Zdroj: idnes.cz

S pobavením, ale kyselým jsem se dočetl, že pan premiér chystá postupnou kontrolu všech ministerstev. Chce se seznámit s jejich chodem, jestli tam nejsou nějaké třecí problémy, jaké jsou problémy a co je trápí.O tom všem si chce povídat především s jednotlivými ministry. A chce to vše udělat zhruba během pěti týdnů. Potud vše v pořádku. Ale teď první otázka – proč si o tom s ministry musí povídat zrovna na jejich ministerstvech? Proč si nepozve ministry k sobě? A určitě by byla debata užitečnější ve větším počtu, než dělat poslíčka mezi ministry. Dobře, beru to, že chce dělat kontrolu na ministerstvech, na to má právo a je to v pořádku.

Ale teď pozor! Pan premiér se nechal slyšet, že na každé ministerstvo si vyhradil 60-90 minut. Kolik z toho zabere čas na rozhovor s ministrem? A kolik tedy zbude na nějakou kontrolu? Je to vtip? Je to spíše zase předhození nějaké zprávy médiím, aby se asi nešťouralo do něčeho jiného. Je to Kocourkov.

Autor: Tomáš Flaška

Žádný komentář

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Duchovní volají po ukončení krveprolévání

Další článek

Operace Protective Edge pokračuje