými články můžete diskutovat i bez falešné identity

  0
  0
 3. nonofnone
  16.2.2014 – 16 Adar A 5774 v 00:52 — Odpovědět

  :-)
  copak uz neblokujete
  Davide, trpite schizofrenii a vy to vite. Mozna si prostrednictvim tehle clanku delate ze sve nemoci legraci, co ja vim, ale i symbolismus ma sva pravidla.
  No nic jdu si dekdentne derivovat……..jednicku

  0
  0
 4. josh
  17.2.2014 – 17 Adar A 5774 v 00:10 — Odpovědět

  …ano jsme neco jako Kolombove naseho EGO, znovobjevujeme pomoci obrazku z venku a “za” nebo “pre” pisujeme smerovztazne informace do mapy naseho mozku…tato mapa je GPS na ceste od EGO smerem k druhemu EGO.

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Supermani v politice

Další článek

Maďarští nacionalisté v synagoze