Zdroj: Shekel

A pak už budeme nosit povinně plnovous a ženy burku. A nebude k tomu potřeba bomb ani kalašnikovů. Kaddáfí to již před mnoha lety předvídal.

Onehdá řekl něco v tom smyslu, že muslimové dobudou Evropu pomocí ženských děloh. A všichni se tomu smáli. Všimněte si, kde jsou v dnešní době nejsilnější protiizraelské protesty. Když Izrael zahájil letecké údery na pozice Hamasu (samozřejmě jako první, jen tak ze srandy a Hamás následně začal ostřelovat Izraelské území raketami jako odvetu) tak nejsilnější protesty proti izraelskému kroku byly právě v Německu, Itálii a Francii. Není náhodou, že jsou to Evropské země, v kterých je velmi silná muslimská komunita, ne-li přímo nejsilnější. Vláda přeci musí naslouchat hlasu voličů, obzvláště jestli se jedná o velmi silnou voličskou skupinu.

Ty protesty přerostly v obecně protižidovké manifestace, nechyběla hesla o Židech do plynu a útoky na Židy samotné i synagogy. Předseda  Ústřední rady Muslimů v Německu Aiman Mayzek k tomu uvedl: “Většina lidí jde mírově do ulic, protože už týdny vidí strašné obrazy lidí, civilistů, jejichž domy byly nevinně vybombardovány. Vyjadřují tím svůj přirozený zármutek a rozhořčení.” Zármutek a rozhořčení nad čím? Nad rozbitými domy v Izraeli od raket Hamasu? Odpověď si dosadíte sami. Opět je zde zaměněna příčina a důsledek.  Ale zase slyšíme něco o tom, že většina (lidí, muslimů, věřících…) je vlastně mírumilovná. Za vše může pouze pár fanatiků. Tak proč se ti “mírumilovní” nechávají v takovém počtu strhávat? Policie samozřejmě zasáhla, politici vše ostře odsoudili. Německá kancléřka Merkelová je přímo zděšena. To chápu, ta historie druhé světové války zase není až tak dávná. Věřím německým i jiným evropským politikům, že s těmi protesty nesouhlasí a myslí si něco jiného.

Otázkou ale je, zda za pár let tam ještě tito politici budou. Islám bude mít v Evropě již tolik obyvatel a tolik voličských hlasů, že se naprosto poklidnou a legální cestou dostane k vládnutí. A pak už půjde o oficiální stanovisko vlády. Kaddáfí měl pravdu.

Autor: Tomáš Flaška

5 Komentářů

 1. Dominik Stodůlka
  16.9.2014 – 21 Elul 5774 v 23:16 — Odpovědět

  “A pak už budeme nosit povinně plnovous a ženy burku.”

  Co se týče Vaší obavy, že budeme nuceni oblékat se jako muslimové, dostaneme-li se pod nadvládu islámu, podotknul bych, že by to mohlo skončit také úplně opačně. Samozřejmě, ženy by museli být zahaleny, nicméně možné ne do stejného hávu jako muslimky. Podíváte-li se do historie, zjistíte, že muslimové obvykle nutili podrobené křesťany (případně židy), aby byli viditelně odlišeni od muslimů.

  Například ve středověku chalíf Al-Hakim rozkázal, že křesťané a židé musí nosit na oblečení zvonečky, v dalších obdobích museli nosit různé značky na oděvu a opasky, barevné pokrývky hlavy, ženy musely nosit každou botu jiné barvy apod. (http://en.wikipedia.org/wiki/Yellow_badge#Muslim_countries)

  Během arménské genocidy 1915-1918 byly arménské pravoslavné ženy násilně potetovány jakožto symbol otroctví. (http://www.armenianweekly.com/2011/09/07/%E2%80%98grandma%E2%80%99s-tattoos%E2%80%99-a-riveting-film-about-the-forgotten-women-of-genocide-trailers/)

  V současnosti velmi podobně postupují radikální islamisté Islámského státu, kteří nutí podrobené křesťany, aby na domech měli symbol ن (arabské N jako NASARA, což znamená NAZAREJCI. ( http://rorate-caeli.blogspot.com/2014/07/nun-sign-of-genocide.html)

  Většina radikálních muslimů nechce, abychom vypadali stejně jako oni, naopak chtějí, abychom jakožto lidé nižší kategorie byli viditelně označeni. Toho, že byste musel nosit povinně plnovous, se bát nemusíte. Pravoslavní kněží na podrobených územích naopak musívali platit vysoké poplatky, aby mohli plnovous nosit, protože přirozené právo nosit plnovous mají pouze muslimové (je to výsada pravých věřících).

  0
  0
 2. plan9
  17.9.2014 – 22 Elul 5774 v 10:49 — Odpovědět

  takze je stale aktualni zapas o demokraticky sekularni stat.
  nerad bych se dozil islamske evropy, at tu muslimove klidne jsou,
  ale nase civilizace by tomu mela dat nejaka pravidla.

  oddelene skoly pro kluky, holky, zahalovani tvare,
  mesita s minaretem, islamska gheta, no-go zony to uz je vic nez snesu.

  0
  0
 3. moslim
  18.9.2014 – 23 Elul 5774 v 22:36 — Odpovědět

  Pán Flaška, jedna objektívna informácia: Predseda Ústrednej rady Muslimov v Nemecku Aiman Mayzek je známy tým, že sa je proti povinnosti nosenia hidžábu, ale zároveň je aj proti zákazu nosenia hidžábu. Túto jedinú vetu som z interview s Aimanom Mayzekom (z ktorého niečo citujete) – vynechal, pretože sa jednalo o len o predslov. Zdravím.

  0
  0
 4. moslim
  18.9.2014 – 23 Elul 5774 v 22:39 — Odpovědět

  Oprava: je proti povinnosti nosenia hidžábu…etc.

  0
  0
 5. moslim
  21.9.2014 – 26 Elul 5774 v 09:24 — Odpovědět

  Ad.3-4 “A pak už budeme nosit povinně plnovous a ženy burku.”

  … Objektivne pripomieky sa na rozdiel od konšpiračných teórii majú podávať komplexne (v ktorých európskych krajinách je najviac tzv.tvrdých línii a extrémistov, spomenutých v interview ?) – dodávam, že zo strany predsedu Ústrednej rady moslimov v Nemecku sa nejedná len o postoj proti núteniu nosenia “šatku” pre moslimky, ale rovnako o “plnovous”:”Er hält weder Bart noch Kopftuch für Muslime für zwingend, ist aber auch gegen ein Kopftuchverbot.”

  http://www.mdr.de/mdr-info/zentralrat-muslime102.html

  Prvá myšlienka, ktorá ma pri prečítaní tohoto článku napadla, bola od pána Achaba: “ My se terorizujeme strachy”(Pán Achab doslovne píše “sebevraždíme”).

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Shromáždění proti antisemitismu

Další článek

Děti píší BOHU