Zdroj: iDnes.cz

Můj milovaný Ivánku,

Ano i takto by mohl začínat úvod z 10 epizody Star Wars Ivánek. Člověk, který rudě spatřuje okolní svět a posuďte sami z fotky z perexu, zda zlost a nenávist nesrší z fotografie z perexu? Myslí si, že cítíme  sílu, odhodlání, pravdu, ironii a INTELIGINCI, nicméně aura která převažuje, je červená a tomu odpovídají i oči na fotce.

Nicméně pojďme zanechat spekulace, které sám pan Běhounek dává k vínku, jež maximálně může věřit já a on, protože on si z toho dělá legraci a nevěří tomu, že lze udělat analýzu osobnosti do historie, psychologický rozbor, přesto všechno jsou tvrzení, které vypovídají o Ivánkovi, že to neumí, protože právě některá tvrzení, jež ukazuje, se nedají prokázat ani na živém člověku.

To může napsat jen člověk, který si o sobě myslí, že je profesionál!

Profesionál: David Fábry

 

 

2 Komentářů

 1. igor
  30.12.2014 – 8 Tevet 5775 v 21:20 — Odpovědět

  Zo všetkých tých Běhounkových historickýh “pikošiek” ma zaujala veta: “Již v té době (stáří cca pěti let) trpěl Mohamed bludy a o svých „zážitcích“ vyprávěl svému zděšenému okolí.” Islamofob a profesionál v jednej osobe si zrejme Mohameda splietol S Ježišom – podľa Koránu Ježiš už z kolísky kázal ľuďom o Bohu a jeho detstvo sprevádzali ďalšie Božie znamenia, zatiaľ čo Mohamed začal hovoriť ľuďom o Bohu až v štyridsiatke.

  0
  2
  • Běhounek
   20.12.2016 – 20 Kislev 5777 v 10:52 — Odpovědět

   Asi jste si nevšiml, že vámi zmiňovaný text se netýká "kázání" ale toho, že mohamed trpěl od dětství bludy. Naučte se, prosím číst.

   1
   0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Rituální porážky v Polsku znovu povoleny

Další článek

Ose šalom!