Zdroj: Shekel

Ve Francii proběhla série teroristických útoků. Obětmi byli lidé různé národnosti a vyznání. Vyskytuje se názor, že teroristé útočí na svobodu slova. To ovšem není podstatou teroristických útoků.  Teroristé vyhlásili válku multikulturní společnosti a  našli oporu v nacionalistických kruzích. Islámistické skupiny mají s neonacistickými skupinami společný cíl.  Vrazit mezi občany multikulturní společnosti klín.

Kde se bere terorista?

Musíme růst a požadovat, co nám právem náleží! Do 11. září 2083 bude třetí vlna džihádu potlačena a nadvláda kulturních marxistů/multikulturalistů rozmetána. Ocitne se v ruinách právě 400 let po našem vítězství v bitvě o Vídeň 11. září 1683. V Evropě znovu zavládnou vlastenci.” Toto jsou slova neonacistického teroristy Breivika.

Neonacisté a islamisté mají ty naprosto stejný cíl. Terorismem vyvolat válku kultur. Ovšem kde se v lidech bere ta touha po válčení? Z psychologického hlediska budeme zvažovat různé frustrace. Někdo musí nést vinu za naše “posrané životy”, pakliže si nechceme přiznat, že jsme si je zkazili sami. Pokud míra frustrace v populaci přeroste určitou míru, tak začne být faktorem pro mobilizaci programů sociální změny.  Zde je pak potenciál pro vznik totalitních vůdců a hnutí. A v této situaci se Evropa i Amerika nachází dnes.

Liberální organizace, ačkoliv mají protichůdné zájmy, vždy akceptují “pravidla hry”. Ví, jak liberálně demokratický systém funguje a využívají ho. Extrémisté, ať se jedná  neonacisti či islamisty, usilují  o totální kontrolu nad společností. Neakceptují pravidla liberální demokracie. Neakceptují náš systém. Neakceptují multikulturní společnost.

Paradoxně jsou tedy islamističtí teroristé spojenci Breivika, či IvČRN v boji proti multikulturní liberální společnosti. Islámisté nebojují proti svobodě slova, ani proti křesťanům, stejně tak naši neonacisté nebojují proti muslimům. To vše jsou jen zástěrky boje proti multikulturní společnosti. Boje frustrovaných milovníků starého řádu proti světu pestrosti, změn a výzev.

Autor: Luděk Kvapil

10 Komentářů

 1. Tomáš Flaška
  11.1.2015 – 20 Tevet 5775 v 08:17 — Odpovědět

  Breivik i islámští teroristé mají jedno společné-jejich oběti jsou nemuslimové. Nemám nic proti Hinduistům, Vietnamcům, Židům, Ukrajincům, Černochům….ale vadí mi lidé, kteří k nám přicházejí a odmítají naše zvyklosti, naopak se snaží nám vnucovat ty své. Vadí mi lidé, v jejichž středu žije určité procento vraždících fanatiků. Vadí mi lidé, kteří vyznávají víru podle níž je žena jen kusem majetku a nevidí nic špatného na vraždách ze cti. A v neposlední řadě nebudu zapírat že z nich mám strach. Je mým právem udělat vše proto aby v našich končinách takoví lidé nebyli. Pokud tento můj postoj vyhovuje definici, že jsem proti multikulturismu, tak ano, jsem.

  0
  0
 2. 11.1.2015 – 20 Tevet 5775 v 13:49 — Odpovědět

  Mezi Breivikem a islámskými teroristy je i rozdíl: drtivá většina obětí islámských teroristů jsou muslimové. http://www.spiegel.de/international/world/surprising-study-on-terrorism-al-qaida-kills-eight-times-more-muslims-than-non-muslims-a-660619.html

  0
  0
 3. Tomáš Flaška
  11.1.2015 – 20 Tevet 5775 v 14:04 — Odpovědět

  Pravda, pravda. Ale snad to pro ty teroristy nemá být omluva. Je snad jedno koho zabije, prostě je to terorista. A pro mě není v žádném případě nijak uklidňující že má za své oběti většinou souvěrce.

