Ve chvíli, kdy Izraelci připraveni  míří k volebním urnám v těsně vyrovnaných národních volbách, angažovaný premiér Benjamin Netanjahu v pondělí dostal poslední trochu pomoci od sedmdesátiletého Chucka Norrise.

Bývalá hvězda “Walker Texas Ranger” agitoval pro Netanjahua ve videu YouTube zaslali na vlastní účet hvězdy, prostě s názvem: “Prosím, hlasujte pro Netanjahua!”

“Sledoval jsem jeho před Kongresem, a viděl jsem muže, který miluje svou zemi celým svým srdcem a duší,” řekl Norris ve videu.

Herec a nadšenec pro bojová umění zdůraznil, že pouze Netanjahu a strana Likud by mohla přinést Izraeli mír a bezpečnost.

“Udělal jsem tři filmy v Izraeli, Delta Force je můj oblíbený, a já si tam vytvořil mnoho přátelství, “Máte neuvěřitelnou zemi, a my chceme, aby to tak zůstalo.”

Během posledních několika dní, Netanjahu učinil poslední “last minute” pokus oslovit pravicové voliče v Izraeli, aby překonal v průzkumech veřejného mínění preferovaný Likud.

Norris řekl, že i Američané potřebují podobného vůdce, jako je Netayanhu stejně stejně jako Izraelci, aby se podařilo odrazit “síly zla” na Blízkém východě a na celém světě.

1 Komentář

  1. danny
    18.3.2015 – 27 Adar 5775 v 07:08 — Odpovědět

    Chuck sa nikdy nemýli.

    2
    0

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Předchozí článek

Kdo a co za lidi podporuje Martina Konvičku a IVČRN?

Další článek

O SEBEKRITICE V ISLÁMU