  Nejsou Židovští teroristé, ani katoličtí či jiní. A pokud ano, tak jich není tolik a nemají tolik obětí. A kde čerpají islámští teroristé inspiraci pro své činy a čím si je ospravedlňují?

  0
  0
 4. igor
  11.1.2015 – 20 Tevet 5775 v 19:19 — Odpovědět

  Karima, díky za ten link.

  Mohlo by Vás také zajímat:

  Čechy: Politici volají po bojkotu muslimů:

  http://www.spiegel.de/politik/ausland/tschechien-politiker-ruft-zum-boykott-von-muslimen-auf-a-1011337.html#ref=veeseoartikel

  Tomio Okamura popíra existenci koncentračního tábora:

  http://www.spiegel.de/politik/ausland/tschechien-tomio-okamura-leugnet-existenz-eines-konzentrationslagers-a-984424.html

  Smuteční pochod v Paříži: křesťané, židé, muslimové – spojení proti terorismu:

  http://www.spiegel.de/politik/ausland/trauermarsch-in-paris-christen-juden-und-muslime-gegen-terror-a-1012418.html#ref=plista

  0
  0
 5. igor
  11.1.2015 – 20 Tevet 5775 v 21:28 — Odpovědět

  Oprava: Politik volá po bojkotu muslimů:
  http://www.spiegel.de/politik/ausland/tschechien-politiker-ruft-zum-boykott-von-muslimen-auf-a-1011337.html#ref=veeseoartikel

  0
  0
 6. dada
  12.1.2015 – 21 Tevet 5775 v 10:22 — Odpovědět

  ad3. no kde by, Tomáši, u svého vzora:

  0
  0
 7. Tomáš Flaška
  12.1.2015 – 21 Tevet 5775 v 12:34 — Odpovědět

  Dado, já si ty odkazy na youtube většinou nepouštím, na to nemám čas. Tentokrát jsem udělal výjimku. Moc zajímavé! Díky. Ono to jen potvrzuje mé již dlouhé podezření, že opravdu terorista, který se zašťiťuje koránem a Mohamedem a tvrzení jiných, že to s islámem nemá nic společného, jsou dvě věci, které jaksi nejdou dohromady.

  0
  0
 8. dada
  12.1.2015 – 21 Tevet 5775 v 13:26 — Odpovědět

  Tomáši, tak přicházela by v úvahu varianta, že si terorista slova Mohameda překroutí, svaté texty špatně interpretuje a svého vzora špatně následuje, kdežto pravý islám s takovým překrucováním nemá nic společného. Obávám se ale, že tady jsou to spíš ti umírnění muslimové, co retušují – překrucují Mohameda. No aspoň že tak, ale stejně se bojím, že dokud tam takový vzor bude, tak to retušování bude taková sisyfovská práce.

  0
  0
 9. 13.1.2015 – 22 Tevet 5775 v 13:11 — Odpovědět

  to Karima Sadio: Brevik není islamista, ale křesťan… To je rozdíl, ale jinak jsou stejní ;)

  0
  0
 10. Karel79
  14.1.2015 – 23 Tevet 5775 v 22:59 — Odpovědět

  Samozřejmě: islamisté neusilují o likvidaci multikulturní společnosti, protože usilují o nadvládu islámu.A islám – jak se ukazuje – je ideologie naprosto netolerantního násilí podle stupidních pouček jejich ideologickéhop zdroje: koránu, hadís a bůhví čeho ještě. Elementární problém je, že náklady na život jednotlivých muslimů je parazitním principem závislý na populaci, kde se muslimové uhnízdili a jehož domácí populaci nenávidí. Tudíž: je nutné muslimskou populaci z Evropy vypudit, ať si žije ve svých domovských krajinách a tam ať si vyznávají svoje pochybné životní postoje. Ať se vzájemně kamenují, uřezávají si hlavy, polévají se kyselinami, věší se na jeřábech. A nám dají pokoj !

  0
  0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Odsúdenie útoku v Paríži

Další článek

Palestinci vyjádřili podporu Francii